TBL Finali | 6. Maç | Galatasaray Liv Hospital 85 - 77 Fenerbahçe Ülker

F. Ülker aciz bir takim. Kirilgan, kisiliksiz bir basketbol oynuyorlar. Savunma sertliklerini Turgayin kopekleri sagliyor. Adil bir yonetimle bu aksam seri bizim lehimize hunharca bitmisti.

Korkmayin, titreyin, Arroyo'nun ellerinde kalkacak o kupa. Gerci alistiniz her finalde maskara olmaya, koymaz artik.

TBF Fener'i erkenden şampiyon yapmak için yine elllerinden geleni yapmış. Markoishvili ve Sinan'a erkenden 4 faul ve Galatasaray'ı oyundan düşürmeye çalışmış. Ama biz Galatasaray'ız. Biz inançlı, yürekten oynayan bir takımız. Bunun için adalet de istiyoruz.

ARTIK SON MAÇA ÇIKIYORUZ. ŞAMPİYONLUK MAÇINA. TARİHİ BİR MAÇA. OYUNCULARIMIZA GEREK SOSYAL MEDYA GEREKSE ANTREMAN SALONUNA GİDEREK YANLARINDA OLDUĞUN BELİRTMELİ VE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMELİYİZ.

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLAH !

maç sonu necati demirkolu dinliyorum çıldırmamak elde değil. umarım perşembe günü huzur dolu bir ortam olur diyor. ya açın artık gözünüzü vurun masaya yumruğunuzu.

Bu takım her turlu yonetımın yönetememe soruna karsı sakatlıklara karsı cezalara karsı bu sezon gorevını yaptı hepsını tebrık edıyorum. ERKEK BAYAN TAKIMLARIN KOC''ları yonetımden bıle dım dık ayakta durdu ıkısınıde canı gönülden kutluyorum.

6. maç sonunda düşüncem şöyle.

1. Subjektif yorumlar sevmem ve hangi konu olursa olsun, kimi ilgilendiriyor olursa olsun subjektif yorum yapmam. Kısa ve net olarak; 2. maç elimizden çalınmamış olsa idi. Şu an şampiyonduk.

2. Maça giremediğimiz 2 maçı kaybettik. Maça girdiğimiz 4 maçı kazandık.

3. Ahlaksız, utanmaz adamlardan insaf beklemek salaklıktır. Gücün varsa masaya yumruğunu vurursun. Bu konu Murat Özyer'i aşar. Bunu yapmak Ünal Aysal'a düşer.

Rüştü Nuran maç başında biraz gayret etti ama gene kazandık.Maçıda sessizde seyrettim.Utanacak olan Murat M. gibi karektersize maç anlattıran lig TV .

Biz şampiyon olucaz.İlk günden beri söylüyorum.

Takım elini kalbine götürsün.Orda gücü hissedecektir...

Bu saatten sonra yedinci mac ne olursa olsun, 20 sayi fark da yesek bu takim su mac ile benim nazarimda sampiyonlugunu ilan etti. Helal olsun size, helal olsun ergin ataman sana. Elimizden calinan ikinci mac, gecen mac pota altindan top cikaran oyunculari taciz eden hayvanlar, kufurbaz fenevli yoneteci okuz. Bunlarin onda biri olmadi abdi ipekci de. Basketbol oynanabilicek her ortamda, tarafsiz hakemlerin oldugu her ortamda biz bunlari yeneriz zaten yendikte. Helal olsun cocuklar butun oyunlari bozdunuz.

Bir lafim da obradovic denen madrabaza. Sanki dorduncu mac sonrasi agzindan salyalar akarak konusan kendi deilmis gibi mac sonu taraftarini maca cagirip dostluk mesaji veriyo. Hadi ordan terbiyesiz adam, hani tff fbulkerin onunu kesmeye calisiyodu ne oldu.?

Sent from my iPad using Tapatalk

6. maç sonunda düşüncem şöyle.

1. Subjektif yorumlar sevmem ve hangi konu olursa olsun, kimi ilgilendiriyor olursa olsun subjektif yorum yapmam. 2. maç elimizden çalınmamış olsa idi. Kısa ve net olarak
Şu an şampiyonduk.

