Türkiye Kupası 2. Maç | Galatasaray CC 81 - 85 Darüşşafaka Cooper Tires

Re: GALATASARAYIMIZ: 81 - DARÜŞŞAFAKA: 85

Böyle Bir Takımdan 85 Sayı yiyen Anlayışı İstemiyoruz!!!

24 üçlük atıp 9'u sayı olmuş zaten bunun 5'ini guroviç yapmış.cüneyt yine her top eline geçtiğinde sallamış olacak ki 5-0 üçlük atmış.ama dün 1 asist bugün 3 asist yapmış.

Beyler bir yerde yanlıs yapıyoruz . Graves e , Strickland a , Cünyet e suc atmakla bu iş olmaz (sizin görüşlerinizede saygı duyuyorum) Neden ; Cünkü bu adamları kullanmasını bilen yokki :) .. Eğer oyuncularımızı iyi kullanabilen bir hocamız olsa ; Strickland ligin asist krallığına oynayabilir ki Mike Green gibi guardlar oynar da Strickland oynayamazmı? Cüneyt'i ise kullanmasını bilirsen sana 15 sayı 5 asist gibi katkı yapar ki ayrıca kendisi ligin en iyi yerli PG larından biridir . Ama kullanmasını bilirsen , bilemessen Cüneyt'de sallar . Graves : Evet belki özelliklerine bakarsan Hite dan eksiği yok ama adam gibi oyuncuyu kullanamassan Hite ı ararsın . Kısacası oyuncuyu göndermekle bu iş olmaz . Oyuncuyu gönderecek kişinin kendiside gitmesi lazım . Bu sene ümitliyim gelecek seneden daha da ümitliyim . Çünkü yeni koc , yeni sponsor , yeni oyuncular .

MURAT ÖZYER İSTİFA!!!!

Kendinden kat kat kötü bir takıma bile yenilince sahadan gülerek ayrılan bir takımımız var(bir ikisi gülmemiş sözüm onlara değil).
helal olsun siz böyle güle oynaya nereye kadar

tek kelime ile rezalet.9 milyon dolar bütçeli bir takım kuruldu yazık o kadar paraya.casa gibi bir takımdan 32 sayı fark yemiş bir takıma bir gün sonra 20 sayı farktan maç veriyoruz.strickland madem kötüydü bugüne kadar neden bekledi murat özyer kupa maçındamı kalitesi ortaya çıkıyor bir oyuncunun kalitesi.bir tane guardı yok takımın.en önemlisi savaşan oyuncumuz yok.murat özyer'in kesinlikle istifa etmesi gerekiyor.hemde yarın oynanacak maçtan hemen sonra.kimse sezon başı düzeleriz geçen senede böyleydi demesin.nasıl süpürüldüğümüzü herkes biliyor.şu takımın istanbul'a dönmesi için yüzünün olması gerekir.daçkayı yenemıyoruz daha fazla yazamıyacağım.

Yazdığım yazı da bir gram hakeret yoktu boşu boşuna değiştirmişsiniz , Ülker zırhına saklandağı da doğru o paraları nasıl huzur içinde harcayabiliyor mu o da sorulması gerekn bir soru , bizler canımızı dişimize takarak para kazanalım diye takla atıyoruz parayı çanta çanta alanlar hiçbir şey yapmadan memur gibi hayatlarına devam ediyorlar , bu böyle gitmez bu düzen devam etmez bu sistem yıkılmalı hemen gereği yerine getirilmeli biraz içinde olduğu camianın ve formanın hakkını versin.

