TBL 8. Hafta | Galatasaray CC 61 - 52 Banvit

Re: TBL | GALATASARAY C.C. - Banvit | 4 Aralık Cumartesi 15

Can Altay' Alıntı:
2004-2005 sezonunu ne çabuk unuttunuz, pes... Bizim gibi balık hafızalılara müstehak!

Düşmemeye oynuyoruz, son maç Banvit ile, adamlar Galatasaray taraftarına bilet fiyatını 120 lira yaptılar, salona Fenerliler'i doldurdular.

Galatasaraylı her hangi bir kişinin Banvit'i sevmeyi bırakın sempati duyması bile imkansız olmalı!

Yiğitcan Turna'dan başlayarak tek tek parkeye gömmeliyiz. Almanya'dan yorgun dönecekler. Mesaj maçımız olsun!

bende sırf o senede olanlar yüzünden nefret ederim banvitten.farklı kazanırız inşallah. bu arada "Kahrolsun Banvit Piliçlere Özgürlük.." :p

Şu maç o kadar kritik ki yenilirsek kahrımdan ölürüm. Bizim için Banvit'e de koyyy Cimbom koyy. Cumartesi tam 15:00'de dershanem izin alabilirsem maça gideceğim maça gideceğim haydi aslanlaaaaaaaaaaaaar.

bu takım desteği hak ediyor. Maçın başlama saatide fena değil. Umarım en az 5000 taraftar olur...

Ne yazık ki maçı izliyemeyeceğim :( Şuan dershaneyi sövmemek için kendimi zor tutuyorum.

Tamam arkadaş ne nefretiniz varmış Banvite ya.Kahrolsun Banvit mi diyelim illa ki :) .Ama 2004-2005 sezonuyla ilgili bizi yendi diye Banviti veya Yigitcanı falan sucluyup onlara kızıcagınıza o donemin kulubümüzün yonetimini veya şube sorumlularını suclasanız daha gercekçi olurdu.

Muratcan sen anlamıyorsun heralde.

2004'te son maç, 18 sayı farkla alamazsak play-out oynayacağız, adamlar Galatasaray taraftarına biletleri 120 lira yaptılar ve Fenerlilere, Beşiktaşlılara bedava bilet dağıttılar. Tahmin edeceğin üzere maça Galatasaraylıları sokmadılar. Hatırlıyorum, ultrAslan forumda 120 liralık bilet alıp girmeye çalışanlar vardı ve kapıda biletleri olmasına rağmen içeri alınmadıklarını belirtmişlerdi. Hatta Fener'in o gün çok önemli bir Ankaraspor maçı olmasına rağmen (şampiyonluğa gidiyorlardı), aynı saatte salonda Bandırma GFB'den (pankartlarını da astılar) Fener formalarıyla bir sürü insan vardı pota arkasında.

Maçtan sonra da şampiyon olmuş gibi sevindiler, o sevinçlerini hiç unutmuyorum. Halbuki ligde hiç bir iddiaları yoktu ve o maçı kazanarak da bir yerlere gelmeyeceklerdi.

Evet o sezonumuz kötü geçmiş olabilir, ama bu olayların yönetimimizle hiç bir alakası yok kardeşim.

Yiğitcan da haddini bilmeyen bir arkadaştır, o yüzden öyle dedim. Yoksa iyi performans gösterene adam olduğu sürece diyecek hiç bir sözümüz olmaz.

Bu anlattıklarımdan sonra hala suçu yönetimde falan arayacaksan veya Banvit'i savunacaksan da git Banvit'i tut diyorum.

Biz zamanında çok "Banvit alma, aldırma" dedik. Ben hala annemlerin evine aldırmıyorum, o evde yaşamıyor olsam da.

Muratcan Köseoğlu' Alıntı:
Tamam arkadaş ne nefretiniz varmış Banvite ya.Kahrolsun Banvit mi diyelim illa ki :) .Ama 2004-2005 sezonuyla ilgili bizi yendi diye Banviti veya Yigitcanı falan sucluyup onlara kızıcagınıza o donemin kulubümüzün yonetimini veya şube sorumlularını suclasanız daha gercekçi olurdu.
bizim yöneticilerinde o zamanki durumdan dolayı suçu vardı ama gidip maçın biletlerini 120 lira yap diye bizim yönetim mi söyledi .gidip içeri fenerlileri doldurmalarını bizim yöneticilerimiz mi söyledi allah aşkına. kendi yapıp ettikleriyle kazandılar nefretimizi.

Can Altay' Alıntı:
Muratcan sen anlamıyorsun heralde, ya da Banvitlisin.

2004'te son maç, 18 sayı farkla alamazsak play-out oynayacağız, adamlar Galatasaray taraftarına biletleri 120 lira yaptılar ve Fenerlilere, Beşiktaşlılara bedava bilet dağıttılar. Tahmin edeceğin üzere maça Galatasaraylıları sokmadılar. Hatırlıyorum, ultrAslan forumda 120 liralık bilet alıp girmeye çalışanlar vardı ve kapıda biletleri olmasına rağmen içeri alınmadıklarını belirtmişlerdi. Hatta Fener'in o gün çok önemli bir Ankaraspor maçı olmasına rağmen (şampiyonluğa gidiyorlardı), aynı saatte salonda Bandırma GFB'den (pankartlarını da astılar) Fener formalarıyla bir sürü insan vardı pota arkasında.

Maçtan sonra da şampiyon olmuş gibi sevindiler, o sevinçlerini hiç unutmuyorum. Halbuki ligde hiç bir iddiaları yoktu ve o maçı kazanarak da bir yerlere gelmeyeceklerdi.

