Tribünleri dolduralım

Sarı - Kırmızılıların Eurocup'ta yarın oynayacağı Buducnost maçının biletleri satışa çıkarken ilgi büyük...

Eurocup'ta gruplara kalabilmek için büyük önem taşıyan Galatasaray Cafe Crown-Buducnost maçı öncesinde biletler satışa çıktı. Sarı - Kırmızılı taraftarlar Biletix gişelerinde 5 YTL'ye satılan biletleri almak için harekete geçerken Ayhan Şahenk Salonu'nda ilginin yoğun olacağı tahmin ediliyor. 20.30'da başlayacak maç öncesinde taraftarların biraraya geldiği forumlarda maça gelip takımlarını destekleyeceklerini söyledikleri görüldü. Havanın güzel, saatin uygun olduğu maçta Galatasaraylıların tribünleri doldurması bekleniyor.

Eski Haber ama o gun doldumu tribunler doldu. Bizim yapmamiz gereken bunlar. Kendi aramizda gruplasmak.

Buda topic.
viewtopic.php?f=1&t=5806

forumu takip ediyorum. herkes şunu isteriz bunu isteriz şu yıldızı alalım diye forumda yönetime tepkş veriyo ama tribünlerde araki 1000 kişi olsun artık taraftar olarakta herkes üstüne düşeni yapmalı.istenen yıldızlarda güzel atmosferde oynamak ister.

salon o kadar ters bi yerdeki futbol maçı olsa yine dolmaz. bide baskette rakipler çok zayıf her maçta tam kapasite olması gereksiz. efes-febe-telekom-bjk maçlarında dolsun yeter. asıl cehennem playoff ta gerçekleşecek bekleyin.

Ben herhalde 6 ay kadar gelemeyeceğim :) Gerçi son maça geldim, polisler de sen cezalı değil miydin diye şaşırdılar. Hatta bir tanesi senin o gün suçun yoktu gel biz bakıyoruz kapıda görmeyiz dedi ama gelip de girememe ihtimali devam ediyor. : )

Kerem Polat' Alıntı:
Ben herhalde 6 ay kadar gelemeyeceğim :) Gerçi son maça geldim, polisler de sen cezalı değil miydin diye şaşırdılar. Hatta bir tanesi senin o gün suçun yoktu gel biz bakıyoruz kapıda görmeyiz dedi ama gelip de girememe ihtimali devam ediyor. : )

hayrola sabıkalımısın ??

Taraftar olarak inanılmaz bir düşüş var, bunun nedeni sanırım büyük maçları kaybetmemiz ama şuan 2. sıradayız vede çok iyi takviyeler yapıldı takıma, şuan destek vermezsek bu takıma, ne zaman destek vereceğiz???

Forumdaki maç topicleri aslında herşeyi özetliyor, bazı arkadaşlar yine salonlardan elini eteğini çekmeye başladı, bu son derece üzüntü verici bir durum!!!

Lütfen kendimizi toparlayalım, takıma desteğimizi arttıralım!

ŞAMPİYONLUK HAYAL DEĞİL!

Arkadaşlar,

takımımız sezon boyunca sakatlıklarla uğraştı, zizic bırakıp gitti, antrenör değişti, takımın en önemli yıldızı olarak gösterilen guroviçten hiç yararlanamadı, ama bunlara rağmen ligin ikinci sırasında ve aslanlar gibi ilerliyor. beşiktaş dışında kayıpları gayet normal (2 efes, 1 telekom),
ama tribünler bomboş, maç saati kimler çevirimiçi bakın en az 50 kişi var,
buradan takıma destek vermekle olmaz, ayhan şahenke ulaşımda kolay, bilet fiyatıda ucuz, yeni oyuncular hosley,tolliver, diğer yanda hüseyin, guroviç hepsi seyirciyle coşan oyuncular, salondan destek vermeden buradan atıp tutmaya kimsenin hakkı yok, salona gelirsin, boğazın yettiği kadar bağırırsın, ondan sonra eleştirme hakkın olur. kalan maçlar çok önemli sıralamamız açısından, içeride play offlara kadar 4 tane maçımız var, (casa-mersin-beşiktaş-aliağa) şu maçlarda takımı yalnız bırakmayalım. LÜTFEN

Iste gercek Galatasaray taraftari budur.

[youtube:1xbl5bft]http://www.youtube.com/watch?v=I1z9wdxIVaA&feature=related[/youtube:1xbl5bft]

Ahmet Cömertte çok güzel bir grup yakalamıştık. Bağıranlarda belliydi oturanlarda, ailelerde. Zamanla oluşan bir sinerjinin yarattığı bir ortamdır şu 10 dakika.

O gün salonda olduğum için o kadar mutluyum ki. Karşı takım top çalıp alley-op yaparken bile deli gibi bağırıyorduk.

Her izlediğimde gözlerim doluyor.

Şimdi bakıyorum. Ahmet Cömertteki taraftara. Takımın o zaman ki durumuna. Şampiyonluk çok çok uzak bir hayaldi sadece. Ama salon her maç full doluyordu.

Şu anda salonun dolmama sebebi ne takımın başarısızlığı ne de salonun uzaklığı.

Şubede yaşanan onca ayak oyunları, taraftara yapılan muameler vs.. Umarım tekrar o günlere dönebiliriz.

Bu arada videoyu izledikçe insanın tüyleri diken diken oluyor. Özellikle Halil Üneri benchte gördükçe :)

Semih Ural' Alıntı:
Şimdi bakıyorum. Ahmet Cömertteki taraftara. Takımın o zaman ki durumuna. Şampiyonluk çok çok uzak bir hayaldi sadece. Ama salon her maç full doluyordu.

Şu anda salonun dolmama sebebi ne takımın başarısızlığı ne de salonun uzaklığı.

Şubede yaşanan onca ayak oyunları, taraftara yapılan muameler vs.. Umarım tekrar o günlere dönebiliriz.

Bu arada videoyu izledikçe insanın tüyleri diken diken oluyor. Özellikle Halil Üneri benchte gördükçe :)
sorun salon bence sarıyer çoğuna çok ters biyer ama ahmet cömert sitelerin içinde çok rahat ulaşabilenecek biryerdeydi bende her maça gidiyodum mesela salon ordayken biraz zor ;)