Bundan sonrası içinde yazdıklarımızın yedeğini almak zorunda kalacağız anlaşılan

Arkadaşlar felaket tellallığı yapmayalım BJK Daçkayı yener bizde Casa'ya +20 fark yaparız turlarız buna inanıyorum. Marsall'a geince gelsin bizim okul takımında bencte otursun Murat Özyer'de okulun önünde köfte ekmek satsın, Özyer istifa

Tunç Altanlar' Alıntı:
Yazdığım yazı da bir gram hakeret yoktu boşu boşuna değiştirmişsiniz , Ülker zırhına saklandağı da doğru o paraları nasıl huzur içinde harcayabiliyor mu o da sorulması gerekn bir soru , bizler canımızı dişimize takarak para kazanalım diye takla atıyoruz parayı çanta çanta alanlar hiçbir şey yapmadan memur gibi hayatlarına devam ediyorlar , bu böyle gitmez bu düzen devam etmez bu sistem yıkılmalı hemen gereği yerine getirilmeli biraz içinde olduğu camianın ve formanın hakkını versin.

Bundan sonrası içinde yazdıklarımızın yedeğini almak zorunda kalacağız anlaşılan

+1

maçın ilk yarısını takip ettikten sonra takibi bıraktım nasıl olsa yeneriz diye.sonra bilgisayarı bi açtım yenilmişiz.gözlerime inanamadım.antalyadaki hazırlık maçlarında takımın 3 lük isabeti iyiydi.hatta graves in her attığı giriyordu neredeyse.gurovic de ona eşlik ediyordu.ama takımın türkiye kupasındaki oynadığı 2 maçtaki 3 lük yüzdesi berbat.takım her geçen gün iyiye gideceğine her geçen gün kötüye gidiyor.bazı değişiklikler şart oldu.

Ligin tartışmasız en kötü takımına yenildik. Yazık...Çok yazık...Taş kestim

:( Şereftir seni sevmek
Senle ağlayıp gülmek
GALATASARAY sevgisi
Sürecek sonsuza dek
Yetmiyor ki stadlar
Kalbimiz senle çarpar
Layıksın bu sevgiye
Şanlı GALATASARAY

Selçuk Kahveci' Alıntı:
Kendinden kat kat kötü bir takıma bile yenilince sahadan gülerek ayrılan bir takımımız var(bir ikisi gülmemiş sözüm onlara değil).

kardeş bi isim verde bizde bilelim.

erenbekdemir' Alıntı:
Selçuk Kahveci' Alıntı:

kardeş bi isim verde bizde bilelim.

işten izin alıp gidemedim ama o şekilde istihbarat geldi isimleri öğrenirsem söylerim

Eğer iletileriniz içeriğinde hakaret, küfür ya da sınırı aşan ifadeler varsa bence de yedeklemekte fayda var.

Siniriniz geçtiği zaman yedeklediğiniz iletiyi okuduğunuzda "iyi ki silmişler, yoksa bana yakışmamış bu ifadeler" özeleştirisini yapabilirsiniz.

kardeş bi isim verde bizde bilelim.[/quote]

işten izin alıp gidemedim ama o şekilde istihbarat geldi isimleri öğrenirsem söylerim[/quote]

birader bi an önce öğren ve yaz hatta başlık aç.

Tek kelimeyle rezalet.Artık bu rezaletin sorumluları bulunup gereken yapılmalı bu ne ya Dackayı yenemiyoruz :oops:

Yani inanılmaz şeyler oluyor bizim takımda mac koptu gidiyor milojevic 5 faul oyun dısı ve kenarda 2. skor yukumuzu tasıyana adam son 13 sanıye kalana kadar yanı mac kopana kadar kenarda oturuyor. Oyunda ise tamamen soguk macla alakası olmayan graves var yanı hıc bır allahın kulu demezmı kenarda guroviç oturuyor şu adamı sok oyuna diye böle managerlık böle koçluk böle takım kaptanlıgı olmaz olsun ayıptır gunahtır.

Onur Yavuz' Alıntı:
Eğer iletileriniz içeriğinde hakaret, küfür ya da sınırı aşan ifadeler varsa bence de yedeklemekte fayda var.

Siniriniz geçtiği zaman yedeklediğiniz iletiyi okuduğunuzda "iyi ki silmişler, yoksa bana yakışmamış bu ifadeler" özeleştirisini yapabilirsiniz.

Geçiniz bence efendim. Hakaret küfür olmadan da silinen mesajları biliyoruz.