TBL 8. Hafta | Galatasaray CC 61 - 52 Banvit

Tarih: 04.12.2010 Cumartesi,
Saat: 15.00
Yer: Abdi İpekçi

Kalabalık olacağımızı ümit ediyorum, lig maçlarımında ev sahibi olduğumuz maçlarda başlıkları kimseye bırakmamaya niyetliyim :) kazanacağımızı düşünüyorum konu şimdilik kilit tabi ki :)

Re: TBL | GALATASARAY c.c. - Banvit

intikam çanlarının son ses yapacağı bir maç. ;) :)
umarım banviti ipekçinin parkelerine gömeriz.

Biliyorum önce bir avrupa maçı var ama bu maç gerçekten çok zor olacak.Taraftarda bu maçın kazanılmasında büyük rol oynayacaktır umarım.Geçen sene yenemediğimiz tek takımdı.
Sert savunmamızla kazanacağımızı ümit ediyorum.Ama pota altında çok sorun yaşayacağız heralde.Pota altları gerçekten çok sağlam Banvitin.Ribaundlarda ciddi sorunlar yaşayabiliriz.
Önce Yunanlara Sonra Tavuklara :)

Şu Banvit'e olan hesabımızı da kaparız inşallah haftasonu. Bir de Ülker'le hesabımız var tabi. Zor maç olacak ama bu maç mesaj vermek açısından çok çok önemli. Ligde en azınadn 3. takım olduğumuzu 2'yii zorlayacak takım olduğumuzu göstermemiz gerek.

Uleb Cup da işlem şimdilik tamam.. TBL e de meajı vermemiz lazım.. Efes maçında direkten dönmüştük ama Banvit'i yenerek herkesi ayağını denk almaya davet etmeliyiz.. Ligdeki çapımızı görmemiz ve göstermemiz açısından çok önemli bir maç.. Mağlup olursak fark 2 maça çıkıyor, kazanırsak Banvit'i altımıza alıyoruz..

Re: TBL | GALATASARAY C.C. - Banvit | 4 Aralık Cumartesi 15

Bence bu sezon için en önemli maçımız şu ana kadar oynadıklarımızın içinde. Mutlaka kazanıp 3.lük için avantaj yakalamalıyız.

keşke ctesi 17:00 veya 19:00 da olsaydı gitmeyi çok istiyodum bu maça :(

Salonda mutlaka ciddi bir kalabalık olmalı. Bu takım bunu hakediyor. Yükseliş açısından önemli bir viraj. Sahamızda oynayacağımız şu ana kadar ki en ciddi karşılaşma belki de.

Geçen sene yenemediğimiz tek takım Banvitti. Kendi adıma biraz antipatim var Banvite karşı. Umarım galip gelirken eurocup maçlarımız gibi farklı bir galibiyet alırız

galatasaray camiasının bu sene en büyük tesellisi erkek baket takımı ortaya koydukları mücadele futbolculara ders olsun herkesi maça bekliyoruz. futboldaki ruhsuzları izleyeceğime bu aslanları izlerim yenilseler bile azimleri yeter.bravo aslanlar....

Can Akogul' Alıntı:
Geçen sene yenemediğimiz tek takım Banvitti. Kendi adıma biraz antipatim var Banvite karşı. Umarım galip gelirken eurocup maçlarımız gibi farklı bir galibiyet alırız
Bence ligin en iyi organize olmus ve en sempatik kulübü neden antipatik buluyosun anlamadım.13 sene Bandırmada kaldım için olabilir ama benim ciddi sempatim var açıkçası.Galatasaray şampiyon olmuyacaksa Banvit olsun isterim bence Türk basketbolunda çok önemli bir kulüp hatta en önemli kulüp.Maça gelirsek zor maç ama bu maçı alırız iç saha olması büyük avantaj Bandırmada olsa şansımız yok derdim.

Geçen sene biz küme düşelim diye ellerinden geleni yaptılar. Bazı maçlara yedek akdro ile çıktılar. Banvit kesinlikle sempatimi toplayacak bir takım değil. Orhun Ene de benim için ilah iken artık nefret edilesi boyutta biri.

