Tofaş - Galatasaray

kadroyu begenmeyen arkadaslara soruyorum liğde kac takımda fitch gibi skorer Fatih gıbı uzun mitchell gibi oyun kurucu tufan ve murat gibi yetenekli oyuncu ve Burak gibi kaptan varr....

bu maçın çok çekişmeli geçeceğini biliyordum kendi adıma!!!
anlayamadağım 4. periyoda 15 sayı farkla girmişsin nasıl bu hale getirirsin bu maçı lakayıtlıktan başka bir şey değil....
kabul edemediğim bu.

Alen_uA' Alıntı:
Pess yani...

Sanki doğru dürüst bir kadromuz varda birde Murat Hocaya laf atıyorsun... Gerçekten çok enteresan
ligdeki iyi takim sayisi 8 bence. Telekom,Efes, FBÜ, GS, BJK, Banvit, Selcuk Üni ve Casa Ted (Davis gitti takim bitti). Mersin , Darüssafaka ve Tofas her an süpriz yapabilecek takimlar. tekel, alpella ve beykoz ligin dibi zaten. Tofas ve Darüssafaka takimlarina yenilmek büyük darbe olur. Darüssafakaya yenildik zaten ekstra maglubiyetin babasini aldik. Artik kesinlikle Telekom, Fener ve Efes disinda bütün maclari almaliyiz. Tabi hedef ilk 4 ise.

Erdal Gündüz' Alıntı:
kadroyu begenmeyen arkadaslara soruyorum liğde kac takımda fitch gibi skorer Fatih gıbı uzun mitchell gibi oyun kurucu tufan ve murat gibi yetenekli oyuncu ve Burak gibi kaptan varr....

Arkadaşım sen iyisin değil mi?

Bizim elimizdeki takım maalesef diğerlerine göre(FB, BJK, TT veya Efes) çok zayıf vede burda eleştirilecek son kişi bana göre Murat hocadır

Erdal Gündüz' Alıntı:
kim ne dersin ama benim görüşüm bu iş Murat Hocayla yürümeyecek gibi gözüküyor her hafta böyle oynamaya devam edersek vayyy halimizeee hepimiizn bildiği gibi bu sene liğdeki düzgün takım sayısı beş geri kalanlar ciddi olarak cok kötülerr ama biz o takımlara karsı bile zorlanıyoruzz şansa mac alıyoruzzz ve eldeki bu kadroya rağmen...

ayıptır sorması Spurs'dan Popovic'i mi getirecez.bence çok da güzel yürür Murat Hoca'yla.bi arkadaşın dediğine katılıyorum pess doğrusu...

Erdal Gündüz' Alıntı:
kim ne dersin ama benim görüşüm bu iş Murat Hocayla yürümeyecek gibi gözüküyor her hafta böyle oynamaya devam edersek vayyy halimizeee hepimiizn bildiği gibi bu sene liğdeki düzgün takım sayısı beş geri kalanlar ciddi olarak cok kötülerr ama biz o takımlara karsı bile zorlanıyoruzz şansa mac alıyoruzzz ve eldeki bu kadroya rağmen...

abi ne diimki yaa doğru gitsin murat özyer gelsin halil üner adam takımı almış ilk 5 e sokmuş şu yazılanlara bak...

herşeye rağmen kazandık.gerçekten sinir sitres yarattı takım herkeste, ama HATİCEYE değil NETİCEYE bakıyoruz.kazandık mutluyuz. ama farkı böyle açmışken(45-60) nasıl olurda bu fark kapanır. inanılmazı güçç.geçen hafta tekel maçıda böyleydi. tıpkısının aynısıı.

bu önemli haftada galibiyet almak çok önemliydi. ilk 3 iddalarımızı daha da gülendirdik. yarın bjk-fb maçını kim kaybederse kaybetsin bizim işimize yarıyacakk. oley oley oley diyorum başka bi şey demiyorum :p :p :atki :atki :atki

4 Şubat Pazar günü oynanacak ''Galatasaray-Botaş'' Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi Karşılaşmasının tamamı, aynı akşam saat 22.00'de Galatasaray TV ekranlarında olacak.

Yine Pazar günü oynanacak "Vakıfbank Güneş Sigorta-Galatasaray" Bayanlar Voleybol Ligi müsabakasının tamamı da aynı gece (Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece) haber bülteninin ardından 00.30'da Galatasary TV'de izleyicilerle buluşacak.

kaynak:www.galatasaray.org

yaa arkadaslar anlayamıyorumm illakii sizinlee aynı görüşte olmak zorundamıyız.... benim inancım bu takımın daha üste olmasıı gerektiğidir... benim inancım bu takımın Erman Hoca olsaydı daha iyi olacagı yolundadır.. ama sizin görüşlerinizede saygı duyuyorumm sizden de kendi görüşlerime saygı bekliyorumm en azından mantıklı cevap vermenizi bekliyorum alaycı tavırla cevap vermenizi degıl....

Erdal Gündüz' Alıntı:
fazlaa merak iyi degildirrr......

demek ki uymuyormuş...

Ayrıca eksikleri olsa da Murat Hoca'ya güvenimiz tam. İçeride skorer uzunumuz pek yok, bu da takımı olumsuz etkiliyor. Umarım en kısa zamanda skorer bir uzun alabiliriz.

Erdal Gündüz' Alıntı:
ama sizin görüşlerinizede saygı duyuyorumm sizden de kendi görüşlerime saygı bekliyorumm en azından mantıklı cevap vermenizi bekliyorum alaycı tavırla cevap vermenizi degıl....

bunu yazarken yukarıya baktın mı hiç mi allahtan korkun yok ?

bi yazdığın mesajlara dön de bak allahını seversen.