TBL All-Star

Re: TBL All-Star Oylaması Başladı..!

Gaines gibi smaç vurabilen bir insan gösterin bana TBL'de..?

Alınmamasının tek ve en mantıklı nedeni sanırım aldığı ceza ;)

Resmen şok oldum kadroları görünce.Hite veya Tufan kesinlikle 3'lük yarışmasına alınmalıydı.Gaines hem kadroya hemde smaç şampiyonasına almalıydılar.Semih gibi bir uzunun smaç yarışmasında ne işi var ben hala anlayamadım :? :?

Arkadaşlar ben dürüstçe söylüyorum..
Ben ve birkaç arkadaşım yüklü bir oy potansiyeli oluşturduk.
Ben tek başıma en az 20 e-posta adresinden oy yolladım oyuncularımıza..
Sanırım halk oylamasının hiçbir anlamı yok..

Bu organizasyon ayvayı yemiş bence.. Baksanıza Mrsiç yok 3lük yarışmasında özel sorunundan dolayı..Belki erken olduğı için olabilir ama benim gözüme boşluklar çarpıyor ..

Nasıl bir organizasyon anlamadım.
Bu adamlar smaç basmayı bilmiyorlar.
James White aralarında en iyisi gözüküyor.
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş.
Charles Gaines nasıl olmaz ?

şu whitea rakip hite gelseydi nasıl olurdu?üçlük yarışmasında da bizden cüno,hite,tufi,muratkaya kim girse alırdı die düşünüyorum.smaç şovu yapan arkadaşlar baya iiydi.bu maç pazar olsaydı tribünler bence dolu olurdu.

whiteı ilah gibi gösterdiler bi daha yarışmalara katılmasın heyecan olmuyo falan tamam adam iyi basıyo ama karşısında da rakip yoktu ki jüri chaneyi biraz işin içinde tuttu ama gerçek bi rakip yoktu.bu arada chaney renkli kişiliğini allstarda herkese gösterdi.

Sayın NTV ailesi,spikerleri,yorumcuları taraf tuttuğunuzu bari All-Star'da göstermeyin..
White smaç kaçırınca ''ahh'' tepkisi ne oluyor anlamadım..
Çarşamba günü maçı sen anlat spiker Osman!!

bu arada eyüp abinin kulaklarını çınlatalım salonda büyük bi galatasaray taraftar üstünlüğü var cüno dee ve hüseyine diğerlerinden 5-6 kat fazla alkış geldi.