Türkiye Kupası 2. Maç | Galatasaray CC 81 - 85 Darüşşafaka Cooper Tires

Re: GALATASARAYIMIZ: 81 - DARÜŞŞAFAKA: 85

Bugunku maglubiyet dunku kepazeligin 2. perdesi olsa gerek. Artik bu kepazelige son verilmesi gerekli!!
iSTiFA ETMEKTE BiR ERDEMDiR!

Murat hoca gercekten iyi bir GS li ise bugunku mactan sonra artik bu isi beceremedigini, bu takima verebilicegi birseyin olmadigini soleyip iSTiFA eder!!

ali suat' Alıntı:
Yazıklar olsun ya!Efes Pilsen in paf takımına yenildik.Cüneyt,Strickland ve Cemal hemen gönderilmeli.Çakma guard ve pivotlarla gidilmez sezonun hepsi.
Ya dershaneden geldim ilk işim kaç fark ettığımız oldu.Gekdim bilgisayarı açtım baktım biz 81 Darüşşafaka 65.Yalnış görmüşüm.Meğer o 65 85 miş.Şok oldum ve üzüntüden gözlerim yaş doldu.Strickland ı alanlar utansın.
aynen arkadaşım bende spordan geldim kaç fark atmışız diye direk pc başına koştum ...............................

Galatasaray Cafe Crown Antrenörü Murat Özyer ise şunları söyledi; ?Bugün Teknosa Türkiye Kupası?ndaki ikinci maçımızı oynadık. Birinci devre iyi mücadele etmemize rağmen son periyottaki savunma zaaflarımızdan dolayı rakibe sayı şansı verdik. Önemli bir galibiyet aldılar, tebrik ediyorum. Bu turnuva eksiklerimizi ortaya çıkarttı. Kısa zamanda bunları çalışarak giderip, lige ve Avrupa?ya iyi başlangıç yapmak istiyoruz?.

Onur Yavuz' Alıntı:
Eğer iletileriniz içeriğinde hakaret, küfür ya da sınırı aşan ifadeler varsa bence de yedeklemekte fayda var.

Bugün Murat Hoca ve takımımız Darüşşafaka maçı ile hakaret, küfür ve sınırı aşan ifadeleri fazlasıyla bizlere arz ettiler...

Ötesi var mı ?

Gökce Başaran' Alıntı:
Galatasaray Cafe Crown Antrenörü Murat Özyer ise şunları söyledi; ?Bugün Teknosa Türkiye Kupası?ndaki ikinci maçımızı oynadık. Birinci devre iyi mücadele etmemize rağmen son periyottaki savunma zaaflarımızdan dolayı rakibe sayı şansı verdik. Önemli bir galibiyet aldılar, tebrik ediyorum. Bu turnuva eksiklerimizi ortaya çıkarttı. Kısa zamanda bunları çalışarak giderip, lige ve Avrupa?ya iyi başlangıç yapmak istiyoruz?.

Bla Bla Bla
Andersen'den masallar. İki senedir hep aynı şeyleri konuşuyor her maçtan sonra

arkadaşlar bende sizin gibi üzgünüm hemde çok ama geçen senede aynısı olmadımı kupada elemeyi geçemedik sonra ulepde yarı final oynadık biraz bekleyelim şimdi kızgınız onun için kötü sözler söyleyebiliriz sabredelim az daha umarım sayın Özyerden bunun hesabını soracaklardır Polat olsun Dedehayır olsun.şimdi şunu soracam biz elendikmi yarına mı kaldı hesap

Yani Murat Hocanin mac sonundaki roportajina gore istifa etmeye hic niyeti yok, hala daha ayni terane. Eksiklerimizi gorduk vs vs..FB hezimeti sonrasindada sapkamizi onumuze koyup dusuncez demisti ama hic bisey degismemisti. Yaziklar olsun, bu kadarmi zor istifa etmek. 1 senemizi daha yiyicek goz gore gore. Hadi o istifa etmiyo anladik ya bu subeye bakanlara ne demeli, cok memnun olsa gerekler takimin performansindan, Murat ozyer in koc lugundan.

UTANIN diyicem ama bunlarda su 2 sezonda gordumki UTANMA da kalmamis!!

Mesajlar siliniyorsa mutlaka forum kurallarına bir aykırılık vardır. Lütfen sakin olalım, hepimiz kötü bir gün geçiriyoruz zaten. Bir de birbirimiz ile tartışmayalım.