Evet o sezonumuz kötü geçmiş olabilir, ama bu olayların yönetimimizle hiç bir alakası yok kardeşim.

Yiğitcan da haddini bilmeyen bir arkadaştır, o yüzden öyle dedim. Yoksa iyi performans gösterene adam olduğu sürece diyecek hiç bir sözümüz olmaz.

Bu anlattıklarımdan sonra hala suçu yönetimde falan arayacaksan veya Banvit'i savunacaksan da git Banvit'i tut diyorum.

Biz zamanında çok "Banvit alma, aldırma" dedik. Ben hala annemlerin evine aldırmıyorum, o evde yaşamıyor olsam da. Ama senin gibi balık hafızalı arkadaşlar olduğu sürece (yaşın kaç bilmiyorum ama) bize bunlar müstehaktır.

abi tamda hislerime tercüman olmuşsun.ben o maçı çok iyi hatırlıyorum aradan 5-6 yıl geçmesine rağmen çünkü hayatımda hiç o kadar ağlayıp üzülmemiştim o maçta üzüldüğüm kadar.

Maça dersane için gelemeyecekler varsa gelsinler söz çıkışta kaçırdığınız konuları anlatacağım size :)

Can Altay' Alıntı:
Muratcan sen anlamıyorsun heralde.

Biz zamanında çok "Banvit alma, aldırma" dedik. Ben hala annemlerin evine aldırmıyorum, o evde yaşamıyor olsam da.
Lisedeyken bizim sınıfın karşısında Banvit fabrikası vardı neler çektiğimizi Allah bilir.O yüzden tepkim var aslında kuruma karşı tabi siz bilmezsiniz gübre kokusu içinde matematik dersi yapmayı :).Neyse sonuc olarak yaşananlar yaşanmış ben bu olayların ayrıntısını bilmiyorum acıkcası.Bunu yaparak bizi Fenerlilere rezil etmeyimi düşündüler.Gercekten saçma ama ne olursa olsun Galatasaysın büyüksün işi o noktaya getirmiyeceksin nokta...

Ağzına sağlık Can abi.Cidden bu kadar balık hafızalı mıyız yahu?2005'teki maçı bilmeyenlere saygı duyarım,bu vesileyle öğrenmiş olurlar.Yalnız haberdar olup da Banvit'i sempatik bulana pes.Rasim Başak'ı,Mirsad Türkcan'ı falan sempatik bulmakla eş değer bence.Satılmış Fenerbahçe taraftarı da,anons yapan şaklaban da gözümün önünde dün gibi.Fenerbahçe'den sonra en sert deplasmanı yaşaması gereken takımdır Banvit.Beşiktaş'ın da Karşıyaka'nın da önünde tutarım.
Güzel takım,güzel tribün,güzel Cumartesi beklentim.İple çekiyorum yine,her şey tatlı şu aralar.

Banvit basketbol için bizim ezeli düşmanımızdır.Kayserispor futbolda ne ise Banvit basketbolda odur benim için.

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Muratcan Köseoğlu":2on2h614]Abi Banvitden de neffret edersek nefret etmedimiz kuş türü kalmıcak ya :)

Zaten Keklikten başka kuş tanımam :)[/quote:2on2h614]
tavuk güzeldir lezetlidir ama banvitse tavuk yemem :)

Abi diyelim ki Telekomdan nefret ediyoruz hep beraber o zaman forumu mu kapatıcaz.Kimse internete girmedikten sonra :).Yada Banvit degil et firması filan olsa hepden vejetaryan oluruz heralde bu mantıkla :) .Benim Banvite bir nefretim yok acıkcası ama rakimiz sonucta umarım haftasonu guzelce yeneriz.

Muratcan Banvit almazsın Şenpiliç alırsın, Pınar alırsın. Et firması olsa X almazsın, Y alırsın, veya gidersin kasaptan alırsın. Aynı şekilde Hürriyet almazsın (ki alma zaten, onun da sebebini bilmiyorsan özel mesaj at onu da anlatayım), Radikal alırsın, Cumhuriyet alırsın. Monopoli değiller ya sonuçta, bir sürü firma var piyasada. Serbest piyasa tüketiciye seçim özgürlüğü getiriyor.

Banvit zamanında bize böyle bir pislik yaptı ve bence onun bedelini satışlarında düşüş olarak yaşamalı. Ben bunun için kendi payıma düşeni yapıyorum. Umarım bunları okuduktan sonra sempatin nefrete olmasa bile nötrleşmeye doğru gider ve sen de Banvit ürünlerini evinize aldırmamaya özen gösterirsin.

Maça gelince, sezonun en önemli maçlarından birini oynayacağız. Hazır rüzgarı arkamıza almışken vites yükseltmenin tam zamanı. Fener maçına kadar kayıp yaşamayalım, o maç zaten Fener'e acı bir gün yaşatacağız, inanıyorum buna.

İki takımın uzun rotasyonu arasında büyük farklar var.. Ribaunt sorunumuz aşikar, uzun savunma sorunumuz aşikar.. Maçı kazanma adına bir şey yapacaksak bu rakip uzunlarla olur.. Sert, size lı uzunlar var rakipte Lance gibi.. Zorlanacağız bu konuda..

Malum olaylardan sonra şu takımı en az Fener kadar sevmem. Basketbola yaptıkları yatırım falanda umrumda değil. Yok efendim basketbol şehriymiş. Adam olun önce sonra basketbol oynarsınız. +10 fark bekliyorum bu maçtan. İyi bir taraftar desteğiyle Banvit o salondan çıkamaz.