Teşekkürler Ahmet Dedehayır

Arkadaşlar,eleştirdik ama dün bizi çok şükür mahcup etti. :p İnşallah bayan basket takımınada güzel bir 5 numara alırsa tam olacak. :p Şimdi birazda övelim bence. :p

Forum abileri konuyu isterlese kilitleyebilirler ama tabiki kilitlemezlerse sevinirim.

Bende teşekkür ediyorum, bu 2 transfer bizi çok mutlu etti.

Gerçekten bizleri çok onurlandırdı rakiplerimiz karşısında. Bu dönemde belli fedakarlıklar yaparak bu transferleri gerçekleştirmesi çok güzel bir olay.

Teşekkürler Ahmet DEDEHAYIR!

Beklememize degdi acikcasi. Hosleyin bosa cikmasi, Tolliver ile anlasmamiz.
Basta Sn Dedhayir olmak uzere.
Emegi gecen herkese tesekkurlerimi sunarim.

yerinde olmuş teşşekkür.....

yanlız 2 hafta önce öfkeyle adamın üstüne gidildi şimdi böyle günlük icraatların faydası herhalde...

teşekkür pembe gömlekli...

Yanlış yaptığında nasıl eleştiriyorsak doğru yaptığındada teşekkür etmeyi bilmeliyiz!

Bu transferlerle beraber takıma çok para harcandı. Şimdi taraftar olarak sorumluluğumuz biletimizi alıp takımımızı desteklemektir.

Emeği geçen herkese teşekkür

Eleştirilecek çok yanlışı oldu Dedehayır'ın ama bu transferlerin üstüne hakkını vermezsek olmaz. Bizi boş yere bekletmediğiniz ve böyle önemli iki oyuncu aldığınız için teşekkürler.

Her ne kadar kızsamda Ahmet Dedehayır'a yaptığı 3 süper transferden dolayı Teşekkür ediyorum

Ayrıca bu konu başlığı mümkünse Sabit başlıkların olduğu yere taşınsın .

Emin Doğanca' Alıntı:
Her ne kadar kızsamda Ahmet Dedehayır'a yaptığı 2 süper transferden dolayı Teşekkür ediyorum

Ayrıca bu konu başlığı mümkünse Sabit başlıkların olduğu yere taşınsın .
2 değil 3 süper transfer :)

gel de şimdi yiğide hakkını verme:)

teşekkürler dedehayır...