Cem Diken' Alıntı:
Yani inanılmaz şeyler oluyor bizim takımda mac koptu gidiyor milojevic 5 faul oyun dısı ve kenarda 2. skor yukumuzu tasıyana adam son 13 sanıye kalana kadar yanı mac kopana kadar kenarda oturuyor. Oyunda ise tamamen soguk macla alakası olmayan graves var yanı hıc bır allahın kulu demezmı kenarda guroviç oturuyor şu adamı sok oyuna diye böle managerlık böle koçluk böle takım kaptanlıgı olmaz olsun ayıptır gunahtır.
Kesinlikle haklısın .
Bu arada TBF canlı mac anlatım servisinden 2 takımın toplam istatistiklerine baktım .
Alan ismi vermeyecem ama emin olun ki iyi kötü coğunda üstün olan taraf biziz . Yani istatistiklere bakarsak bizim galibiyet bizim hakkımız gibi duruyor . Ama kocun , sürekli yanlıs tercihler yapıyorsa bu ihtimal ortadan kalkıyor . Ayrıca her mac hakemler 20 ve üzerinde faul calmıslar bize . Doğru düdükler olduğundan fazla ümidim yok .
Umarım bu yasadığımız kötü günlerin ardından haftaya bugün Siauliai'yı yeneriz . Bu sayede hem moraller yerine gelir . Belki lige iyi bir baslangıcın sinyali olur , belkide form tutarız .

Hayırlısı neyse o olsun ki en hayırlısı , Sürekli yanlıs tercihler yapıp takımını mağlubiyete götüren MURAT ÖZYER'in , bu hataların tekrarı halinde istifa etmesidir .

Tekrar haırlısı neyse o olsun

Gökce Başaran' Alıntı:
Bu turnuva eksiklerimizi ortaya çıkarttı. Kısa zamanda bunları çalışarak giderip, lige ve Avrupa?ya iyi başlangıç yapmak istiyoruz?.

Komedi dükkanı yaz sezonu başladı hayırlı olsun , biz kupa alacağız en olası hedefimiz bu lig zaten hayal ötesinde bir şey , çıkıp bu turnuva eksiklerimizi ortaya çıkardı demek taraftarla alay etmek demektir ,sezon öncesi hazırlık turnuvası mı bu?

Valla benim kafam rahat yazdıklarım konusunda en ufak bir hakaret olduğunu da düşünmüyorum , ayrıca silinse de ceza alsamda fazla farketmez çünkü bundan sonra fazla yazmayacağım testi kırılmadan çoğu kez yazıp çizdik daha önce düşünüdüklerimde ortada bugünlerde ki skorlar ortaya çıkmadan da testi kırıldıktan sonra bir şey yazmanında fazla bir anlamı yok zaten yol gösteren çok olacak

Bu takım faul yapar çünkü ayak çabukluğu olan oyuncularımız yok. Graves varsa var ancak okadar. Diğerleri elleri ile yapıyorlar savunmayı buna eminim. Valla çok şey yazılırda ben bıraktım bu işi bayan takımım var, Işıl'ım var, idmanda bir top için yerlere atlayan oyunculara sahibiz. Erkek takımınada giderim, bayan takımınada. Ama bayan takımına kalbim ve hislerim hep daha yakın olacak.

Bu sezon takımdan büyük ümitleri olan bir taraftar olarak büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum. İlk yarısını 17 sayı önde kapatan ve birçok yıldızla dolu takımımız, Efes Pilsen'in pilot takımı olan ligin en çaylak takımına karşı maçın sonunu nasıl getiremez halen aklım almıyor. Bu önemli karşılaşmada ümit bağladığımız oyun kurucu Marshall Strickland yok, tecrübesine güvendiğimiz Cüneyt Erden var da yok. Ayrıca skor için ümitlerimizi bağladığımız Antonio Graves, böyle bir maçta sıfır çekiyor. Bir gün önceki Beşiktaş mağlubiyetini Mario Austin'in üstün performansına bağlamıştım, ama bugünkü mağlubiyeti gerçekten içime sindiremiyorum. Geçen sezon da Murat Özyer sezon başında Türkiye Kupası'nda başımızı öne eğmişti, bu sene yine şansımız mucizelere kaldı. Beşiktaş geçen sene yaptığı gibi yarın Darüşşafaka'ya yatıp neredeyse bitmiş olan tur şansımızı tamamiyle yok edebilir. Kişiliğine ve efendiliğine her zaman saygı duyduğum antrenörümüz Murat Özyer, bence bu iki yenilgiden sonra yarınki CASA Ted Kolejliler maçını da tamamlayıp takımdan ayrılmalıdır. Daha sezon başı olduğu için yerine birçok tecrübeli isim bulunabilir. Aklıma gelenler ilk isimler arasında Aydın Örs, Çetin Yılmaz, Ahmet Çakı, ve Erman Kunter var. Bu şampiyona, sezon başında bu kadar iddialı ve heyecanlı olan camiamız için büyük bir hayal kırıklığı olmuştur.