2. Maça giremediğimiz 2 maçı kaybettik. Maça girdiğimiz 4 maçı kazandık.

3. Ahlaksız, utanmaz adamlardan insaf beklemek salaklıktır. Gücün varsa masaya yumruğunu vurursun. Bu konu Murat Özyer'i aşar. Bunu yapmak Ünal Aysal'a düşer.

Ah be kardeş; Olay, zerre cesareti ve Yüreği olmayan Ünal AYSAL'ı bile aşmış sen hala ÖZYER'den dem vuruyorsun.Bakın ben İDDİA'yı sevmem işimde olmaz.Ancak Şunu kesin söyleyebilirim; AYSAL,kendisinin bile yapamadığı haksızlıklara karşı dik durma ve hak arama konusunda hiç bir Yöneticinin;

biz taraftarın istediği ve olması gerektiği halde masaya vuramaz,sesinide gür çıkaramaz çünkü izin vermez.Bir yönetici sesini kendisinden daha çok ve kararlı çıkardığı anda kendisini GALATASARAY Kulübünün kapısının önünde buluverir.AYSAL hiçbir yöneticinin kendisinden daha ön plana çıkmasını

istemez,Yönetici iyi niyetli olduğu ve Bütün çifte standartlara ve haksızlıklara haklı olarak isyan etse bile,Ali Dürüst'ü İrfan Aktar'ı,Adnan Öztürk'ü neden Yönetimden çıkardı sanıyorsunuz ? Abdürrahim Albayrak'ı saymıyorum bile çünkü adamın ağzı var dili yok misali,zaten oda

sadece Futbol takımıyla ilgiliydi vede ağırlığıda yoktu ama iş yapacak,hak arayacak adamlarıda barındırmaz bunu böyleee biliiiin yeterlimi ???

Benim gözümde bu maçla birlikte seri bitmiştir 4-2 (çalınan galibiyetler yer değiştiğinde çıkan sonuç budur) ha dersinki fenerli olarak realiteye bak daha son maç var :) derim ki tarihe bak :) öyle çok uzaklarada gitme son bi kaç sezondur GALATASARAY FİNALERİNDEN HANGİSİNİ KAZANDINIZ! 1Mİ 2Mİ HADİ 3 OLSUN :d kazanacağız ve fiilen olunan şampiyonluğu resmiyete dökeceğiz 19 haziran gecesi...
Bu arada fenerbahçe ülkere 1 maç seyircisiz oynama cezası yarın açıklanacak beyler.

Ah be kardeş; Olay, zerre cesareti ve Yüreği olmayan Ünal AYSAL'ı bile aşmış sen hala ÖZYER'den dem vuruyorsun.Bakın ben İDDİA'yı sevmem işimde olmaz.Ancak Şunu kesin söyleyebilirim; AYSAL,kendisinin bile yapamadığı haksızlıklara karşı dik durma ve hak arama konusunda hiç bir Yöneticinin;

biz taraftarın istediği ve olması gerektiği halde masaya vuramaz,sesinide gür çıkaramaz çünkü izin vermez.Bir yönetici sesini kendisinden daha çok ve kararlı çıkardığı anda kendisini GALATASARAY Kulübünün kapısının önünde buluverir.AYSAL hiçbir yöneticinin kendisinden daha ön plana çıkmasını

istemez,Yönetici iyi niyetli olduğu ve Bütün çifte standartlara ve haksızlıklara haklı olarak isyan etse bile,Ali Dürüst'ü İrfan Aktar'ı,Adnan Öztürk'ü neden Yönetimden çıkardı sanıyorsunuz ? Abdürrahim Albayrak'ı saymıyorum bile çünkü adamın ağzı var dili yok misali,zaten oda

sadece Futbol takımıyla ilgiliydi vede ağırlığıda yoktu ama iş yapacak,hak arayacak adamlarıda barındırmaz bunu böyleee biliiiin yeterlimi ???

Benim Ünal Aysal bunu yapabilir yada yapamaz diye kesin bir kanaatim yok. Zaten bunuda demedim. Dediğim şu ;

TBF veya TFF veya devlete bağlı herhangi bir kurumla ilişkilerinizde, önemsiz rutinin dışındaki her şey için, muhatabınız aslında kurumu yönetenler değil. İleri demokrasi altında muhatap malum. Böyle bir durumda Murat Özyer ne yapsa sinek vızıltısından öteye gitmez. Burada etkili olabilecek tek kişi Galatasaray camiası ve genel kurulunu arkasına alabilecek kişidir. Buda başkanlık makamında oturandır. Bugün için de Ünal Aysal'dır.

