Telekom Baskets Bonn 76-73 GALATASARAY

Re: Telekom Baskets Bonn-GALATASARAY

maç 21:00 mi 20:00 mi bizim resmi sitede 20:00 yazıyor da ?

tamam tamam oranın saatine gore 20 imiş pardonn :))

bu arada inşallah güzel bir başlangıç yapar takımımız turnuvaya 3. turnuvada 3. şampiyonluk bekliyoruzz

Allah nazarlardan saklasın Can gerçekten oynanan bütün hazırlık maçlarında çok ama açok yüzdeli atıyor bu maçtada şuanda %100 .

Onur Karakuzu' Alıntı:
Allah nazarlardan saklasın Can gerçekten oynanan bütün hazırlık maçlarında çok am açok yüzdeli atıyor bu maçtada şuanda %100 .

Ama 4 TOP KAYBI yapan ve saha içi isabeti olmayan D WAS onun nerede ie iki katı süre aldı ilginç bir biçimde.

Bu arada Mike Cemal ve Rancik aynı anda oyunda .

şaşırtıcı olarak rancik 1 ribaund alırken washington un 6 ribaunt(4 savunma 2 hücum)alması geçekten ilginç:))))))

birde benim gerçekten anlamadığım ve hiç anlayamayacağım bir konu neden alican güney oynatılmıyor hiç bütün HAZIRLIK maçlarında dahi süre almamış o zaman neden kadroda hani gençlere yatırım yaptık diyordu okan hoca bu mu yatırım bence alican çok ama çok yetenekli neden süre almaz anlamış değilim anlayan birisi varsa da açıklarsa sevinirim .

Üç uzunun sahada olmasından dolayı istatistiklerden şüphe etmeye başladım acaba hata mı var :)

Onur Karakuzu' Alıntı:
birde benim gerçekten anlamadığım ve hiç anlayamayacağım bir konu neden alican güney oynatılmıyor hiç bütün HAZIRLIK maçlarında dahi süre almamış o zaman neden kadroda hani gençlere yatırım yaptık diyordu okan hoca bu mu yatırım bence alican çok ama çok yetenekli neden süre almaz anlamış değilim anlayan birisi varsa da açıklarsa sevinirim .

gerçekten bu da düşünülmeli sakatlığı yoksa okan hoca alican'ı düşünmüyor demekki....

Onur Karakuzu' Alıntı:
İMZA

gerçekten çok ilginç ama can ilk yarı %100 isabet oranı tutturmuş ve ikinci yarıda 7 dk geçmesine rağmen hala can dan yararlanılmadı