Türkiye Kupası 1. Maç | Galatasaray CC 73 - 88 Beşiktaş Cola Turka

Re: Galatasaray: 73 - Beşiktaş: 88

Sevgili Eyüp ben yazmam için takımın mağlup olmasını beklemek şahsıma yapılmış hakaret kabul ederim ben fırsatçı bir insan değilim bunu bilmen lazım ayıp etmişsin yazmama sebebim yazdığımın bir şekilde silinmesidir bunu yapan şahıslarla elbet bu konuda konuşacağımız zamanlar da olucak işlerimin çok yoğun olması ve ben ne yazarsam yazayım bazı arkadaşların hep sabit bir fikre sahip olması yüzünden bende biraz ara verdim hepsi bu tabi 15 sayı fark yiyince hemde bazı gençlere göre cacık olmayan takımdan insan ister istemez bir iki satır yazmak istiyor aman siz desteğinizi bu takımdan çekmeyin fazla değil 8 ay sonra bu forumda herkesin önünde yanlış olan çıkar hesap verir bakalım bu takım bu senede kimlere peşkeş çekilecek yazık 15 sayı acaba hoca uyku uyuyabilmişmidir isimsiz iki tane amerikalı ve bir tanesi senin çok iyi dediğin guard marshall gördük kimin yoğurt kimin salatalık olduğunu cacık kim oldu acaba

M.DURAN

Mithat selam!

Hakaretten ziyade latifeydi benimki, ayrıca foruma hep yazmalısın, şahsi fikrim bu yönde.

Bayagıdır yazmıyorum...Ama halimizi görünce inanın acıdım...Bu takımın düzelmesi icin bir kac formul var ama bu formullerde uygulanmassa bu sene hüsranla sonuclanır kısaca maddeler halinde yazim...
--Top milan gurovicin elindeyken ne yapacan edecen boş bırakacan adamı beşiktaş ne ki iyi savunma filan yaptı diyosunuz...
--Kimse kızmasın ama Strickland güle güle denmeli...
--Bence hüseyinle artık bişeyler görüşülmeli bu nedir ya..
--Gravesin yerine sadece şutu iyi olan biri alınmalı...nba den olur gelişim ligindende olur...
--Murat,Cemal,Erdem oynamıyacaksa göndereceksin abi muratla cemala 10 yılmı dayanacagız..

Kısaca gs bi kumar oynadı avrupa tarzı oyun düşünerek ama sonucu bence iyi olmuyacak...Milo gercekten taraftarın sevgilisi olcak bir adam ama iyi degil ya al devin smith gibi bir adam...Hic bana bütçe yok filan demeyin..Gecen senede william avery ve greeneden vazgecmiştik bunlardanda vazgecilebilir..
Bu arada daruşşafakayı 7+ sayıyla yeneriz..Eger casa bizimle oynadıgı hazırlık macındaki casa ise onlarıda 5+ ile yeneriz ama yeterli olurmu bilmem

Beşiktaş: 31 - CASA TED Kolejliler: 32 (İlk yarı sonucu)

CASA TED maçı alırsa büyük ihtimalle Türkiye Kupası'ndan elenmiş olacağız... Geçen sezon ki gibi...

Ahmed Salih' Alıntı:

CASA TED maçı alırsa büyük ihtimalle Türkiye Kupası'ndan elenmiş olacağız... Geçen sezon ki gibi...

İşte o zaman Fener'in futboldaki Türkiye Kupası maceralarına bizlerde ortak olacağız...

Ahmed Salih' Alıntı:

Casa çok tehlikeli bir takım.Yabancıları kaliteli.Kevin Bell Prowell iyi oyuncular.Dün de Darüşşafaka'yı 32 sayı farkla yendiler.Yarın Casa maçında salonda olacağım.İnşallah şu 2 maçı yenip çıkarız gruptan.Ama bu basketbolla zor.

Mithat Duran' Alıntı:
Sevgili Eyüp ben yazmam için takımın mağlup olmasını beklemek şahsıma yapılmış hakaret kabul ederim ben fırsatçı bir insan değilim bunu bilmen lazım ayıp etmişsin yazmama sebebim yazdığımın bir şekilde silinmesidir bunu yapan şahıslarla elbet bu konuda konuşacağımız zamanlar da olucak işlerimin çok yoğun olması ve ben ne yazarsam yazayım bazı arkadaşların hep sabit bir fikre sahip olması yüzünden bende biraz ara verdim hepsi bu tabi 15 sayı fark yiyince hemde bazı gençlere göre cacık olmayan takımdan insan ister istemez bir iki satır yazmak istiyor aman siz desteğinizi bu takımdan çekmeyin fazla değil 8 ay sonra bu forumda herkesin önünde yanlış olan çıkar hesap verir bakalım bu takım bu senede kimlere peşkeş çekilecek yazık 15 sayı acaba hoca uyku uyuyabilmişmidir isimsiz iki tane amerikalı ve bir tanesi senin çok iyi dediğin guard marshall gördük kimin yoğurt kimin salatalık olduğunu cacık kim oldu acaba

M.DURAN

Abi öncelikle hoşgeldin.
Her ne kadar bende fazla yazmasamda yorumlarını beğenerek okuyorum.
Ne olursa olsun yazmayı bırakma.