Gecen 2 sene boyunca dile getirdim hep Murat Ozyerle yurumiycegini bu isin, 3-4 galibiyet alininca hemen bazi arkadaslar ciktilar iste takim super oldu, nerde o olestirenler filan die laf atmaya basladilar.
Bu takima 2 senede 15 milyon dolar para ligin altindaki takimlari yensin diemi yatirildi yoksa ilk 4 e oynasin diemi? Rakip olarak kimi goruyoruz, alt siralardaki takimlari ustumuzdeki takimlarimi? Ezeli rakibimiz Ulker in butun kaynaklarini arkasina almis, Federasyonu ele gecirmis istedigi gibi at kostururken biz ne yapiyoruz? 2 sene once sanki colde su bulmus gibi ulkerin bize LUTFETTiGi 2 kurus icin Galatasarayimiza senelerini vermis, en kotu zamanlarinda takimin yaninda olmus, aylarca maas almadan her turlu zorluga gogus vermis EMEKCi ler klupten bir tesekkur bile edilmeden yolladilar ve Ulkerin issiz ortada kalmis butun staff i sanki bulunmaz hint keneviri gibi alindi. Bugun bu olanlar sadece takimin basindaki antrenorle, onun coachluk yeteneklerinin kisitli olmasiylada alakali degil artik. Bu subenin basindaki kisilerin cikip aciklamalari lazim neden ERMAN KUNTER bu takimin basina getirilebilicekken bu is olmadi? Kimler ERMAN KUNTERin takimin basina gelmesini istemedi, engel oldular?
Bu kepazelige daha ne kadar goz yumucaklar? 2 senedir yap boz tahtasina dondu takim, yabancilar gelip gidiyo, takim bozuluyo bi daha yapiliyo ama ne hikmetse basinda hala ayni kisi duruyo cok basariliymis gibi

Şu anda gruptan 2. olarak çıkma şansımız var mı acaba arkadaşlar?

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
maalesef şampiyonluklar başkaaaaaaaa baharlara kaldı.
bir Türkiye Kupası maçından sonra bunları söylemek yersiz..ona bakarsanız efes'de ligin en zayıf takımlarından oyak renault'yu son saniyelerde bulduğu basketlerle 1 sayı farkla yenebildi..şu el'de final four garanti denilen efes..darüşşafaka'dan 30 , casa ted'den 50 sayı farkda yesek hala iyimserim..evet yanlış duymadınız iyimserim... çünkü ben marshall'a , TONİO'ya , gurovic'e , milojevic' e , zizic' e , hüseyin'e , murat'a ve saymadığım diğer tüm oyuncularımıza hala güveniorum..ligde ve avrupa'da başarılı olacağımıza inanıyorum..hep destek tam destek ! Toniog22...

Can ÖZTEKİN' Alıntı:
Şu anda gruptan 2. olarak çıkma şansımız var mı acaba arkadaşlar?

Bildiğim kadarıyla Beşiktaş'ın Daçka'yı, bizim de CASA'yı farklı yenmemiz gerek...

Yani kısaca ölme eşeğim ölme...

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Mehmet E. Güneş":2iqopm10]maalesef şampiyonluklar başkaaaaaaaa baharlara kaldı.
bir Türkiye Kupası maçından sonra bunları söylemek yersiz..ona bakarsanız efes'de ligin en zayıf takımlarından oyak renault'yu son saniyelerde bulduğu basketlerle 1 sayı farkla yenebildi..şu el'de final four garanti denilen efes..darüşşafaka'dan 30 , casa ted'den 50 sayı farkda yesek hala iyimserim..evet yanlış duymadınız iyimserim... çünkü ben marshall'a , TONİO'ya , gurovic'e , milojevic' e , zizic' e , hüseyin'e , murat'a ve saymadığım diğer tüm oyuncularımıza hala güveniorum..ligde ve avrupa'da başarılı olacağımıza inanıyorum..hep destek tam destek ! Toniog22...[/quote:2iqopm10]

senin düşüncelerine saygı duyuyorum ve ayrıca yukarıda saydığın adamlara marhall ve cücü hariç bende güveniyorum ama eğri oturup doğru konuşalım tblde çakma guardlarla ve hala stajyer bir hocayla şampiyon olmamızı zor değil imkansız görüyorum tabi ki bu benim düşüncem ve inşallah yanılırım.

hepimiz öfkeyle hedefler arıyoruz ama oyunculara yüklenmeden bir düşünelim:
fitch "sorunlu"ydu... kim gördü sorun çıkardığını?

hite - gaines - owens "yetersiz"di... neye göre?

fatih zaten "verimsiz"....

e o zaman bu seneki yabancılar da gitsin madem, seneye silbaştan kurarız takımı...

asıl önemlisi, kısalarımıza bakalım:

beşiktaş'ın chatman'i gibi maç alan bir PG'miz oldu mu epey zamandır?

bence tabloya daha genel bakalım, sorumluyu ararken...

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
hepimiz öfkeyle hedefler arıyoruz ama oyunculara yüklenmeden bir düşünelim:
fitch "sorunlu"ydu... kim gördü sorun çıkardığını?

hite - gaines - owens "yetersiz"di... neye göre?

fatih zaten "verimsiz"....

Bu konuda sonuna kadar haklısın.

Afedersiniz ama Fitch'e kimse laf yapamaz...

Murat Hoca onun sorunlu olduğunu söylerken bugünleri düşünüyor muydu ?

Bugün bench'inde bir Fitch olmasını ister miydi , istemez miydi ?