TBL All-Star

Re: TBL All-Star Oylaması Başladı..!

All Star 22 Mart'a alındı
Basketbolda ''Beko All Star'' organizasyonu'nun tarihi, 1 gün geriye çekilerek 22 Mart Cumartesi olarak değiştirildi. Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve Beko Basketbol Ligi'nde forma giyen yerli ve yabancı oyuncuları, çeşitli şovlar ve aktivitelerle bir araya getiren etkinlikteki tarih değişikliğinin zorunlu olarak yapıldığı bildirildi.

Bugünkü İl Güvenlik Kurulu toplantısında, aynı gün ve saatte Abdi İpekçi Spor Salonu'nun yanında bulunan Kazlıçeşme Meydanı'nda Nevruz kutlamalarının olması nedeniyle, organizasyonun tarihinde güvenlik gerekçesiyle değişikliğin zorunlu hale geldiği görüşüne varıldığı belirtilen açıklamada, bu nedenle Beko All Star organizasyonunun tarihinin, 1 gün öne çekilerek 22 Mart Cumartesi olarak belirlendiği ifade edildi.

Bu arada, organizasyonun, daha önce planlanan ve duyurulan şekilde gerçekleştirileceği, ancak biletlerini daha önce temin eden ve değişiklik nedeniyle katılamayacak olanlara, bilet ücretlerinin iade edileceği, bunun için Biletix ile temasa geçilmesi gerektiği kaydedildi.

Kaynak : AA

Türkler
07 Ömer Onan Fenerbahçe Ülker
10 Ersin Görkem Antalya Büyükşehir Belediyesi
11 Tutku Açık TÜRK Telekom
12 Hüseyin Beşok Galatasaraya Cafe Crown
14 Haluk Yıldırım TÜRK Telekom
20 Cüneyt Erden Galatasaraya Cafe Crown
21 Ömer Aşık Fenerbahçe Ülker
23 Ermal Kurtoğlu Efes Pilsen
32 Sinan Güler Beşiktaş Cola Turka
33 Ender Arslan Efes Pilsen
41 Kaya Peker Beşiktaş Cola Turka
77 Kerem Gönlüm Efes Pilsen

B. Antrenör: Ergin Ataman Beşiktaş Cola Turka
Y. Antrenör: Ufuk Sarıca Beşiktaş Cola Turka
Sağ. Sor.: Seyhan Kesim Beşiktaş Cola Turka
Malzeme S.: Turgut Soner Beşiktaş Cola Turka

Yabancılar

05 Willy James Solomon Fenerbahçe Ülker
06 Preston Anthony Shumpert Beşiktaş Cola Turka
07 Quintin Robert Hosley Pınar Karşıyaka
10 Lorenzo Gordon Kepez Belediye
12 Tomislav Ruziç Kepez Belediye
14 Andrew Kehinde Adeleke Banvit
17 Daniel Harris Brown Galatasaray Cafe Crown
21 Ricardo Marsh Antalya Büyükşehir Belediyesi
23 Sean Marshall Pınar Karşıyaka
25 Khalid Numan El-Amin TÜRK Telekom
32 Andrea Woolridge Oyak Renault
34 Christopher Clayton Burgess TTNet Beykoz

B. Antrenör: Davit Blatt Efes Pilsen
Y. Antrenör: Ekrem Memnun Efes Pilsen
Sağ. Sor.: Bahattin Tapan Efes Pilsen
Malzeme S.: Adnan Güney Efes Pilsen

Smaç Yarışması
Curtis Whitters Ttnet Beykoz
James Hughes Alpella
James William White Fenerbahçe Ülker
Quinton Robert Hosley Pınar Karşıyaka
Richard Darrel Chaney Oyak Renault
Semih Erden Fenerbahçe Ülker

3 Sayı yarışması
Alper Saruhan Oyak Renault
Demir Mrsic Kaan Fenerbahçe Ülker
Eric Derill Chatfield Darüşşafaka
Ömer Ünver Casa TED Ankara Kolejliler
Ogün Sevinç Alpella
Preston Anthony Shumpert Beşiktaş Cola Turka

Sadece 3 oyuncumuz var organizasyonda bi gaines i ve hite görmek isterdim...

Sallayın yahu ben olsam 3 oyuncumuzun yerinde affımı isterim.Üçünde de hafif sakatlıkları var.

Hite smaç yarışmasında bileğini burksa ne olacak.Ah vah çekecez.

Basit bir orgnizasyonda oyuncularımız olmasa da olur benim açımdan.