Ünal Aysal başka icraatlerden dolayı benim için hayal kırıklığı olmuştur. Güvendiğim yok. Ancak hem gezi olayında, hemde Twitter'in yasaklanması olayında padişahımıza karşı gelebilme cesaretini ortaya koymuştur. Hatta spor camiasından bunu yapabilen tek kişidir. Bunuda unutmayalım.

Benim gözümde bu maçla birlikte seri bitmiştir 4-2 (çalınan galibiyetler yer değiştiğinde çıkan sonuç budur) ha dersinki fenerli olarak realiteye bak daha son maç var :) derim ki tarihe bak :) öyle çok uzaklarada gitme son bi kaç sezondur GALATASARAY FİNALERİNDEN HANGİSİNİ KAZANDINIZ! 1Mİ 2Mİ HADİ 3 OLSUN :d kazanacağız ve fiilen olunan şampiyonluğu resmiyete dökeceğiz 19 haziran gecesi...
Bu arada fenerbahçe ülkere 1 maç seyircisiz oynama cezası yarın açıklanacak beyler.

ŞikeFenere; Sadece 1 maç seyircisiz ceza verilmesi yetmez, ceza verilecek aynı gün veya 7.ci maçtan bir önceki gün yani Çarşamba günüde o ceza onaylanmazsa takımı maça çıkarmasınlar çünkü Ezik Fenerasyon'a güvenilmez.Şayet Perşembe gününe bırakırlarsa bilsinlerki bu oyalama taktiği olacaktır.Bu Basiretsiz ve beceriksiz Yönetim hiç olmazsa bugünlerde kabuklarından çıkamasalarda Takımımız için bir çare düşünsünler oda Bu Ceza olayına göre hareket etmeleridir ...

Benim Ünal Aysal bunu yapabilir yada yapamaz diye kesin bir kanaatim yok. Zaten bunuda demedim. Dediğim şu ;

TBF veya TFF veya devlete bağlı herhangi bir kurumla ilişkilerinizde, önemsiz rutinin dışındaki her şey için, muhatabınız aslında kurumu yönetenler değil. İleri demokrasi altında muhatap malum. Böyle bir durumda Murat Özyer ne yapsa sinek vızıltısından öteye gitmez. Burada etkili olabilecek tek kişi Galatasaray camiası ve genel kurulunu arkasına alabilecek kişidir. Buda başkanlık makamında oturandır. Bugün için de Ünal Aysal'dır.

Ünal Aysal başka icraatlerden dolayı benim için hayal kırıklığı olmuştur. Güvendiğim yok. Ancak hem gezi olayında, hemde Twitter'in yasaklanması olayında padişahımıza karşı gelebilme cesaretini ortaya koymuştur. Hatta spor camiasından bunu yapabilen tek kişidir. Bunuda unutmayalım.

( Ancak hem gezi olayında, hemde Twitter'in yasaklanması olayında padişahımıza karşı gelebilme cesaretini ortaya koymuştur. Hatta spor camiasından bunu yapabilen tek kişidir. Bunuda unutmayalım. )

Sen öyle sanırsın ama öyle değil işte, Nasıl Padişahımız iki yüzlülükte ve Galatasaray'a karşı her fırsatta verdiği zarar doruk noktada olup sınır tanımıyorsa, AYSAL'da aynen iki yüzlülükte sınır tanımaz,nede olsa iki tarafında hizmet ettiği ortak noktalar var bu böyle biline !!!

Fenarasyon Salondan söktüğünüz koltuklar nerenize ***** ;) Dişi Aslanlar ve yavruları tribünde bizler dışarı da, Ergin Hocam ve Oyuncular parkede koyduk mu ?

yarattığımız farkları tutuamamız adamların geri dönmesinin nedeni rotasyon arkadaşlar. bizim bu seride rakibimiz fenerbahçe değil kendimiziz. adamlar 10 kişiyle oynuyor biz 6-7 kişiyle, hal böyle olunca 40dk aynı savunmayı yapmak imkansız bu yüzden farkı erittiler. yani bu konuda eleştiriler biraz yersiz olur. çok değil sadece gordon olaydı seri bitmişti, hoş haysiyetli hakemler olsa maçları yöneten zaten bitmişti seri bugün.