Tuğba Palazoğlu

Sühan abiye katılmıyorum. Tuğbanın bize ihtiyacı var, bizim Tuğbaya yok ki biz istesek Tuğba düşünmez bile. Ayrıca hangi özelliğiyle istediği her takımda oynar? Açıkçası BJK'de bile oynayacak düzeyde değil. Milli takım 2. oldu diye o takımdaki herkes iyi oyuncu demek değil.

Bu iki senede Tuğba bize ne kattı? Her savaşan oyuncu yararlı oyuncu değildir, Tuğba yeteneksizliğin bilincinde olarak oynasa katkı sağlayabilir ama arada esip saçma sapan hatalarla deli ediyor.

Tuğba takımdan ayrılırsa Sariye, Esra, Yasemin gibi kaybolmaya yüz tutar ki defans dışında birşeyi olmayan oyuncu için normaldir bu.

İki takımın da en çok mücadele eden isimleri Shipp ve Tuğba hergün tartışılan isimler de bunlar. Bize Serkan Erdoğan lazım her maç 25 atsın hiç savunma yapmasın. Böyle bi anlayış yok arkadaşlar.

İki takımın da en çok mücadele eden isimleri Shipp ve Tuğba hergün tartışılan isimler de bunlar. Bize Serkan Erdoğan lazım her maç 25 atsın hiç savunma yapmasın. Böyle bi anlayış yok arkadaşlar.

Tuğba ile Shipp'e benzer oyuncular demek doğru olmaz bence. Tuğbanın hücumu sıfır sonuçta.

Ben Tuğba'nın bizim takımda kalmasını istemiyorum ama bir Galatasaraylı olarak bildiğim birşeyi saklamayıda uygun görmüyorum.

Kısaca, Tuğba takımda kalmak istiyormuş, bunun içinde destek istiyor.

basketbol hayatına devam ediyormu ediyorsa hangi takımda bilen varmı? Hazırlık maçlarında Türkiyedeki hiçbir takımda da görmedim ismini