TKBL | Galatasaray:80 - İstanbul Üniversitesi:61

Rakibimiz puan tablosunun 10. basamağında bulunan İstanbul Üniversitesi. Ligdeki ilk 7 maçında, birinci haftadaki galibiyetin ardından üst üste 6 maç kaybeden İstanbul Üni, geçtiğimiz hafta içinde yaptıkları, Matee Ajavon takviyesiyle çıktıkları Ceyhan maçını kazanmış ve uzun bir süre sonra galibiyeti hatırlamıştı.

Maç; 18 Aralık, Cumartesi 15:00'da oynanacak. Öncesinde Abdi İpekçi'de erkek takımımızın da maçı var.

Re: TKBL | Galatasaray - İstanbul Üniversitesi

Erkek maçı ile ardarda olması güzel oldu nispeten biraz daha fazla taraftarın desteği ile oynayacak takımımız. İnşallah bir an önce bu doku uyuşur artık.

Bu arada 2010'un son maçı. Euroleague ve ligde tatile giriyoruz, Kırismıs tatili :)

Takımın iyi oynasa da kötü oynasa da eleştirilere maruz kalacağını bildiğimden, tek isteğim arkadaşlık bağlarının daha da güçlendiği, 2011 için ışıkların yakıldığı maç olur ışıl ışıl aydınlanırız inşallah

TBF Disiplin Kurulu, Aliağa maçında seyircileri sahaya konfeti attığı için Galatasaray?a 1.500 TL ceza verdi.

maça gidecek arkadaşlar dikkatli olalım lütfen....
üzerimize ceza oyunu oynuyor Federasyon
cezaya vereceğimiz parayı birçok yere harcayabiliriz....

bu maça acaba kaç kişi kalır ben kalacağım en azından dünyanın bir numaralı pivotu için ama yine en fazla 500 kişi kalacak büyük ihtimalle...

Sühan Cem' Alıntı:
Takımın iyi oynasa da kötü oynasa da eleştirilere maruz kalacağını bildiğimden, tek isteğim arkadaşlık bağlarının daha da güçlendiği, 2011 için ışıkların yakıldığı maç olur ışıl ışıl aydınlanırız inşallah

ayy gözlerim yaşardı :)

Ayhan Çelebi' Alıntı:
bu maça acaba kaç kişi kalır ben kalacağım en azından dünyanın bir numaralı pivotu için ama yine en fazla 500 kişi kalacak büyük ihtimalle...

+2000 kesin olur bence.

Ben kalmayacağım.Bunu bi protesto olarak yapyorum. Önemli olan Erkek takımının mücadelesi,ruhu,azmi,savaşması...Bunları izlemek.

Bu maç için biz olsak da yenerler,olmasak da...

konu dışı ama merak konum oldu son 2 günde...herhalde anladığım kadarıyla rakibimizn övündüğü dünya yıldızı ile yolları ayrılıyor...epey bir bilgi sahibi olmuş fenerbahce forumdaki arkadaşlar...ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama şu an 10 günlük tatile çıktı diyorlar ama bir muamma söz konusu..penny de sorun yok diana taurasi birsel vardarlı ya da koç la tartışmış deniliyor artık ne kadar doğru 30.12 de döner ya da dönmezse o zaman anlayacağız...

Bizim için ise bu gelişmer iyi olur yinede sevinemedim çünkü el de bu kadar başarı ile giderken büyük yara alırlar buna avrupa da sevinmem ülke içi ise en önemli kozlarından biri gitmiş olur bu kısmı iyi olur ki yerine daha iyisini bulmak mümkün değil bir bakmışsınız spartak koskova ile yeniden anlaşmış , neden olmasın...
Bu arada burhaniye maçlarına gitmeyi ikisi için daha çok istiyordum malum hazır buradayken canlı seyretmek iyi olur dedim ama yinede basketbol sever olarak maça gideceğim...
Takımımıza başarılar diler inşallah sakatlık olmadan bir maç geçirirler iki takım ve bütün takımlar...

Saygılarımla

yalan ya bende arastirdim bu konuyu.macaristan mac sonu cekilmis görüntüler var otelde icki icerken.sorun olsa hic gitmezdi macaristana veya otelde kalmazdi.
noel den sonrami ne döncekmis.öyle birsey olsaydi zaten basin yazardi.
gitse ne olur gitmese ne olur güclerinden pek birsey kaybetmezler
eger bir sorun varsa sanirim azizeyi vururlar bu sefer

2000 den fazla oluruz bugün herhalde erkek maci sonrasi