Tuğba Palazoğlu

Mersin belediyenin tecrübeli oyuncusuyla anlaşmaya vardık.Bir nokta transfere daha imza attık.ışıl ve esra gibi 2 önemli oyuncumuzun sözleşme uzatma haberlerinden sonra bu haberde hepimizi mutlu edecektir.

Gelecek sezona da hedefleri çok yukarıda olan Gatasaray bayan basketbol takımımız kadrosuna Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin başarılı oyuncusu Tuğba Palazoğlu'nu dahil etti.

Işıl Alben ve Esra Şencebe ile önce sözleşme yenileyen takımımız kadrosuna başarılı oyuncu Tuğba Palazoğlu'nu dahil etti. Mersin Büyükşehir Belediyesin'de oldukça başarılı sezon geçiren Tuğba Palazoğlu sezonu 10.64 sayı, 2.8 ribaund ve 3.5 top çalma oranlarıyla tamamladı. Tuğba Palazoğlu forvet pozisyonunda oynuyor. Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyor ve hoşgeldin Tuğba diyoruz.

site kapalıyken haberi forza dan yaptık keşke daha önce paylaşabilseydim sizlerlede.
http://www.forzagalatasaray.org/index.p ... &Itemid=26

kaynak:gbha

Re: Tuğba Palazoğlu GALATASARAYIMIZDA

yonetimimiz cok iyi işler yapmaya devam ediyor. eminimki Mihriban OGUZ'un emekleri cok buyuk. kendisine cok tesekkurler...
IŞIL,ESRA,TUGBA....
iyi gidiyoruz...

İstatistikleri ve nette okuduğum yorumlar çok olumlu ve gaz verisi cinsten...
Hayırlı olsun,beklentilerimiz her geçen gün artıyor...

Herşey yenilmaz armada sürecindeki gibi işliyor.O dönemler transferdeki yetkileri eline alan Faruk Süren modelini şuan günümüzde Ahmet Dedehayır yapıyor.Aynı başarıların geleceğinden şüphem yok.

alıntı yapamayacağım ama geçen sene aynen şöyle yazmıştım, gökçe de kızmıştı, bugün yazmazsam hiç olmaz:

"tuğba'yı da alırsak türkiye'nin 'en güzel' takımı oluruz".......

olduk sonunda:) türkiye'Nin en başarılı ve güzel guard'ları bizde! hayırlı uğurlu olsun!

Hoşgeldin Tuğba Galatasarayımıza

İnşaallah seneye hep beraber hakettiğimiz şampiyonluğu yaşayacağız.
Camiamıza ve Tuğba'ya hayırlı olsun.

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
alıntı yapamayacağım ama geçen sene aynen şöyle yazmıştım, gökçe de kızmıştı, bugün yazmazsam hiç olmaz:

olduk sonunda:) türkiye'Nin en başarılı ve güzel guard'ları bizde! hayırlı uğurlu olsun!
Ne tesadüftür ki abi, bizde arda ile konuşurken Faruk abi güzellik üstüne bugün bir mesaj atar diyorduk. :)

Dimi Arda ? :) :) 8)

Tuğba transferi de çok nokta transferdir. O da sever Caferağa potalarını. 8)

Gökçe güzellikle ilgili bir yorum yaptı :)
Arda da o bana düşmez faruk abi gerekeni yapar dedi :)

Hoş geldin Tuğba, Başarılar!!

Faruk Tanrıyar' Alıntı:

Ben hatırlıyorum o söylemlere kızanlar arasıdna bende vardım oynayanların tpinemi oyunlarınamı bakıcaz demiştim :p Ama tabi güzeli birde güzel oyunla beraber izleyince dediğin gibi oluyor

Haber başlık olarak açıldığından kesindir artık herhalde Mersin Ceyhun hocayla da anlaştıktan sonra Tuğba yı bırakmaz diyordum yönetim büyük iş becermiş emeği geçen herkese teşekkürler yönetim hedefleri büyük tutuyor anlaşılan

Bütün sene bas bas bağırdım Tuğbayla ilgili. Aklın yolu bir. Fener nefretide ayrıdır :)
Daha resmileşmedi umarım bir aksilik olmaz.
Bir de forvetten ziyade guard olarak düşünün.

3 sayı yüzdesinin geçen sene %49 olduğunu da ekleyelim.(Maç başına yaklaşık 4,5 tane deneyerek)Esra'yla birlikte dışarıdan suikastçi timi oluşturacaklar.

VJ'in lkalacağını varsayarak konuşuyorum,bir de iyi bir yabancı 3 numarayla kısa rotasyonumuzu mümkün olan en iyi şekilde tamamlamış oluruz bana göre.

Kendisi Feneri hiç ama hiç sevmez, aynı zamanda genelde Fener maclarında süper oynadıgından dolayıda Fenerliler tarafından da hiç sevilmez :)

Tuğbayı Adanadaki Türkiye kupasında fenere karşı oynarken izlemiştim fena oynamamıştı bence çok iyi bir transfer Hayırlı olsun

Transferde çok akıllıca adımlar atıyoruz. Bir yandan elimizdeki değerleri koruyor diğer yandan bize yakışacak isimleri kadromuza dahil ediyoruz.

Darısı erkek takımımızın başına.

Bu sene Beşiktaş - Mersin BŞB serisinin tamamını takip etme fırsatı bulmuştum , ondan dolayı kendisini daha iyi tanıma fırsatım oldu forvet gibi değil daha çok Esra'nın pozisyonunda oynuyor hatta oyun tarz bile birbirlerine benziyor .
Gerçekten harika bir transfer olmuş çok keskin bir şütör diyebiliriz Beşiktaş özellikle ( Aziz Akkaya ) ondan bu sene çok çekti ;) Eğer etkili kullanılırsa TBBL en iyi TÜRK kısa rotasyonuna sahip olabiliriz .
Hayırlısı olsun ...

Gerçekten akıllıca bir transfer.Nokta transferler yapmalıyız derken GS çoktan başlamış.İnşallah sürer bu nokta transferler.Yönetime teşekkürler :)