Tofaş - Galatasaray

Murat Abi ile aynı dusuncedeyim ne bu galibiyetten nede son periyottaki oyundan hic bir sey anlamadım ve gercekten rekabet seviyesi yuksek maclar icin endiselenmeye basladım :?

Hadi geçmiş olsun ama gerçekten hoş değil Murat İnal'a katılıyorum. Ciddi rakipler karşısında bu şansımız olmaz.

Skor yazma konusunda da haklı olsanız bile insanları uyarırken takındığınız usluba dikkat etmek gerekiyor.

kazandıgımız için mutluyuz ama bu 4.periyot ta takımımımza neler oluyor anlamış değilim 3.periyota kadar 45 sayı yiyip maçı 72 sayıda bitirmek biraz kötü olmus ama bir maç daha kazandık gözümüzü yarın ki güzel derbiye cevirdik ben yarın bjk yi tutuyorum ligin sonunda 4.olarak bitirecegimize inanıyor takımıma güveniyorum tbrkler ve basarılar Aslanım!:eek:key

Bu nasıl iş ya 3. periyot 40-65 bitiyor dolmuşa binip eve gidiyorum 72-76 olmuş zar zor yenmişiz????

Maçı kopardık dediğimiz her maçta ecel terleri döküyoruz. Daçka maçında testi bir kez kırıldı. İkinci kez aynı durum ortaya çıkarsa telafisi güç sonuçlar doğuracak. Özyer´e zahmet olacak ama duruma müdahale ediversin artık...

Ali Keskin' Alıntı:
Hadi geçmiş olsun ama gerçekten hoş değil Murat İnal'a katılıyorum. Ciddi rakipler karşısında bu şansımız olmaz.

Skor yazma konusunda da haklı olsanız bile insanları uyarırken takındığınız usluba dikkat etmek gerekiyor.

Takımımıza tebrikler. Galibiyet galibiyettir. Tofaş kolay bir rakip değil sonuçta, ligdeki yerleri kimseyi aldatmamalı. Maçın yakın geçmesi normal. Önemli bir deplasman galibiyeti aldık.

Dinime küfreden müslüman olsa...

abi galibeyet aldık ne bu sinir sakinleşin sonuçta bu deplasman maçıydı ve sonuçta biz kazandık tofaş evindeki bütün büyük maçları kafaya getirdi
kazandığımız için mutluyum oyuncularıda tebrik ediyorum böyle devam telekom maçına moral oldu bu arada galibeyet serimizde iyi gidiyor bence üzeremzdeki bu stresli havayı atalım haftaya yapılacak atmosferi konuşalım :atki

kim ne dersin ama benim görüşüm bu iş Murat Hocayla yürümeyecek gibi gözüküyor her hafta böyle oynamaya devam edersek vayyy halimizeee hepimiizn bildiği gibi bu sene liğdeki düzgün takım sayısı beş geri kalanlar ciddi olarak cok kötülerr ama biz o takımlara karsı bile zorlanıyoruzz şansa mac alıyoruzzz ve eldeki bu kadroya rağmen...

Öncelikle bu farki acktiktan sonra ortaya cikan rehavete bir cözüm bulunmali yoksa kalpten gidecegiz bir gün. Galibiyet galibiyettir deyip teselli olalim ama bu is böyle yürümez. Birileri artik oyuncularin kulagini cekmeli. BJK de zorlanmisti Tofas deplasmaninda yani okadar kolay degila am yinede 10 sayi fark yakaliyorsan tutmayi bileceksin. Artik yarin BJK nin yenmesini temenni edip yolumuza devam edecegiz.

Erdal Gündüz' Alıntı:
kim ne dersin ama benim görüşüm bu iş Murat Hocayla yürümeyecek gibi gözüküyor her hafta böyle oynamaya devam edersek vayyy halimizeee hepimiizn bildiği gibi bu sene liğdeki düzgün takım sayısı beş geri kalanlar ciddi olarak cok kötülerr ama biz o takımlara karsı bile zorlanıyoruzz şansa mac alıyoruzzz ve eldeki bu kadroya rağmen...

Senin kötü dediğin Tofaş sene başında fb ülker'i yendi Türkiye kupasında...

Erdal Gündüz' Alıntı:

Pess yani...

Sanki doğru dürüst bir kadromuz varda birde Murat Hocaya laf atıyorsun... Gerçekten çok enteresan

valla maçın son anlarında ömrümüzden birkaç dakika götürdükleri için oyunculara teşekkür ediyorum.ligin sonunda diye tofaşı küçüksememeliyiz yorumlarda bence.daçka için de öyle derken üstümüzden otobüs geçmişe döndük.deplasman olarak düşünürsek bence kazanmamız yeter.tabi dediğiniz gibi tofaşa böyle oynarsak dieğr maçlar için kaygılanmamak elimizde değil...