Tribünleri dolduralım

Re: Tribüne Gelmeyen Taraftar, Taraftar Değildir

erenbekdemir' Alıntı:
abi sen o digitürk ü iade et zaten hiç iş yok maç anlatanlarda...........

gel maçlara zaten maçlarımız sudan ucuz...

Bilet sudan ucuz,tamam.
Çorlu'dan otobüsle gelse gidiş-dönüş 20 TL.
Taksim,oradan İstinye gidiş-dönüş 5 TL.
Bu adam yemek de yer yani doğal olarak 5 TL.
Biletsiz masrafı 30 TL.

Az bir miktar gibi görünse de gözardı edilmeyecek rakam.
Mesela ben de Tekirdağ'da okuyorum.
30 TL benim yaklaşık 1 haftalık harcamam.

Mantıklı hareket edildiğinde şöyle bir durum ve yorum ortaya çıkıyor:

'' İmkanı olup da tribüne gelmeyen taraftar,taraftar değildir... ''

Aslında genç arkadaşımız güzel bir konuya değinmiş. Normalde herkesin hemfikir olacağı bir konu ama yanlış kelimeler yüzünden amacından oldukça uzaklaşabiliyor konu bir yerde. O nedenle biraz daha sağduyulu olmanızda fayda var, maçlara gidebilecek herkes elinden geldiğince takımını desteklesin, gelemeyeceklerden zaten böyle bir sonuç çıkartılamaz. Kaan kardeşimizin demek istediği; sadece derbi maçlarında dolu olan salon diğer maçlarda boş kalmasın. Gidecek durumu olduğu halde maç seçerek taraftarlık yapmayın anlamında. Büyütülecek birşey yok yani :)

Gitmek için zamanı olan ve maddi olarak iyi durumda bulunan kişiler maça gitmiyorsa bende kendilerini kınıyorum.

Ancak vakti olmayan, şehir dışında yaşayan veya maddi olarak durumu olmayanları anlayışla karşılıyor ve bende bu gruba giriyorum. Zaten bu forumda bulunan herkes elinden geldiğince maçlara gelmeye çalışıyor. Bu yüzden başlığın değiştirilmesini ve çok sert olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca kardeşimizin yaşı küçük diye bu başlığı onaylamak gerekmiyor. Sonuçta benim de yaşım küçük ve burdaki bir çok üyeninde... Herşey yaşta bitmiyor zaten. Ayrıca illa biz genç arkadaşlara yol gösterilecekse bu yanlışı onaylamak yerine, olumlu bir şekilde düzelterek olabilir, burada kişinin vizyonu ortaya çıkar. Bunu yapmaya çalışan abilerim olmuş ama tam başaramamış.

İyi akşamlar.

walla tugay kardeşim en iyimser hesapla 30 tl çıkarmış hesabı:) bu arada tugay kardeş madem bize yakın okuyosun msn falan varsa görüşelim...arada ben tekirdağa geliyorum görüşürüz...

Bergutay Kızılkaya' Alıntı:
walla tugay kardeşim en iyimser hesapla 30 tl çıkarmış hesabı:) bu arada tugay kardeş madem bize yakın okuyosun msn falan varsa görüşelim...arada ben tekirdağa geliyorum görüşürüz...

Peki,özel mesajla Msn adresimi yolluyorum. :)

Re: İmkanı olup da tribüne gelmeyen taraftar,taraftar değildi

Başlığı ne hale getirdiniz allah sizi bildiği gibi yapsın!

Tribüne gelmeyen taraftar değildir diyince zaten herşey açık değilmiydi?

Dahada açıklayıcı olsun diyorsanız, boş zamanı olup, ekonomik durumu iyi olup, seyahat özgürlüğüne sahip, olupta tribüne gelmeyen taraftar iyi bir taraftar değildir!

Başlık böyle olsun :) :)

Arkadaşlar Telekom maçına hepimiz asılalım, bu başlıkta bir motivasyon aracı olsun bizim için!

Facebooktaki tüm GS grupları, netlog vs.. siteler, taraftar forumları, mahallemizdeki kasap ve bakkal, asker arkadaşımız kısaca herkesi bu maça getirelim!

SAFLARI SIKLAŞTIRALIM!

ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

Re: tribüne gelmeyen taraftar,taraftar değildir

Zamanla dolar tribünler. Murat Özyer'in harabelerinin etkisi zamanla geçecektir, taraftar salona dönecektir.

kaan çağdur' Alıntı:
yasa be Eyüp abi. bu kadar alıngan olmayalım
Kaan sen başlığı tribünleri dolduralım yap, sorun kalmasın.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Zamanla dolar tribünler. Murat Özyer'in harabelerinin etkisi zamanla geçecektir, taraftar salona dönecektir.
Kaan her lafında Murat Özyer demek sana yakışmıyor, Murat hoca yok artık!

Dahada önemlisi o tribünler Murat hoca zamanında en dolu zamanlarını yaşadı, yiğidi öldür ama hakkını ver.

Eren Aydın' Alıntı:
Bu kadar değişen bi başlık yoktur sanırım :)
Çok kollektif bir başlık oldu, resmen imece üsülü yarattık topiği:)

Şimdi tribünlerin boş olmasından rahatsız olan bizlerin bu durumu değiştirmek için bir şeyler yapması gerekiyor!

Belki haklısın Eyüp abi ama 2 senede çok şey kaybettik. o bütçe ile çok daha iyi transferler yapabilir, kafaya oynayabilirdik. tabi bu taraftar sayısını da etkilerdı doğru orantılı olarak.

neyse, artık geçti gitti. doldurmak lazım salonu.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Maça gelmeyenlerin bahanesi Murat Hoca'ydı, hoca gitti hala kimse gelmiyor. Ne iştir :)
Murat hoca varkende aynı insanlar geliyordu, şimdi Koray hoca geldi yine aynı insanlar geliyor salona!

Kerem Koray hocada sana emanet anlaşılan:)

Güzel bir kahvaltı ayarlada hocamızla sohbet edelim:)

Kaan Can Garip' Alıntı:
Belki haklısın Eyüp abi ama 2 senede çok şey kaybettik. o bütçe ile çok daha iyi transferler yapabilir, kafaya oynayabilirdik. tabi bu taraftar sayısını da etkilerdı doğru orantılı olarak.

neyse, artık geçti gitti. doldurmak lazım salonu.
Kaan geçmişe sünger çek, murat hoca gitti, yanlışları vardı belki ama doğrularıda vardı buna inan.

Şimdi her konuda her fırsatta hocaya gönderme yaparsan sorunlu davranmış olursun bana inan!

Önümüze bakalım, takımımıza destek olalım......

Aykun Alan' Alıntı:
Kucukse kucuklugunu bilecek bilader !!!

Burada kimse kimsenin gsliligini yargilayamaz.Ben karda kista salon cikisinda oyuncularimiza moral vermek icin donarken git-gel 4-5 saat trafikte kivrandigimizda yanimdamiydi.

Ben son zamanlarda senin kadar asabisine rastlamadım arkadas.Çocuk babası olmadan maca gidecek yasta degil.Cocugun taraftar olacagı varsa da olmaz siteye girecegi varsa da girmez.

Slogan eksik olmuş bana göre ve haklı olarak farklı yorumlar ortaya atılmış.

''İmkanı olupta tribüne gelmeyen taraftar değil'' en doğrusu.