Arkadaşlar başlığa dikkat...

Not: BJK-Casa maç sonucu hariç diğer iletiler silindi.

Onur Yavuz' Alıntı:
Arkadaşlar başlığa dikkat...

Dün sevgili takımımız, BJK maçını kazansaydı buraya kimse BJK-CASA maçının skorunu yazmazdı Onur Abi..

Maalesef başkalarının kazanmasını bekledik.Neyse yamuk yapmadılar.

SEVGİLİ ARKADAŞLAR

Aklıma gelmişken sizle paylaşmak istedim.

İki tane adam ikiside farklı branşlarda aynı görevi yapıyor.İkiside takımlarının hocalığını yapıyor!!!
Bir tanesi aldığı yenilgi sonrası hakkında yapılan yorumlara ve takımın başkanının başka bir hocayla görüşmesini hem kendine hemde mesleğine yediremeyip istifa ediyor bu kişi Ertuğrul SAĞLAM(ADAM GİBİ ADAM)diğer kişi ise yüzüne baka baka başka insanlarla görüşülmesine rağmen yaptığı kulis ve sponsor baskısıyla takımda kalan sevgili hocamız Murat ÖZYER (ADAM GİBİ ADAM)şimdi bu kelimeyi hangisi hak ediyor. Soruyorum size yalnız bazı arkadaşlar kendileriyle yapılan toplantıda bu sene bu takım zirve yapacak diyorlardı,acaba yine aynı görüştelermi!!! merak ediyorum bizim rakibimiz ne daçka nede casa bizim rakiplerimiz belli ve maalesef rakiplerimizden en zayıfı dediğimizden 15 sayı fark yiyoruz. Bir maçla yargılamayın diyenlere balık baştan kokar deyimini hatırlatırım.

Saygılarımla

M.DURAN

avrupa'nın en rahat faul yaptıran uzunu öyle 4-5 sayıda kalmaz düzenli oynadığında...topu sırtı dönük aldığında milo'nun yiyemeyeceği adam yok yeter ki top insin.Zira zizis de her kafa 20 sayı ortalama yapar .Ama bu iki oyuncuyu birlikte oynatmama hastalığımız devam ediyor...ve bu şekilde oynarsak zizic'i milo'yu filan yollayalım....ama yok biz içeri top indirces deniyorsa o zman kalsınlar.herkes bence kendine gelsin çünkü zizic ve milo hücumn ribaundu kovalasın diye alınmadı bu takıma.ayrıca kimse kusura bakmayın ama bu takımı yılmaz vural bile gruptan çıkarır

Mithat Duran' Alıntı:
SEVGİLİ ARKADAŞLAR

İki tane adam ikiside farklı branşlarda aynı görevi yapıyor.İkiside takımlarının hocalığını yapıyor!!!
Bir tanesi aldığı yenilgi sonrası hakkında yapılan yorumlara ve takımın başkanının başka bir hocayla görüşmesini hem kendine hemde mesleğine yediremeyip istifa ediyor bu kişi Ertuğrul SAĞLAM(ADAM GİBİ ADAM)diğer kişi ise yüzüne baka baka başka insanlarla görüşülmesine rağmen yaptığı kulis ve sponsor baskısıyla takımda kalan sevgili hocamız Murat ÖZYER (ADAM GİBİ ADAM)şimdi bu kelimeyi hangisi hak ediyor. Soruyorum size yalnız bazı arkadaşlar kendileriyle yapılan toplantıda bu sene bu takım zirve yapacak diyorlardı,acaba yine aynı görüştelermi!!! merak ediyorum bizim rakibimiz ne daçka nede casa bizim rakiplerimiz belli ve maalesef rakiplerimizden en zayıfı dediğimizden 15 sayı fark yiyoruz. Bir maçla yargılamayın diyenlere balık baştan kokar deyimini hatırlatırım.

Saygılarımla

M.DURAN
abi gerçektende çok iyi eleştiri yapabiliyorsun. eleştirinin dozunu ayarlamayı iyi biliyorsun.

yorumuna bende şöyle yorum yapmak istiyorum. "bugünün yarınıda var"

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":d1elk3w6]SEVGİLİ ARKADAŞLAR

Saygılarımla

M.DURAN
abi gerçektende çok iyi eleştiri yapabiliyorsun. eleştirinin dozunu ayarlamayı iyi biliyorsun.

yorumuna bende şöyle yorum yapmak istiyorum. "bugünün yarınıda var"[/quote:d1elk3w6]

Tabiki sevgili kardeşim tam 3 senedir.Hep yarını bekliyoruz !!!! bakalım daha ne kadar bekliyeceğiz.Yalnız bir şarkı vardır Beklemekle geçti ömrüm derbeder oldum bu gün olamz !!bu iş böyle olmaz elindeki gücü bilmeden savaşan bir komutan yalnızca kendine ve ordusuna zarar verir....