TKBL Final Serisi 4. Maç | AGÜ 55-65 Galatasaray | 2014-2015 TKBL ŞAMPİYONU GALATASARAY!

Işıl yok Alba yok Zellous yok , Bone defalarca takımdan ayrıldı, paralar ödenmedi vs.. Herşeye rağmen bırak maç kazanmayı, eze eze rekorlarla şampiyon olduk. Ne söylesek az.

Ben bu ayhan avcı denen adamı anlamıyorum. Kısıtlı imkan ve bütçeyle mücadele etmişler! Adama kocaman bir yuh çekerler. Elinde ABD milli takımının guardı, Türk milli takımın en önemli forveti Sanders, Teneşir Rayt bilmem ne var.

Daha da konuşuyorsun. Bunun adı en hafif tabirle yetersizliktir!

Dikkatimi çeken bir şey oldu.
Kupa ihtimali varya hani.
Sayın Ural Bey ve Murat Bey'lerin ikisi de Kayseri'deydi.
Ya biriniz de Istanbul'da Erkek takımının maçında olsaydınız ne olurdu ?
Fotoğraf çekilirken yine en güzel yerdeydiler.
Kusura bakmayın ama kupada sizin zerre hakkınız yok...

Maç sonunda Agü hakem masasına çok itirazda bulunmuş, nedenini bilen var mı? Hayır yani neye itiraz ediliyor, zaten sizin sertliklerinize 2 maçtır göz yumuyorlardı, zaten maçı 10 sayı farkla almışız, 1-2 sayı fark olur öne geçme fırsatın olur da hakeme itiraz edersin anlarız..

Ayrıca Agü başkanı Ekrem hocaya atar yapıyordu ortamı germeyin diye, siz niye maç sonu gerdiniz ortamı???

Hakemlere isyan ediyorlardır. O kadar sene şikecileri kayırdınız bizi şampiyon yapamadınız diye ağlamışlardır muhtemelen.

Başta Koç , takım , staff hepinize helal olsun , Galatasaray'a yakışan mücadeleniz için.
Hepimizi inandırmıştınız zaten o yüzden sürpriz yok sağ olun var olun Aslan Kızlar :)

Şimdi yönetime çok laf ediliyor olabilir ama Ural Aküzüm şubenin başına geldiğinden beri yapılabilecek her şeyi yapmaya çalıştı. Sağolsun varolsun. Yönetimleri takımlardan dışlayarak bir yere varamazsınız. Kuşkusuz onların da epey payı olduğunu düşünüyorum. Cem Kınay Erkek basketbol takımımızla idi Ural Aküzüm ise Kadın basketbol takımımızla. Sezon boyunca taraftar sadece yönetimi eleştirdi (ki haliyle haklılık payları çok yüksekti) Ama kadınlarımız şampiyon oldu erkeklerimiz son dönemece girdi. Taraftar da artık elini taşın altına sokmalı. KAdınlarımız final serisi oynuyor salona gelen yok. Kayseri'de bile daha fazla GS taraftarı vardı. Ondan sonra "yönetim suçlu !!! sevinmesinler !!! gitsinler !!!! " demek kolayımıza geliyor. Eğer başarıyı sahiplenmemesi gerekenler diye bir liste yayınlasak yönetim en başa gelecekse bile taraftar da yönetimin seviyelerinde olduğu kesin. Kızlarımız sağolsun her egele rağmen rağmenlere rağmen şampiyon oldu. Bu da önce takımdaşlık sonra kaybetmeme duygusu ile birleşen Ekrem Memnun öğretilerinin sonucudur.

Şimdi keyfini sürsün herkes bu kupanın. Kuşkusuz camiaya iyi bir sinerji getirecektir bu kupa. Bunun için de GS medyasına bu konuyu işlettirmek laızm gündemde sıcak tutulmalı ki cmia bu sinerjiden ve pozitif enerjiden faydalansın.

Kendi payıma; başta Ekrem Memnun, Müge Erdem, Derya Özyer, Özge Alev, Mehmet Kabaran, Zerrin Hatacıkoğlu'ndan başlamak üzere tüm teknik kadro oyuncular ve yönetime teşekkür ediyorum. Yazınız keyifli olsun!:))

NOT: AGÜ'ye de bu eşleşme için teşekkür ediyorum. Haliyle bir kente şampiyonluk getirme inancıyla hırsları artmış olabilir ama genel olarak centilmence oynanan 4 maç oldu. Başta Müge Berkalp ve Ayhan Avcı olmak üzere Kayseri kulübüne de teşekkür ediyorum.

Şimdi yönetime çok laf ediliyor olabilir ama Ural Aküzüm şubenin başına geldiğinden beri yapılabilecek her şeyi yapmaya çalıştı. Sağolsun varolsun. Yönetimleri takımlardan dışlayarak bir yere varamazsınız. Kuşkusuz onların da epey payı olduğunu düşünüyorum. Cem Kınay Erkek basketbol takımımızla idi Ural Aküzüm ise Kadın basketbol takımımızla. Sezon boyunca taraftar sadece yönetimi eleştirdi (ki haliyle haklılık payları çok yüksekti) Ama kadınlarımız şampiyon oldu erkeklerimiz son dönemece girdi. Taraftar da artık elini taşın altına sokmalı. KAdınlarımız final serisi oynuyor salona gelen yok. Kayseri'de bile daha fazla GS taraftarı vardı. Ondan sonra "yönetim suçlu !!! sevinmesinler !!! gitsinler !!!! " demek kolayımıza geliyor. Eğer başarıyı sahiplenmemesi gerekenler diye bir liste yayınlasak yönetim en başa gelecekse bile taraftar da yönetimin seviyelerinde olduğu kesin. Kızlarımız sağolsun her egele rağmen rağmenlere rağmen şampiyon oldu. Bu da önce takımdaşlık sonra kaybetmeme duygusu ile birleşen Ekrem Memnun öğretilerinin sonucudur.

