TKBL Final Serisi 4. Maç | AGÜ 55-65 Galatasaray | 2014-2015 TKBL ŞAMPİYONU GALATASARAY!

Art niyet falan hikaye daha maçlara 500 kişi gelmiyor ki engelleme olsun. Geçen sene ki Final serisi 5. maç çok istisna Mahmut uslu ile Aziz bizim taraftarı iyi gaza getirdi :D

Final serisinde o salonu dolduramaz isek yazıklar olsun bize. Ekrem hocam ve kızların bu mücadelesini onurlandırmak boynumuzun borcu. Galatasaray formasının hakkını veren bu kızlara kesin ve net olarak bir teşekkür etmemiz lazım. Bunun da en iyi yolu o salonu doldurmak...

SON DAKİKA: AGÜ Spor'da Tanisha Wright, Galatasaray Odeabank ile oynanacak serinin ilk 2 maçında forma giymeyecek.Sebebi de kız kardeşinin düğününe gidecek olmasıymış

Tanisha Wright'ın başı sağolsun, keşke böyle bir şey olmasaydı da iki maçı da aslan gibi oynasaydı. Allah kimseye kardeş acısı yaşatmasın.

Yarın lütfen maça gelin. Hava güzel, takım süper, finaldeyiz, daha ne olsun?

edit: Ben Tanisha'nın kardeşinin ölümü diye okumuştum, düğünüymüş yahu! Çok saçma yalnız. Neyse ölüm olmasın da düğün olsun tabi ya :) :)

Tanisha Wright'ın başı sağolsun, keşke böyle bir şey olmasaydı da iki maçı da aslan gibi oynasaydı. Allah kimseye kardeş acısı yaşatmasın.

Yarın lütfen maça gelin. Hava güzel, takım süper, finaldeyiz, daha ne olsun?

edit: Ben Tanisha'nın kardeşinin ölümü diye okumuştum, düğünüymüş yahu! Çok saçma yalnız. Neyse ölüm olmasın da düğün olsun tabi ya :) :)

Semih harikasin ya :)
Kahkaha ile güldüm :)

Tanisha da iyi yapmış.
Bir çeyrek göndermek lazım :)

Çok saçma değil mi ya? Hadi Edirnespor playofflar için en iyi 2 oyuncusuyla anlaşamadı ve playoffta oynatamadılar. AGÜ gibi bir takım nasıl böyle bir şeye müsaade eder anlayamıyorum. Neyse her türlü bizim işimize gelir mevzu.

Tanisha'nın olmaması agü'yü bizim karşımıxda çok vahim duruma düşürecektir.. Bayanlarda uzun zaman sonra 3 maçta bitecek bi final serisi izleyeceğiz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tabi 3-0 bitsin, hiç endişe yaşamayalım.
Ama gönül 2-2 ile İpekçi'ye gelsinler de geçen seneki atmosferi bir daha yaşayalım istiyor.
Geçen seneki kadınlar ve ondan önceki yıl erkeklerde İpekçi'de kutlanan şampiyonluklar çok anlamlıydı.
O keyfi tadınca insan benzerini istiyor. Kayseri'ye gitme ihtimalim olmadığından bencilce bir istek sadece.
Yoksa seri 3-0 bitmeli, net...

Maça 25 dakika var. Salondayım ve 500 kişi var ya da yok, çok yazık çok. Ekrem Memnun ve Kızlar bunu hiç hak etmiyorlar.

işten yeni çıktım. Sözde masa başı lakin özel sektör böyle. Bu sebebten saatler daha iyi ayarlanmalı.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Maçı izliyorum, ilk devre 28-25 AGÜ üstünlüğüyle bitti, kıran kırana bir maç oluyor gerçekten zevkli geçiyor, AGÜ de çok iyi hazırlanmış maça. Bone felaket kötü oynuyor bence. Nevriye skor olarak ayakta tutuyor bizi, Bahar da skor olarak olmasa da oyun içinde verimli oynuyor. Bu savunma sertliğine devam edersek ki bence koç Sanchoyu son periyoda saklıyor, son periyot vurur geçeriz.

Macı 3. ceyrekde koparacagimizi düsünüyorum . Lindsey whealen 'i biraz yavaslatirsak teslim olurlar . Sahada özgüvenli oyunlarinin tek sebebi Whealen.. tanisha wright'da yokken elimizden kurtulacaklarina ihtimal vermiyorum .