Türkiye Kupası 1. Maç | Galatasaray CC 70 - 68 Pınar Karşıyaka (Ceza nedeniyle hükmen)

evet biraz erken ama konuyu açtım cumartesiki maç ne olur ve sakatlar o maça yetişirmi jasaitis,tufan,wilkinson oynıycakmı...

Re: Galatasaray Cafe Crown - Pınar Karşıyaka

Arkadaşlar maç başlıklarını açarken maç saatlerini, günlerini ne maçı olduğunu ayrıntılı yazarsanız iyi olur.

Re: Galatasaray - Pınar Karşıyaka

evet maç cumartesi konyada saat 2 de ve maçladı d-spor yayınlıyor yanlız ilk maçımız banttan verilcekmiş d-spor da

ama d spor şifreli yayınlıyor anlamıyorum ya bu zihniyeti d smartımız yoksa maçı izlemekte yok arkadaş ..

Arkadaşlar Karşıyaka eski gücünde değil H.Köseoğlu, E.Yetim ve geçen sezon ki
yabancıların ayrılmasıyla çok kan kaybetti bu sezon 4 yabancı , Trabzon'dan Birkan ve POTA Altına Vestel'den Evren Yenice'yi aldı pota altının bu sezon çok
zayıf olduğunu ve yabancı uzunlarının değiştirilmesi gündemde yabancı oyunculardan Andre Smith'in sakat olduğu maça yetiştirmeye çalışıyorlar bu sezon pota altı geçmiş yıllara göre çok zayıf görünsede iki tane be sezona damgasını vurabilecek kısaları var. Ryon Toolson yanılmıyorsam 2 numara oynuyor Karşıyaka'nın sayı yükünü çekecek Fitch Tarzı bir oyuncu istatislikleri:23.8 sayı, 3.8 reb.,2.1 asist,2.5 top kaybı ve 1 top çalma
David Holston:boyu kısa 1,74cm 25,9 sayı, 3,7 reb, 6,4 asist,4,1 top kaybı ve 3 top çalma ikisi içinde yazılan yorumlarda günlerinde olduklarında çoşarlarsa maçı çevirebilecek oyuncular.

Mike W. ve Simas J. mutlaka iyileşmesi gerek !!! Yoksa Pınar Karşıyaka karşısında hezimete uğrayabilirz :? ... İyi takım izlediğim kadarıyla ,işimiz zor gibi gözüküyor ...

Kazanmaktan başka yol yok :)

Taraftarın desteği ile bu maçı kazanacağız!

bu takimin hazirlik maçlarinda bence tek eksiği boş atıslari atamamasiydi Tufan bu sorunu çozecektir ve bence galbiyet kolay gelicek...

Maç banttan mı verilecek :S Banvit'in,Daçka'nın maçları bile canlı verilirken :roll:

Hayırlısıyla galibiyetle başlayalım.Geçen sezonki gibi son 8'e kalmak için son maçta bi takıma 35 sayı fark atmamız gerekmesin.

Maçımız ne zaman başlıyor?

Okan hoca'nın bahsettiği takımı Türkiye Kupasında izleyebilmek dileğiyle Galatasaray'ımıza başarılar diliyorum...

Galatasaray karşısında takımımıza güvenimiz tam.Hakan hoca ortaya ne çıkartıcak merak ediyorum ama geçen seneden kötü olmucağı kesin.

Bülent Aydın' Alıntı:
Galatasaray karşısında takımımıza güvenimiz tam.Hakan hoca ortaya ne çıkartıcak merak ediyorum ama geçen seneden kötü olmucağı kesin.

Sen Galatasaraylısın diye biliyordum.. Çok şaşırdım.. Benim de Karşıyaka karşısında takımıma güvenim tam.. :) Kazanacağız..