TKBL 14. Hafta | Beşiktaş 68 - Galatasaray MP 75

Ne yazılır ne denirki bundan sonraki bütün maçlarımızı kaybetseydikte keşke bu sakatlıklar olmasaydı neyse bundan sonraki maçları Gülşah Alba için oynanması lazım hadi kızlar şu şampiyonluğu şu sakatlıklar yüzünden sevinenlerin elinden alalım .

Artık önümüze bakarsak acilen Albanın lisansınız yerine ya Ticho ya da Matic alınmalı . Yerli olarak Ayşe ve Şaziyeye inanılmaz iş düşecek güveniyoruz be aslanlar .

Evet önümüze bakacak olursak bence albanın yerine ligte oynaması gereken oyuncu kesinlikle prince olmalı sayı potansiyeli bakımından su anda olabilecek en iyi oyuncu kendisidir . Kendisinden alba nın yaptığı gibi hızlı hucumları bu sekilde bitirmesini beklememek lazım prince sut pozisyonları hazırlanması lazım .

Ben yeni oyuncu alınabileceğini düşünüyorum Avrupalı, eğer almazsak lig için Tamika gelsin en güzeli.

Beşiktaş maçına gelince bu halimizle de olsa rahatça yenmemiz gerekiyor tabiki, çok kötü durumdalar ve küme düşmemek için savaşacak bile olsalar oynadıkları basketbol içler acısı.

Maalesef değil yeni yabancı alıp oynatmak,Ticha'yı bile ligde oynatamıyoruz. Çünkü ligde 6 yabancıya lisans çikartılabiliyor. Hatırlayın Fenerbahçe macında yabancı eksiğimiz olmasına rağmen Matic oynayamadı. Çünkü eğer oynasaydı Fowles için lisans çıkartamazdık. Şu an lig için yapabilecek tek hamle Prince olacak.

Lig için yeni yabancı alınmaz. Prince oynar ligde.

Moral motivasyon olarak çok kötü bir dönemdeyiz. Normal şartlarda farklı kazanmamız gereken bir maç. Beşiktaş ciddi ciddi düşme korkusunu hissetmeye başladı. Sert oynayıp sonuna kadar asılmak isteyecekler. Bir kaza olmaz umarım.

Maalesef değil yeni yabancı alıp oynatmak,Ticha'yı bile ligde oynatamıyoruz. Çünkü ligde 6 yabancıya lisans çikartılabiliyor. Hatırlayın Fenerbahçe macında yabancı eksiğimiz olmasına rağmen Matic oynayamadı. Çünkü eğer oynasaydı Fowles için lisans çıkartamazdık. Şu an lig için yapabilecek tek hamle Prince olacak.

Lisans olarak 2 oyuncunun lisansı değiştirebiliyosun diye biliyorum Alba nın lisansıyla değiştirilebilir . FB nin Cappy içinde bir oyuncuyla lisans değişimi yapacağı doğru .

Lisans olarak 2 oyuncunun lisansı değiştirebiliyosun diye biliyorum Alba nın lisansıyla değiştirilebilir . FB nin Cappy içinde bir oyuncuyla lisans değişimi yapacağı doğru .

Fener 6 yabancı olayına uyuyor. Penny,Angel,Matovic,Cappy,Tamane,Babkina

Ha eğer senin dediğin gibiyse transfer yapmalıyız. Zaten euroleague içinde olmazsa olmaz ama maddi durumlar ne kadar izin verir bilemem. Çünkü heralde iyi para harcamışızdır bu sene.

turgay demirel final serilerine hakem ayarlıyacağına TKBL'nin naklen yayın işini bir halletsin, herkes kendi kafasına göre takılyor, bu seviyede bir ligde hangi hafta hangi maç yayınlanacak belli değil, hem deplasmana gidemiyorsun hem tv yayını yok, salona taraftar gelsin diye maç yayınlamamak çağdışı bir yaklaşım..

Gerek ligdeki durumları gerekse de Diana, Alba ve Gülşah'ın yokluğu iştahlarını kabarttı. Bu psikolojik durumumuzdan faydalanıp ekstra bir galibiyet almaya çalıştılar ama ASLAN yaralı olsa da ASLANDIR.

Öncelikle tebrikler takımımıza..

Eksiklere rağmen zor da olsa kazanmak güzel ama küme düşecek bjkye karşı da maçın son dk kafa kafaya gelecek noktaya gelmesi de kabullenilcek gibi değil.. Tina-Fowles var diyoruz ikiz kuleler diyoruz, böylesine değerli 2 uzunumuz 34er dk sahada kalmışken bizim aldığımız 7 hücum ribaunduna karşılık verilen 18 hücum ribaundu skandal resmen.. Ben bunu anlayamıyorum, nasıl olabilir bu?

Bizim fazla hücum ribaundu almamamız normal. özellikle alba ve taurasi ile oynadığımızda hızlı oynuyoruz. ancak bu kadar fazla hücum ribaundu veriyor olmamız savunma zaafiyetimizi gösteriyor. yılın başından beri, hatta geçen yıldan beri bu böyle.