TBL 7. Hafta | Galatasaray CC 71 - 55 Pınar Karşıyaka

Re: TBL 7. Hafta | Galatasaray - P.Karşıyaka (22.11.08/14:00)

Zihni Öztürk' Alıntı:
Mithat son cümlende, yazarların yıllar evvel dile getirdiği Ortega-Lorant ikilemini görür gibi oldum :)) :p

Çok profesyonelsin yahu cımbızla lafı çekiyorsun onların hatası lorantı tutup ortegayı gönderdiler.Bakalım bizimkiler kimi tutup kimi gönderecekler.

Bizimkilerde herhalde Ortega yı ( Zizic ) yollayacak galiba... Bu arada teknik ve yönetim kadrosunda yapılan elemeleri de gözden kaçırmayalım.. Engeller kalkıyor galiba...

Zihni Öztürk' Alıntı:
Bizimkilerde herhalde Ortega yı ( Zizic ) yollayacak galiba... Bu arada teknik ve yönetim kadrosunda yapılan elemeleri de gözden kaçırmayalım.. Engeller kalkıyor galiba...

Son bir engel kaldı oda ortadan kalksın o zaman gerçekleri herkes öğrenir.

Maça 7 dakika var ama Skyturk de program var.Kesin vericek mi Skyuturk.?

maç başladı.2 -0 milo ile geldi.SkyTürk de yayın var...

İlk yarının başlarında iyiydik ama sonra oyundan biraz düştük. İkinci yarı maçı lehimize çevirriz düşüncesindeyim.

Yine hakem skandalı!... Olmaz böyle şey!.. Her temasa faul... Kolay değil, komik fauller çalıyorlar. Cılkı çıktı artık... Bu işi kesinlikle F.bahçe'nin emir eri MHK düzenliyor!!! Galatasaray basketbol takımı bu kadar ezdirilmez!..

Ahmed Salih' Alıntı:
Yine hakem skandalı!... Olmaz böyle şey!.. Her temasa faul... Kolay değil, komik fauller çalıyorlar. Cılkı çıktı artık... Bu işi kesinlikle F.bahçe'nin emir eri MHK düzenliyor!!! Galatasaray basketbol takımı bu kadar ezdirilmez!..
Bıktık !

bu takımdan hiç bi şey olmaz. geçen seneki takım bu takımdan hucüm ,ribaund,defans anlamında 2 gömlek üstündü.

şu stricland gene aldı sazı eline.
cüneyt felaket. son 17 saniye kalmış . 6 saniye kala üçlüğü kaçırıyor.
bide 6 saniyede rakibe hücüm şansı tanıyor.

aslında bu takım için şuraya yazı yazmam bile gereksiz ama. groviçi alan adamı Allaha havale ediyorum. bir adam bu kadar mı isteksiz oynar.

hüseyine gülüp geçiyorum. bu adam basketbolu 4 sene önce bırakmalıydı. geri dönüşleri 24 saniye alıyor.

ehh bi milojeviç oda hırsı ile bişeyler yapmaya çalışıyor ama yetenek yok.

geçen seneki takım 7 sayı öne geçse sayı fark 20 ye çıkardı.

bi lafta m.zyyer'e miladı dolmuş oyuncularla kurduğun kadro ribaund alamıyor, penetre yapamıyor. savuunma yapamıyor. bide sene başında komiklik sınırlarını aşan açıklama ile alttan blok yapan bir takım olacaz diye.

yazık.

ribaund alın kardeşim.

3. çeyrek 2 sayılık üstünlüğümüz ile sona erdi..

Hadi ASLANLAR...