Federasyonun tutumunu ve tavırlarını sürekli görüyoruz.. Bu federasyonun ve yalakalarının hiç bir organizasyonu umurumda bile değil.. keşke galatasaraydan hiç kimseyi almasalardı.. tanjevic meselesi bile federasyon ve türevlerinden nefret etmem için yeterli.. hakemlere hiç girmiyorum.. benim için zaman kaybıdır.. sporcularımız sağlıklı dönsün, gerisi önemsiz..

Volkan Çoban' Alıntı:
gaines smaç yarışmasına nasıl alınmaz hayret birşey.

Volkan Abi bana tek mantıklı neden KSK maçında yaptığı hareket ve aldığı ceza olarak geliyor.
Yoksa başka bir nedenden dolayı olacağını sanmıyorum..
Çünkü Charles gibi smaç vuran başka bir oyuncu yok TBL'de..

Cücü'yü bekliyordum zaten.. Bu yıl bizde kendini buldu.. EFES'teki performansınında üstünde..
Hüseyin girmezse ayıp olurdu..
Dee değilde Hite'ı isterdim açıkcası..

Ama şahsen Nicevic'in olmamasına üzüldüm.

Semih Erden nasıl bir şov hazırlıcak merak ediyorum :)
Süperman semih olur artık haha.
Gidicek varmı bu organizasyona merak ediyorum.

Kadroların açıklanacağını bildiğimden,eve geldiğimde hemen bilgisayarı açıp,kadroları inceledim.Çok da mutlu olmadım,ama daha ne olsun da demedim değil.Hite'ı en azından 3 sayı yarışmasında görmek isterdim.Semih Erden'in sakatlık sonrası iyi performans sergilediğini düşünmüyorum.Bir aksilik olmazsa,gitmeyi düşünüyorum,organizasyona.
Kadroda olmayan yabancılarımız için ,memleketlerine gidip dinlenecekler.Bu da iyi bir haber aslında.

Robert Hite'nin 3 sayı yarışmasında olmamasına yazık..Hem de çok yazık.. Gaines'in alınmamasını ayakta alkışlıyorum ;) çok büyük iş becermişler..

Murat İnal' Alıntı:
Semih Erden nasıl bir şov hazırlıcak merak ediyorum :)
Ben gidecem gel istersen yanımda. :) :p

Ama belki de gitmem pek zevkli olacak gibime gelmiyor.

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Murat İnal":f1ex8793]Semih Erden nasıl bir şov hazırlıcak merak ediyorum :)
Ben gidecem gel istersen yanımda. :) :p

Ama belki de gitmem pek zevkli olacak gibime gelmiyor.[/quote:f1ex8793]
Abi bence gitme bu sene fazla zevkli olmaz bence evden izle daha iyi :)

İyiki 3 oyuncumuz var bence profesyonel olmyan bir organizasyon 3 oyuncu bile cok tv den izlemek bile içimden gelmıyo.Yapacakları en sönük organızasyon olucak sanırım

Hite olmalıydı bence ama yinede takımlar açısından dengeli bir dağılım olmuş her takımdan bir veya iki oyuncu var ..

İşte Türklerin yaptığı All-Starda bu kadar olur. Ben hayatımda böyle saçma birşey görmedim.Semih Erden smaç yarışmasına katılıyor helal olsun.Smaç yarışmasına katılacak oyuncuları seçen insanların basketbolla alakası olmadığını anladım... Robert Hite smaç yarışmasında , Charles Wayne Gaines'de yabancı karmasında kesinlikle bulunması gereken bir oyuncu!!

Fakat en can alıcı nokta James William White'in yapacak olacağı smaç denemesi... Gerçekten o anı hep bekleyeceğim.Zaten organizasyonda başka hiç birşey yok bana göre.

son yillarda gordugum en haybeden allstar olucak ruzicin ne isi var burda ucluk yarismasinda cuneyt nerde dee yetenek yarismasinda varmis galiba ama daha o aciklanmadi smac yarismasina hite veya owensin girmesini beklerdim cunku biri ligin en cok sicrayani biride havada asili kalani eeee tabi yuruyenide unutmamak gerek gregory i

Bu kadar güzel içine edilir. Owens , Gaines , Niçeviç , Hite ve daha bir çok yıldız yok malasef. Oylama sonuçlarının neden gizli tutulduğunu da anlamış olduk. Madem oylama yapılmasaydı.
Tarafsız bir gözle de baksam aynı şeyleri söylerdim Gaines ya da Hite smaç yarışmasında %100 olmalıydı, özellikle Hite. Niçeviç , Owens ve Oğuz Savaş bu ligin içeriden en iyi oynayan elemanları ve malasef yoklar organizasyında. Cemal Nalga'yı da 3 sayı yarışmasına alsalar tam olurdu tek noksan o çünkü .
Bu organizasyon konya'da osla bedava olsa yine gitmezdim