Tribünleri dolduralım

www.gs.org da sarı-kırmızı medya bölümünde çok güzel bir çağrı videosu var, gaza gelmek isteyen herkes izlesin!

Zoban Raftik' Alıntı:
Gaza gelmeyen taş olsun :)
Simdi bir de Potada Aslan Klasigi videosu geliyor
5 dak. sonra bakin.
Zoban elinize sağlık, bence GS, FB, BJK siteleri içinde basketbola gereken değeri gösteren tek site bizim sitemiz.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Zoban Raftik":27kpors2]Gaza gelmeyen taş olsun :)
Simdi bir de Potada Aslan Klasigi videosu geliyor
5 dak. sonra bakin.
Zoban elinize sağlık, bence GS, FB, BJK siteleri içinde basketbola gereken değeri gösteren tek site bizim sitemiz.[/quote:27kpors2]

Beşiktaş malum zaten basketbol parasını bile sorumsuz Delgado'ya bir çırpıda yatırabiliyor.
Böyle bir kulüpten basketbola destek vermelerini beklemek zaten doğru değil.
Ayrıca futbol maçlarında Beşiktaş seyircisi ile kıyaslanabiliriz ancak basketbol seyircisi olarak onların birkaç adım önündeyiz...

ARKADAŞLAR EN İYİ GELİŞ ŞEKLİ ŞİŞLİDE N İSTİNYE DEREİÇİ-ŞİŞLİ OTOBÜSÜDÜR 50 DK DA SALONDASINIZ......sadece 8 dk yürüme yolu var.

Valla Eren benim ordan çıkarkenki halim 4. vites halimse vay benim halime:) Neyseki artık geliş yolunu değiştirdim..Çıkmak yerine iniyorum :)

Zoban Bey ; Son oynadığımız Khimik Ruzy maçından Cemalin smaçlarından süper bir klip hazırlanırdı.Ve Guroviçin o muhteşem üçlükleriyle süslenecek bir klip muhteşem ilgi çeker ve muazzam olurdu. Sİzce ?

Ramazan Görgün' Alıntı:
Zoban Bey ; Son oynadığımız Khimik Ruzy maçından Cemalin smaçlarından süper bir klip hazırlanırdı.Ve Guroviçin o muhteşem üçlükleriyle süslenecek bir klip muhteşem ilgi çeker ve muazzam olurdu. Sİzce ?
Dogru diyorsun, TVcilere iletmek lazim ama :)
Ben degilim videolari yapan :)

Zoban Raftik' Alıntı:
[quote="Ramazan Görgün":1v66zxhf]Zoban Bey ; Son oynadığımız Khimik Ruzy maçından Cemalin smaçlarından süper bir klip hazırlanırdı.Ve Guroviçin o muhteşem üçlükleriyle süslenecek bir klip muhteşem ilgi çeker ve muazzam olurdu. Sİzce ?
Dogru diyorsun, TVcilere iletmek lazim ama :)
Ben degilim videolari yapan :)[/quote:1v66zxhf]

ewet guroviç için bir klip hazırlanabilir....

bunu siz iletebilirmisiniz..

Re: Tribüne Gelmeyen Taraftar, Taraftar Değildir

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşın amacı belli, başlıkta hata yapmışta olabilir ama tek kelime ile doğru bir eleştri getirmiş, bence bu başlıkla bir sinerji yaratabiliriz!

Eskiden ben açardım böyle topicleri :) çok alay etti bazılarımız, bende yazmıyorum, gençlerin önü açılsın!

Tribüne gelmeyen fenerli olsun!

Abi şu söylediğin son söz imkanı olmayanlar için geçerli değil dimi :) :(

Re: Tribüne Gelmeyen Taraftar, Taraftar Değildir

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":wjjzsiw7]Arkadaşın amacı belli, başlıkta hata yapmışta olabilir ama tek kelime ile doğru bir eleştri getirmiş, bence bu başlıkla bir sinerji yaratabiliriz!

Eskiden ben açardım böyle topicleri :) çok alay etti bazılarımız, bende yazmıyorum, gençlerin önü açılsın!

Tribüne gelmeyen fenerli olsun!

Abi şu söylediğin son söz imkanı olmayanlar için geçerli değil dimi :) :([/quote:wjjzsiw7]
Geçersiz:)

Malesef kanayan yaramiz tribunlerin bos olmasi. Bu takim tribunler ile guzel oluyor. Seyircinin sarkilari ile hucum ediyor. Seyircinin isliklari ile defans yapiyor.

Ne yapip edip tribunler'e bir care bulamamiz lazim. Buyuk Galatasaray taraftari Ayhan Sahenk'i her mac doldurmali. Cehennem atmosferini rakiplerine tatirmali. 100 kisi ile mac yapmak yakismiyor bizlere.

Fenerbahce maclarina gidercesine gidilmeli her maca. Aslinda buna karsiyim bizim tek sevgimiz Galatasaray. Butun maclar dolmali. Ancak Fener maci olunca Istanbul'da imkani olup hic bir maca gitmeyen. Fener maci icin maca gidiliyor. Zihniyet degismeli. Bizim sevgimiz renklere.

Evet benim imkanim yok maclara gelmeye.
Ne yapalim sevgilimizi goremiyoruz.
Askimizi salonlarda, Stadlarda haykiramiyorum.

Yonetim Basketci Taraftar
Sampiyonsun Galatasaray.

Erdemir maci baslangic olsun. Dolduralim tribunleri. Gosterelim cumle aleme Galatasaray taraftarlarinin buyuklugunu.

Imkani olupta maclara gitmeyen Fenerli olsun :)