TBL 9. Hafta | Galatasaray CC 81 - 68 Kepez Belediye

Re: TBL 9. Hafta | Galatasaray Cafe Crown-Kepez Bld

Valla kardeşim acı ama sanırım artık kimseyi ilgilendirmiyor.
Ama ben, bu durumun geçici olduğunu düşünüyorum.

Gecen seneki takım olsa sesim kısılana kadar bağırırdım . Ama bu seneki takıma gıkımı bile cıkarmam . Çünkü bu ruhsuz takım desteği haketmiyor . YAZIKLAR OLSUN

Belçika takımını yenemedikten sonra galibiyetsiz Kepez'i yensen ne olur yenmesen ne olur önemli olan derbi niteliğinde ki maçları kazanmak.

arkdaşlar tamam yönetim yanlış yapmış olabilr,yanlış oyuncuları getirmiş olablr,bu oyuncular gs forması ile iyi sonuçlar alamayabilr .ama biz hani iyi günde kötü günde bu takımın hep arkasındaydık?gerçek taraftarlık iyi günde desteklemeyle olmuyor.tamam bu oyuncular bizi fazlasıyla üzmüş olabilr ama yinde sırf üzerlerinde galatasaray forması olduğu için onları desteklemeliyiz:

Takımın bu halde olması bizleri ne kadar kızdırsa bile , bu kızgınlık üzüntünün yanında hiç kalır.İnşallah bir an önce herşey düzelir ve geçen seneki Şahenk teki Fb maçına döner. :? :? :?

Kepez Belediyesi 2008-2009 Sezonu Kadrosu

Torrell Martin
Edin Bavcic
Hakan Erol
Berent Kavaklıoğlu
Levent Bilgin
Kammron Taylor
Serkan İnan
Robert Traylor
Mesut Ademoğlu
Arda Urcu
Melih Yavşaner
Güven Esmer
Darren Mclinton

------------------------------------------------

Toplama kampı gibi bir takım...
Galibiyetten başka bir sonuç çok komik olur.

Semih Öztürk' Alıntı:
bu maçı tv den dahi seyretmeyeceğim.....

oyuncular boş bir salonda maç yapmaya kendilerini şimdiden hazırlasınlar.Ve eminim bayan erkek arka arkaya maç olmadığı sürece o salon erkekler için dolmaz

malesef bu yazılanların hiçbirine katılmıyorum takım ruhsuz diyorsunuz tamam hak veriyorum ama izlemeye gitmeyeceğim gibi çok komik laflar ediyorsunuz lütfen arkadaşlar bu takım bu yıl bizim taraftarının desteğiyle o ruhu yeniden yakalayabilir lütfen biraz daha duyarlı olalım yalvarıyorum ..

Onur Karakuzu' Alıntı:
malesef bu yazılanların hiçbirine katılmıyorum takım ruhsuz diyorsunuz tamam hak veriyorum ama izlemeye gitmeyeceğim gibi çok komik laflar ediyorsunuz lütfen arkadaşlar bu takım bu yıl bizim taraftarının desteğiyle o ruhu yeniden yakalayabilir lütfen biraz daha duyarlı olalım yalvarıyorum ..

onurcum takımı canlı izlesen neden böyle konuştuğumuzu anlayacaksın

Ha ben sana herahafta sonuçları bildiricem o ayrı :)

bu takım böle gitmez ya hiç birşeyde yapmıyolar.bi bizim kadroya bakın bide ülker inkine arada dağlar kadar fark var

valla yorumlarınız bence biraz ağır.hani iyi günde kötü günde hangi branş olursa olsun takımın arkasında durulacaktı.iyi günlerimizde herkes destekler ama önemli olan kötü günde takımı desteklemek.nasıl bir ruha sahipsiniz çıkaramadım fırsatı olan maça gidip takımı sonuna kadar desteklemeli onların buna çok ihtiyacı var.gerçek GALATASARAY taraftarı nasıl olunuyomuş bir kez daha gösterelim.

Emre Satır' Alıntı:
valla yorumlarınız bence biraz ağır.hani iyi günde kötü günde hangi branş olursa olsun takımın arkasında durulacaktı.iyi günlerimizde herkes destekler ama önemli olan kötü günde takımı desteklemek.nasıl bir ruha sahipsiniz çıkaramadım fırsatı olan maça gidip takımı sonuna kadar desteklemeli onların buna çok ihtiyacı var.gerçek GALATASARAY taraftarı nasıl olunuyomuş bir kez daha gösterelim.

+

Ben daha Galatasaray'ın basketbol erkeklerde iyi bir gününü görmedim(Euroleage varken ULEB'i önemsemem,90'lardan ötesini de görmedim).Hep kötü günümüz oldu ancak o kötü günde bile mücadele eden bir takım vardı.Şu an sahaya çıkan takım Galatasaray olamaz ancak kötü bir sureti olur.Aslını kurmak varken suretine destek bizi hiç bir yere ulaştırmaz.
GALATASARAY RUHU TAŞIYAN MÜCADELECİ SPORCUMUZA HER ZAMAN DESTEK,AMA BU SURETE HERKESİN KENDİ TERCİHİ...

Başarılar gelir geçer
Asaletin bize yeter diyorduk hani?

Hani arma sevdalasıydık?

Takıma küsmek ne demek? Takımı desteklememek ne demek? Yakışıyor mu bize? Hele bazı kişilerin, özellikle takımımızın mağlup olmasını istediğine inanmaya başladım. Her durumda yanındayım(z)!

Neyse, maça gelirsek almamız gereken bir maç Büyük maçlara kadar başka mağlubiyet almadan gitmeliyiz.