Şimdi keyfini sürsün herkes bu kupanın. Kuşkusuz camiaya iyi bir sinerji getirecektir bu kupa. Bunun için de GS medyasına bu konuyu işlettirmek laızm gündemde sıcak tutulmalı ki cmia bu sinerjiden ve pozitif enerjiden faydalansın.

Kendi payıma; başta Ekrem Memnun, Müge Erdem, Derya Özyer, Özge Alev, Mehmet Kabaran, Zerrin Hatacıkoğlu'ndan başlamak üzere tüm teknik kadro oyuncular ve yönetime teşekkür ediyorum. Yazınız keyifli olsun!:))

NOT: AGÜ'ye de bu eşleşme için teşekkür ediyorum. Haliyle bir kente şampiyonluk getirme inancıyla hırsları artmış olabilir ama genel olarak centilmence oynanan 4 maç oldu. Başta Müge Berkalp ve Ayhan Avcı olmak üzere Kayseri kulübüne de teşekkür ediyorum.

Euroleague şampiyonluğu sinerji getirmedi takımı yerle bir ettiler abi :) Yanlış adamlardan yanlış beklentiler içine girmemek gerek bence :)

Geçen sene Feneri ezip, rencide ettiğimiz sezondan sonra özellikle Ekaterinburg'da bu hayat burda biter demiştim. Nitekim içimizdeki hain Murat Özyer ve yönetimin büyük çabaları ile takım çok önemli oyuncularını kaybetti. Ama işte Ekrem Memnun herkese bir durun dedi ve yine yaptı yağacağını. Tebrikler hocam, tebrikler kızlar.

Başta Ekrem hoca olmak üzere tüm teknik ekip ve kızlara kocaman tebrikler.İnanın bu seneki şampiyonluğun bendeki yeri geçen senekinden daha kıymetli.

Işıl'ın döneceğini varsayarak güzel bir kadro yapılanması ile sıra üst üste ligi domine etmeye ve Prag'a verdiğimiz emaneti geri almaya geldi artık.

Çok zor şartlarda (oyuncu kayıpları, ödeme problemleri, idari yönetim yetersizliği, taraftar ilgisizliği vb.) kazanılmış çok değerli bir şampiyonluk. Tüm camiamıza hayırlı olsun. Emeği olan herkesinde eline sağlık. Tüm takımın çabası olmakla birlikte hiç şüphesiz en büyük katkı ve başarıdaki odak nokta Ekrem Memnun. Kazandırdıklarının karşılığını ödememiz zor, teşekkür birşey ifade etmiyor. Üstüste 2. şampiyonluğumuz kadın basketbolundaki dominant vasfımızın tekrar yerleşmesi içinde büyük adım oldu. Seçilecek yönetim berbat şeyler yapmazsa (kadroyu koruyamayıp) rakiplerin kimi transfer ettiği önemli olmaksızın, önümüzdeki sezon içinde şimdiden şampiyonluğun en büyük adayıyız. Seçilecek yönetim nitelikli faaliyetler yapabilirse (federasyonun değiştirilmesi, iyi sponsorluklar, iyi bütçeler, güçlü kadrolar, taraftar etkinliğinin artırılması vb.) basketbol tarihine yenilmez armada olarak geçmiş, uzun süreli büyük başarılarımızın birini daha kesinlikle yaparız.

Umarız herşey beklediğimiz gibi olur.

Sene başından beri türlü zorluklara rağmen normal sezonu lider bitirip şampiyon olan takımımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Gereken destek verilseydi geçen sezonun bir benzerini bu sene de yaşayabilirdik. Fakat elindekinin maksimumunu her zaman almayı bilen koçumuz Ekrem Memnun yine şampiyonlukta en büyük pay sahibi. 2 sene üst üste şampiyon olan bu takıma artık gereken destek verilir diyeceğim de geçen sene en büyük kupayı aldıktan sonra bile verilmemişken insanın böyle konuşası pek gelmiyor.

Şen ola Cimbom şen ola !

[video=youtube;IN6afeA0IIs]https://www.youtube.com/watch?v=IN6afeA0IIs&feature=youtu.be[/video]

Programı canlı izlemiştim ama bazı kaçırdığım noktalar olduğundan tekrar baktım.. İlk bölümünde Ekrem hoca - Şebnem sayesinde duygulandık, ikinci bölümünde de Bahar-Ayşegül-Deniz-Müge abla-Nevriye sayesinde gülüp eğlendik :) çok sevimlilerdi, Nevriye'yi hep ciddi ne bileyim sinirli, asık suratlı görmeye alıştığımızdan açıkçası o güler yüzlü halini izlemeye doyamadım :) Kızların arasındaki arkadaşlık bağını biliyorduk ama görmek ayrı güzel oluyor.. Maç ya da antreman sonlarında Ayşegül, Bahar, Şebo ve Deniz'in kalıp ekstradan çalışmaları falan, bunları duymak takıma olan sevgi ve saygıyı arttırıyor..