TBL 7. Hafta | Galatasaray CC 71 - 55 Pınar Karşıyaka

Re: TBL 7. Hafta | Galatasaray - P.Karşıyaka (22.11.08/14:00)

Bugün Levent hoca takımın basında değildi Burak ..

Bu arada bu pembe koltukların kaldırılması iyice canımı sıktı aptalmıyız kardeşim okadar para verip kombine aldık, nerede kaldı verilen sözler. Bişeyler yapmalı ama yeri bu topik değil.

Allahtan Eyüp abi foruma girmiyor yoksa nasıl müdahele edeceğini şaşırdı bu duruma :) .
Ben söyleyeyim kızlar sakarya yetiştirme yurdundan gelen misafirlerimizdi arkadaşlar sorularıyla bunalttılar gerçekten bizi ama tatlı bi bunalma yanlış alaşılmasın. Şahsen ben en son siyahi oyuncular için bu araplar türkmü diye sordukalrında şaşırmayı bırkmıştım :) .

Fark yapmaz,

Kız sevdik vermediler sen şoforsun dediler :)

Haçen biz lazuk attuk hepinize kazuk =)
Laz olandan korkacan:)
Takımın başına bir lazı getirmeliyiz:)

Bu arada Ahmet Dedehayır'ın sözlerine takıldım Zizic giderse yerine daha iyi alırız diye kaç kişi gerçekten inandı bu söze?
Bir ikinci sorum ise taraftara, Yiğit Şardan her maça geliyor gidip onunla konuşan ya da konuşmaya çalışan var mı 'Ne olacak halimiz ?' diye...

Lazlar Çorum'da da etkilidir :p
Tahminimce Güneydoğu bölgesinde yok sayılırlar onu da oraya gönderdiğimiz Mehmetçiklerle o eksikliği kapatıyoruz 15 aylık da olsa.

Bu arada Ahmet Dedehayır'ın sözlerine takıldım Zizic giderse yerine daha iyi alırız diye kaç kişi gerçekten inandı bu söze?

Daha iyisini alırız diyorsa daha öncede söylediğim gibi Zizic''den gelecek parayla Nenad Kristic'i alabilir . Bu gerceklesmesse alternatif isimlere yönelebilir . Belki bu alternatif isimlerden eski oyuncumuz Gaines , Nicevic takasında BJK'e gecen Austin , Eski Bucks'lı Jeremy McCoy ve NBA'den son dakikada ayrılan yetenekli bir uzun getirebilir .

Bu sözüne az da olsa inandım acıkcası . İnsallah Zizic'in gidişini '' - '' den '' + '' ya dönüştürürüz

Bir sey fark ettiniz mi?? gecen sene böyle maclarda cok kaza yaptik. bu sene gene iyiyiz (tahtaya vuruyorum su anda). Bunda bence Graves faktörü cok önemli etken. Ne zaman zor durumda kalsak bir sekilde devreye giriyor. cok cok faydali bir oyuncu. Onun disinda pota alti oyuncularimiz zorlayip, sacmalayip top kaybi yapan oyuncular olmadiklari icin top daha iyi dolasiyor ve daha rahat sayi buluyoruz.

Bir de Zizic konusunda bir sey söylemek istiyorum: giderse tabiki iyi bir oyuncu kaybetmis oluruz. ama bence bulunmaz hint kumasi degil. Belki daha iyisini degil ama bize daha fazla katki saglayacak bir oyuncu bulabiliriz. Krstic gelirse zaten muazzam olurda pek ihtimal vermiyorum. Ama Austin gelse cok sevinirim.

İlk yarı izleyebildiğim kadarıyla Zizic çok etkisizdi bunda hakemlerin etkisi çok büyük.Yanımda büyüklerim olmasaydı sövecem de onu da yapamıyorum.Ama takım da maçı kazandıracak adamların olması Graves Gurovic gibi (daha kendini gösterememiş olsa da iyi olacaktır inşallah Guroviç'te)olması maç kazandırıyor...Bu arada Cüneyt'in bir sorunu mu vardı ilk yarı bu maçı tınlamıyor gibi bir psikolojiye sahipti.SKtirland için ise bir ara kendini yere attı topu kazanabilmek için kazandı da orada içimden bu adam da nerede olduğunu anlayıpta kendini aşmaya mı çalışıyor diye geçirmedim değil hani...

