TKBL | GALATASARAY 84-53 Burhaniye Bld.

Re: TKBL-GALATASARAY- Burhaniye Belediyesi

Pınar Filiz' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":3hgewg1e]
her türlü ben olıyım o abi bende kombine yok kriz dönemindeyim bayram cirosuyla alacağım inşallah. Bayrama kadar sıkıntı büyük sigarayı bile bıraktım o zamana kadar :)

tüh benden önce davranan çıktı.neyse sağlık olsun :)[/quote:3hgewg1e]

Pınar bu maç için verecekelr sadece bu saha içi kombineleri. 2 tane. Eğer gelmek istiyorsan diğerini sana verebilirim. Ama dediğim gibi önce teyit almam lazım FCN den. Bana geri dönmediler.

Tamam Bilet olayını hallettim. Pınar ve Deniz maça gelecekseniz ikinizi götürebilirim. Saha içi kombinelerin giriş kapısının önünde buluşup girebiliriz maça. Sanırım size verilen kombineler 2-3-4. bloklardan biri.

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Keşke ligimizde birkaç tane daha iyi takım olabilseydi...Şu anda bize gerekli olan gerçekten sert maçlar,bu maçlar hocamızı ve takımı kandıracak diye korkuyorum,birkaç sert maç daha oynasak belki bazı erken çözüm yollarına başvurabilirdik...

Ben buna katılmıyorum. Şu an sert maçtan çok kolay maçlara ihtiyacımız var. Yeni bir takımız. Ceyhun Yıldızoğlu sık rotasyon yapmasının nedenini kafasındaki kadroyu oturtmak istediğinden olduğuna inanıyorum. 10 kişiyi kullanarak sahada sürekli diri bir takım tutmaya çalışıyor. Evet benchimiz o kadar kuvvetli değil fakat Ceyhun Hoca'nın inandığı sistem bu anladığım kadarıyla. Bu tip maçlarla bunu oturtup zor maçlara kendimizi hazırlamalıyız.

Rıdvan Dilmen demişti yanlış hatırlamıyorsam bi programda zayıf takımlara karşı pas yapmayı öğrenip, sistemi oturtup daha sonra güçlü ekiplere karşı oynamaktan. Katıldığım bir görüş. Bizimde bu aşamada olduğumuzu düşünüyorum.

Belki oyuncunun maç kondisyonu kazanmasını sağlayabilir bu tür maçlar ancak takım olgusunu oturtmak adına pekte yararlı olmadıklarını düşünüyorum...Hatta biraz nefes almayı sağladığı içinde sorunların bir süre üstünü kapatabildiğine ve bununda takıma zarar verdiğine inanıyorum...Bu açıdanda biraz huzursuzum...Biran önce bazı değişikliklerin yapılması gerek gibi geliyor...Belkide biraz sabırsızım,olabilir yani...

Sühan Cem' Alıntı:
Tamam Bilet olayını hallettim. Pınar ve Deniz maça gelecekseniz ikinizi götürebilirim. Saha içi kombinelerin giriş kapısının önünde buluşup girebiliriz maça. Sanırım size verilen kombineler 2-3-4. bloklardan biri.
Salonun önüne gelince ararım abi seni ben ya da sen beni ararsın erken gelirsen... bi şekil ayarlarız

maç istanbul da ya sports tv maçı canlı veriyo deplasmanda yok yayın önemli olan deplasmanda vermesi....

Maça gideceğim ama sadece arma için yoksa bizim takımın izlenecek hiçbir yanı yok, ve eminim yine saç baş yoldurtacaklar ama rakip kolay maksimum +20 olur.

İyi bir idman maçı oldu. Rahat maç olmasına rağmen oyuncuların mücadele arzusunu beğendim. Her geçen maç daha iyi olacağımızı düşünüyorum.

Saygılar.

Mücadelemiz,hırsımız ve savunma da gayretli olmamız çok önemli.Her geçen hafta biraz daha takım oluyor gibiyiz.Yardımlaşmamızda daha iyiydi ve topu daha iyi çevirdik bugün.

Diğer kolay maçlarda oynadığımız oyundan biraz daha pozitif oynadık diyebilirim...Augustus'un isabetli oynaması dışında mücadelesi önemliydi...Diğer maçlara göre daha sert bir Augustus gördüm bugün sahada...Galibiyet,fark vs. maçtan önce belliydi zaten...

GALATASARAY MEDICAL PARK (84): Yasemen Saylar 3 ( 1 ribaund ? 2 asist), Ceyda Kozluca 6 ( 3 ribaund ? 1 asist), Bahar Çağlar 3 (4 ribaund), Işıl Alben 2 ( 2 ribaund - 1 asist), Melek Bilge (1 ribaund), Gülşah Gümüşay (1 asist), Gintare Petronyte 4 (2 ribaund ? 1 asist), Nihan Anaz 8 (1 ribaund ? 3 asist), Monique Currie 12 ( 6 ribaund- 8 asist), Melisa Can 8 (4 ribaund- 5 asist), Seimone Augustus 20 ( 1 ribaund- 5 asist), Sylvia Fowless 18 (9 ribaund)

BURHANİYE BELEDİYE (53): Saadet Aysu Keskin 2 (1 asist), Mina Maksimovic 11 (5 ribaund ? 2 asist), Hande Kayalar 3 ( 3 ribaund ? 1 asist), Allyson Renee Hardy 27 (5 ribaund), Duygu Fırat 2 (2 ribaund), Amber Marie Petillon 6 ( 11 ribaund ? 2 asist), Betül Pehlivan 2 ( 3 ribaund)

1. PERİYOT: 22-12
2. PERİYOT: 27-17
3. PERİYOT: 21-6
4. PERİYOT: 14-18

* Monique Currie: (32:00, 12 sayı, 6 ribaund, 8 asist, 6 top çalma, 5 top kaybı)

5 top kaybı ne demek 6 da top çalmış diceksiniz ama 1 top çalıp hiç top kaybı yapmaması daha güzel olabilir mesela

Alperen Küçük' Alıntı:
* Monique Currie: (32:00, 12 sayı, 6 ribaund, 8 asist, 6 top çalma, 5 top kaybı)

5 top kaybı ne demek 6 da top çalmış diceksiniz ama 1 top çalıp hiç top kaybı yapmaması daha güzel olabilir mesela

top kayıpları başımızın belası zaten.bu maçta 16 top kaybı yapmışız :oops: