TRT3 Nostalji Maclari

Re: pasabahce - galatasaray finali TRT 3'de

insallah kaydeden arkadaslar vardir.. trt'nin isi belli olmaz bidaha kimbilir nezaman denk gelir

Daha erken olsaydı ben kayıt ederdim.İnternete atamayacak kadar büyük oluyor ama isteyenler için dvdye yazardım maçta verirdim.Geç gördüğüme üzüldüm :(

Son 22 saniye, 3 sayı öndeyiz top bizde şampiyon oluyoruz:)

vallahi büyük bir zevkle izledim maçı :) yalnız o zamanki şortlara bakıyorum ,birde seimone augustun un şortuna :p

maç sonunda hocamız ropörtaj veriken , kameraya bizim osman(bıyıklı) abiyi gördüm : :p o zaman yönetici faruk süren miş

iste son sampiyonlugumuz.. darisi bu seneye insallah.. eger yanlis gormediysem ismet badem sevinenler arasindaydi :S

İsmet Badem'i herkes FB li sanar ama GS lidir, gerçi FB tv de program yaparak büyük bir hata yaptı ama malesef cimbomludur kendisi:)

İnşallah bu sene şampiyon olup bu hasrete son vereceğiz.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
İsmet Badem'i herkes FB li sanar ama GS lidir, gerçi FB tv de program yaparak büyük bir hata yaptı ama malesef cimbomludur kendisi:)

İnşallah bu sene şampiyon olup bu hasrete son vereceğiz.
eyüb abi murat murathanoglu ve yigiter ulug hangi takımlı?

M.Murathanoğlu kesinkez fenerli, Y.Uluğ ise cimbomlu(emin değilim)

Kaan Kural Galatasaraylı
Murat Kosova Fenerbahçeli diye biliyorum
İsmet Badem Galatasaraylı
Yiğiter Uluğ da Galatasaraylı olabilir emin değilim
Murat Murathanoğlu %100 fenerli

yanlışın var kaan kural fb li, fb nin son şampiyonluğunda oda oyuncularla birlikte şampiyonluğu kutluyordu, fb t-shirt üde giymişti!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yunustaylan' Alıntı:
yanlışın var kaan kural fb li, fb nin son şampiyonluğunda oda oyuncularla birlikte şampiyonluğu kutluyordu, fb t-shirt üde giymişti!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yapma ya ciddimisin
Ben uzun zamandır ciddi ciddi Kaan Kuralın Galatasaraylı olduğunu düşünüyorum.Aklımda böyle kalmış nedense