Tekel-Galatasaray : 48-73

Yıllardır kimliğini gizlemeye çalışan koch afişe olmuş sonunda :) Kameraların çektiğini veya flashların patladığını görseydi yüzünü kapatırdı ama dalgınlığına gelmiş olsa gerek :)

dün gece taksimdeki otellerin orda geziyorduk arkadaşla 2 zenci gördük öylesine selam verdik bi baktık biz bunları bir yerden tanıyoz arkadaş dedi siz basketçimisiniz filan evet dediler bi baktık mitchell ile fitch
hoş sallaya sallaya isimlerini tutturduk
herneyse muhabbet ettik az bişey dedik bu sene şampiyonluk bekliyor taraftar filan
fitch e özhan canaydın ı tanıyormusun dedik tanımıyorum cevabını aldık
sonra fitch çıkardı purosunu ateşledi sonra yol aldık
ama çok sempatiklerdi

ama ilk gördüğümde ne yalan söyleyeyim normal aksaraydaki zencilerden farkları yok gibiydi:D

onuryavuz' Alıntı:
Yıllardır kimliğini gizlemeye çalışan koch afişe olmuş sonunda :) Kameraların çektiğini veya flashların patladığını görseydi yüzünü kapatırdı ama dalgınlığına gelmiş olsa gerek :)

koch' Alıntı:
Doğrudur surat belli olmasa da o benim. :)

ben hala kochun bir gün karşıma çıkınca 20 küsür yaşlarda biri olacağını düşünüyorum :ehue

Ben dikkatli bir insanım etrafımdaki herşeyi duyar ve görürüm ahha.Fotoğrafçılığın getirdği birşey.

Koch un maç ortasındaki muhabbeti.Hani neden pota arkasına geçmemesiyle ilgili

*Ya boşver burdanda tezahürat ederiz..Benchten uzaklaşmak istemiyorum.

(konu dışı)

abi sen yoldan geçen zenciye durup dururken niye selam veriyorsun?

(dün gece taksimdeki otellerin orda geziyorduk arkadaşla 2 zenci gördük öylesine selam verdik)

yoldan geçen sarı ırktan bir çinli görüncede öylesine selam veriyomusunuz?

harbi merak ettim, kusura bakmayın ya topiğe uymadım ama admin olarak, ama sosyolojik bir olayda ondan merak var:)

canbulubay' Alıntı:
ben hala kochun bir gün karşıma çıkınca 20 küsür yaşlarda biri olacağını düşünüyorum :ehue

Kemik yaşına göre 14´ünde olduğuna inanıyorum ancak beyin yaşı kemik yaşına bir hayli fark atmış görünüyor.

Utku Çapan' Alıntı:
(konu dışı)

(dün gece taksimdeki otellerin orda geziyorduk arkadaşla 2 zenci gördük öylesine selam verdik)

harbi merak ettim, kusura bakmayın ya topiğe uymadım ama admin olarak, ama sosyolojik bir olayda ondan merak var:)

evet benim de şimdi dikkatimi çekti :) Nedir?

onuryavuz' Alıntı:
Kemik yaşına göre 14´ünde olduğuna inanıyorum ancak beyin yaşı kemik yaşına bir hayli fark atmış görünüyor.

iyi özetledin :)

X' Alıntı:
Ben dikkatli bir insanım etrafımdaki herşeyi duyar ve görürüm ahha.Fotoğrafçılığın getirdği birşey.

Koch un maç ortasındaki muhabbeti.Hani neden pota arkasına geçmemesiyle ilgili

*Ya boşver burdanda tezahürat ederiz..Benchten uzaklaşmak istemiyorum.
Yuh diyebiliyorum sadece replik bire bir. :)
Şaka maka baya reklam olduk. :)Ayrıca lütfen şımartmayın beni. :)
Esmer bir ırk olsak da zenciler bize sempatik geliyor.Mesela Nijeryalı bir turiste vereceğim selamı Hollandalı bir turiste vermeyebilirim.Zenci ırk daha sempatik geliyor.

koch' Alıntı:
Yuh diyebiliyorum sadece replik bire bir. :)
Şaka maka baya reklam olduk. :)Ayrıca lütfen şımartmayın beni. :)
Esmer bir ırk olsak da zenciler bize sempatik geliyor.Mesela Nijeryalı bir turiste vereceğim selamı Hollandalı bir turiste vermeyebilirim.Zenci ırk daha sempatik geliyor.
onur sen simarmassın bilmiyomuyuz seni?onur yavuz un dedigi gibi senin akıl yasına guveniyoruz biz
vala arkadaslar ingiltereye gittim gideli siyahileri ztn sempatikbuluyom cunku ingilizleri sevmiyorum :ehue

Utku Çapan' Alıntı:
(konu dışı)

ingilizce konuşma takıntım var
her gördüğüm turistle konuşmak geliyor içimden :)
bi japona da inomato ile ilgili soru sormak için slm verdim adam gaspçı sandı olacakki elindekileri sırt çantasına koydu sonra bişey demeden gitti :?