TKBL | GALATASARAY 84-53 Burhaniye Bld.

Re: TKBL-GALATASARAY- Burhaniye Belediyesi

Aras Kafkaslı' Alıntı:
[quote="Emre Yüksel":1w6wd115]dün akşam forumda içki mi dağıtıldı : ))
İnci ruhu forumu da sardı. :p

'Hocaya verdiğim inanılmaz ayar capsli'[/quote:1w6wd115]
inci ruhu mümkünse buraya uğramasın :)

FCN Blog bu yazıyı retweetleyin Burhaniye maçına iki saha içi bilet kazanın demiş retweetledim kazanmışım. İletişim bilgilerimi göndermem için bir mail adresi vermişler ama mail gitmiyor:) biletleir alsaydım buradan iki kişiye veecektim maça gelmesi için.Eğer olurda ulaşırsam maça gelmekisteyen iki arkadaşa veririm

skor olarak mutlaka fark olmalı...çok zayıf bir rakibe karşı oynayacağız çünkü...

Keşke ligimizde birkaç tane daha iyi takım olabilseydi...Şu anda bize gerekli olan gerçekten sert maçlar,bu maçlar hocamızı ve takımı kandıracak diye korkuyorum,birkaç sert maç daha oynasak belki bazı erken çözüm yollarına başvurabilirdik...

Hocanın 30 sayı önde olduğumuz anlarda bile oyunculara sert şekilde hatalarını söylediğine şahidim. Demek ki bu tarz maçlardaki skorlar, teknik heyetin gözünü boyamıyordur. Bu maçlarda hocanın oynatmak istediği hızlı basit paslaşmalar ve dğru şutu bulmak konusunda alışma devresini atlatırız umarım.

Bu arada basketbol maçımızla erkek voleybol takımızın maçı aynı saatte. İkisi de içeride. Yönetim uyumuş olabilir mi?

Yahu siz ciddi ciddi Pondexteri mi istiyorsunuz :? birisi lutfen saka yaptiginizi soylesin.
Pondexter bir zamanlarda tvlere cikip galatasaray yok diyen yuzsuz degilmiydi? Pondexter bir zamanlarda tribunemizi formasini gosterip öpen cirkef degil mi?

Istese dunyanin en iyisi olsun umrumda degil, ama ciddi ciddi cappie ile ilgileniyorsak bayan maclarini izlemeye keserim.

Erol Hakbilen' Alıntı:
Yahu siz ciddi ciddi Pondexteri mi istiyorsunuz :? birisi lutfen saka yaptiginizi soylesin.
Pondexter bir zamanlarda tvlere cikip galatasaray yok diyen yuzsuz degilmiydi? Pondexter bir zamanlarda tribunemizi formasini gosterip öpen cirkef degil mi?

Istese dunyanin en iyisi olsun umrumda degil, ama ciddi ciddi cappie ile ilgileniyorsak bayan maclarini izlemeye keserim.
İlgilenmemiz imkansız Pondexter Ekaterinburg'da. En azından sene sonuna kadar ilgilenmeyiz.

Sühan Cem' Alıntı:
FCN Blog bu yazıyı retweetleyin Burhaniye maçına iki saha içi bilet kazanın demiş retweetledim kazanmışım. İletişim bilgilerimi göndermem için bir mail adresi vermişler ama mail gitmiyor:) biletleir alsaydım buradan iki kişiye veecektim maça gelmesi için.Eğer olurda ulaşırsam maça gelmekisteyen iki arkadaşa veririm
Biletini bana ver her türlü protestoyu yapıyım Sühan abi :) şaka maka görüşelim abi maçta gerçi o kalabalıkta ! birbirimizi nasıl bulcas :)

Deniz sende kombinemi vardı? Şu an elimde saha içi iki kombine var yarın girişte alacağım sanırım. Tolga Kaplan'ı düşünüyorum bir kişi eğer gelmek isterse. Diğer kişi hakkında görüşlere açığım:)

Sühan Cem' Alıntı:
Deniz sende kombinemi vardı? Şu an elimde saha içi iki kombine var yarın girişte alacağım sanırım. Tolga Kaplan'ı düşünüyorum bir kişi eğer gelmek isterse. Diğer kişi hakkında görüşlere açığım:)
her türlü ben olıyım o abi bende kombine yok kriz dönemindeyim bayram cirosuyla alacağım inşallah. Bayrama kadar sıkıntı büyük sigarayı bile bıraktım o zamana kadar :)

Tam maç saati vizem var, siftahı yapamadık bir türlü bu sene.

Ah bu maça gidecektim ki bizimkilere sahayı dar edecektim, oynayacaklarına pişman olacaklardı !!!!!!!

Maça gidecek arkadaşlara rica ediyorum siemone nun yanına gidip saçlarını eski haline döndürmesini söyleyebilir mi birisi :) gerçekten şaka yapmıyorum hala alışamadım bu yeni tarzına çok itici geliyo eskiden masum bi hali vardı güleryüzlü şimdi her tarafında döğmeler çok sevimsiz oldu...ingilizce sorun olursa ayarlayalım bir metin :)

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":3mk02xxy]Deniz sende kombinemi vardı? Şu an elimde saha içi iki kombine var yarın girişte alacağım sanırım. Tolga Kaplan'ı düşünüyorum bir kişi eğer gelmek isterse. Diğer kişi hakkında görüşlere açığım:)
her türlü ben olıyım o abi bende kombine yok kriz dönemindeyim bayram cirosuyla alacağım inşallah. Bayrama kadar sıkıntı büyük sigarayı bile bıraktım o zamana kadar :)[/quote:3mk02xxy]

Deniz tamam o zaman Şu FCN blog iletişim bilgilerimi istedi verdim haber çıkmadı. Haber geldiği an seni haber ederim. Salonda buluşuruz girersin maça:)

Deniz Baskın' Alıntı:
her türlü ben olıyım o abi bende kombine yok kriz dönemindeyim bayram cirosuyla alacağım inşallah. Bayrama kadar sıkıntı büyük sigarayı bile bıraktım o zamana kadar :)

tüh benden önce davranan çıktı.neyse sağlık olsun :)