Re: TBL 7. Hafta | Galatasaray 71 - Karşıyaka 55

Arkadaşlar,

Maç konusunu lütfen geyik haline getirmeyin. Muhabbetinizi mola bölümünde yapabilirsiniz. Sadece maçla ilgili düşünceleriniz varsa yazın buraya lütfen.

Maçta yaşanan dosthane tavırlar çok mutlu etti beni. Umarım acıların tazeliği nedeniyle yaşanmamıştır bu gelişmeler, dün bir milat olur.

Burak Barut' Alıntı:
Maç boyunca bana mesaj atıp skoru bildiren Volkan Kızıltaş'a çok teşekkür ediyorum.
Demek ki Volkan´ın hayırseverlik duyguları kabarmış bu maçta : ) Çankaya maçı sırasında sık sık skor bildirdiği için ben de teşekkür ederim. Yalnız maç sonucunu bildirme hızında Berkan Volkan´ı geçti.

Dejan Milojevic ve Graves dışında mücadele eden ve basketbolu bilen oyuncumuz yok ne yazıkki.( Defansif anlamda çok iyi olsada Zizic abimizde maç bitsede eve gitsek mantıgıyla oynuyor)

Gurovic içinse bir özür borcum var.Burada onu çok savundum bunun nedeni Gurovic in Türkiye basketbol tarihindeki en kariyerli oyuncu olmasıydı.

Ama dünkü maçta birkezdaha gördümki bu adam oynamıyor,oynamak istemiyor,ve Yugoslav ekolündeki mücadele,inatçılık ve kaybetmeme isteği neyazıkki şu an Gurovic de yok.

Bu konuda Evren'e katılıyorum Guroviç'de bariz bi durgunluk var salonda o ektiriği direk alıyosunuz zaten, bence Guroviç'in üstüne set çizilmemesi boş ceza atışlarını, üçlükleri bulamaması onu biraz oyun içinde durgunlaştırıyor.
Guroviç Galatasarayda sanki sıradan bir oyuncu gibi oynuyor ama bence bunda teknik heyetinde hatası var biraz Milan'a set çizilmesi lazım kullanmak lazım onu, sonra kendine gelecektir bu geçici bir durumdur diye düşünüyorum.

Onur Yavuz' Alıntı:
Maçta yaşanan dosthane tavırlar çok mutlu etti beni. Umarım acıların tazeliği nedeniyle yaşanmamıştır bu gelişmeler, dün bir milat olur.

[quote="Burak Barut":27dtz3v7]Maç boyunca bana mesaj atıp skoru bildiren Volkan Kızıltaş'a çok teşekkür ediyorum.
Demek ki Volkan´ın hayırseverlik duyguları kabarmış bu maçta : ) Çankaya maçı sırasında sık sık skor bildirdiği için ben de teşekkür ederim. Yalnız maç sonucunu bildirme hızında Berkan Volkan´ı geçti.[/quote:27dtz3v7]
Rica ederim Burak abi seni seviyorum :)

Onur Abi bende sana teşekkür ederim canlı anlatımın için yalnız,ben sana maç skorunu iki kez atmama rağmen mesaj gitmedi,kullandığın operatör iyi değilse benim suçum ne :) :)

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar,

Maç konusunu lütfen geyik haline getirmeyin. Muhabbetinizi mola bölümünde yapabilirsiniz. Sadece maçla ilgili düşünceleriniz varsa yazın buraya lütfen.
Önder gerekli olan yerlerde yazmazsın , uyarı kısmına gelince hemen yazıyorsun. Yöneticilik sadece uyarı değildir , daha önemli konularda yazılarını ve yorumlarını bekliyoruz.

serdilcan cangözlü' Alıntı:
cüneyt felaket. son 17 saniye kalmış . 6 saniye kala üçlüğü kaçırıyor.
bide 6 saniyede rakibe hücüm şansı tanıyor.
Ligin başında egolarından kurtulup takımı oynatmaya yöneldiğini sanmıştım.Ama Cüneyt yine eski Cüneyt olduğunu son 5-6 maçta gösterdi.
Yine saçma sapan 3'lükler,rakip takım oyuncularına yaptığı kasti hareketler.Zaten yavaş;fast break tehtidi yok,içeri penetre edemiyor.Sakatlığı da bahane etsin bakalım.
Graves bütün bunları yapmaya çalışıyor.Milojeviç,Cüneyt'in yapamadığını yapıp içerideki oyuncuyu besliyor.
Stricland'da çok farklı düşünceler var gönderilmediğine göre.
Sene başında yazmıştım.Sene sonunda bir bahane bulurlar ne de olsa...