Muratcan Köseoğlu' Alıntı:
[quote="Can Akogul":xpjmgdeo]Geçen sene yenemediğimiz tek takım Banvitti. Kendi adıma biraz antipatim var Banvite karşı. Umarım galip gelirken eurocup maçlarımız gibi farklı bir galibiyet alırız
Bence ligin en iyi organize olmus ve en sempatik kulübü neden antipatik buluyosun anlamadım.13 sene Bandırmada kaldım için olabilir ama benim ciddi sempatim var açıkçası.Galatasaray şampiyon olmuyacaksa Banvit olsun isterim bence Türk basketbolunda çok önemli bir kulüp hatta en önemli kulüp.Maça gelirsek zor maç ama bu maçı alırız iç saha olması büyük avantaj Bandırmada olsa şansımız yok derdim.[/quote:xpjmgdeo]

Sühan söylemiş. Bende severdim geçen seneye kadar Banviti (yazın 10 defa giderim bandırmaya) ama ligin kaderi belirleyecek maçları boşlamaları oluşturdu bende bu antipatiyi

bir de şöyle bir şey var ; banvit kim ki galatasaray ile uğraşıyor.. başarılı olup olmamaları ayrı konu da banvit kim ki galatasaray'a karşı bir duruş falan sergiliyor.. Fenerbahçe, Beşiktaş falan olsa anlayacağım bir nebze.. Ya da Darüşşafaka gibi bir takım olsa normal gelecek biraz.. Biz Efes Pilsen'i ciddiye almazken Banvit kim yahu.. 5 sene önce, ne bileyim 10 sene önce Banvit mi vardı ligde.. 2 sene fena performans vermediler diye başımıza iş oldular..

Biz ne Banvitler gördük.. MJ Ortaköyler, Kayseri Meysular, Çukurovalar, Paşabahçeler, Eczacıbaşılar, Ülkerler.. Onlarca müessese kulübü.. Hepsi geldiler ve geçtiler.. Yarın Banvit de yok.. Ama biz hep buradayız.. 3. de olsak, 13. de olsak, 30 milyon USD bütçeyle veya 1 milyon USD bütçeyle hep buradayız..

Size mi kalmış 105 senelik kulüple uğraşmak.. Herkes haddini bilecek.. Bunun için de önce sahada had bildirilecek.. Kazanmak şart..

maça gidemeyeceğim malesef gitsemde tezahürat yapılmayan tarafta olacağım kavga oluyor sonra adam arkadan itiyor uyarıncada kavga çıkıyor :) neyse artık sessiz sakin oturacağım vala tribünde ve tribündeki yerimi alacağım .

2004-2005 sezonunu ne çabuk unuttunuz, pes... Bizim gibi balık hafızalılara müstehak!

Düşmemeye oynuyoruz, son maç Banvit ile, adamlar Galatasaray taraftarına bilet fiyatını 120 lira yaptılar, salona Fenerliler'i doldurdular.

Galatasaraylı her hangi bir kişinin Banvit'i sevmeyi bırakın sempati duyması bile imkansız olmalı!

Yiğitcan Turna'dan başlayarak tek tek parkeye gömmeliyiz. Almanya'dan yorgun dönecekler. Mesaj maçımız olsun!

Can Akogul' Alıntı:
[quote="Muratcan Köseoğlu":1c4ypyhr]
Bence ligin en iyi organize olmus ve en sempatik kulübü neden antipatik buluyosun anlamadım.13 sene Bandırmada kaldım için olabilir ama benim ciddi sempatim var açıkçası.Galatasaray şampiyon olmuyacaksa Banvit olsun isterim bence Türk basketbolunda çok önemli bir kulüp hatta en önemli kulüp.Maça gelirsek zor maç ama bu maçı alırız iç saha olması büyük avantaj Bandırmada olsa şansımız yok derdim.

Sühan söylemiş. Bende severdim geçen seneye kadar Banviti (yazın 10 defa giderim bandırmaya) ama ligin kaderi belirleyecek maçları boşlamaları oluşturdu bende bu antipatiyi[/quote:1c4ypyhr]

yiğitan turnayı unutmak mümkün mü?
yanlış hatırlamıyorsam 4 veya 5 üçlük atıp tip tip hareketler yapmıştı.
orta saha üçlüğü gözümün önünden çıkmaz.öyle bir balla almışlardıki maçı.
intikamımızı almalıyız.zaten 2004leri saymıyorum bile.