Türkiye Kupası 2006/07 | 20-22 Nisan

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
olsun brown cok iyiydi ve bu takimla neler yapilabilecegi gozuktu fitch ilk kez takim oyuncusu oldu ve farkini gorduk tufanda donerse bu takım iyi isler yapacak

Arkadaşlar Burak Sezgin'e nasıl tahammül edilebildiğine inanamıyorum espri gibi , gerçekten ben ekran başında çıldırdım ve büyük kaptanımız dediğimiz Burak Sezgin'in böyle bir oyun oynadığına inanamıyorum , tüm takım inanılmaz gayretliyken..

bence güzel bir maç oldu sonuc dısında oyundan zevk aldım diyebilirim takımı tebrik etmek lazım iyi oynadıklarını düsünüyorum denham takıma yavas yavas uyum sagladı şimdi oyak maçını düsünüyoruz.

İyi mücadele gösterdik.Takımın en iyisi bence Denham Brown.Gerald Fitch'i hep savunurdum ama kararım değişiyor 35 saniye kala hücumu kendi değil de eli sıcak biri kullanmalıydı.Tufan da dönünce daha iyi olacağız.Final için bi ışıltı gördüm bugün salonda...

Bir not daha.BURAK SEZGİN artık gitmeli!!!

Ayrıca Murat Kaya güzel oturdu kenarda helal sana Murat Hoca :claps

iyi oynadık ama içim acıyor diyebilrim ne zaman basarı kazanacagız cok merak ediyorum artık bizim yüzümüz ne zaman gülecek ne zaman ?:(

klasik final olcak gibi görünüyor efes bugün pek iyi oynamadı bize karsı maçı onlara nicholas kazandırdı bu adam zaten hep bize patlıyor ya hayırlısı efes fenerbahce ülker final oynar efes kupayı yine alır gibi görünüyor ama o maç cok iyi olur ksk bjk yi bugün farklı yendi ama bjk nin eksikligi fazla ondan böyel farklı oldu maç ksk nin performansı sizi aldatmasın maç zaten ilk yarı da kopmustu...

Efes Fener final oynayamaz, bildiğim kadarıyla yarı finalde eşleştiler bile. Ayrıca Nicholas da bize patlamıyor daha geçenlerde 22 sayı atmıştı bir takıma.

Burak'ın yaptığı bir top kaybı var ki, uzuna top indirirken minik takım oyuncusu gibi bir pas attı.. Kerem çaldı..

Fb Ülker-Telekom maçından sonra İbrahim Kutluay artık yarı finaldeki rakibimizi bekliyoruz dedi. O maçtan sonrada sadece bizim maç oynandığına göre yarı finalde Fb Ülker-Efes Pilsen eşleşmesi oldu. Diğer yarı final karşılaşmasında da Banvit-Pınar Ksk kapışacak.

İlk defa murat hocayı suçlayacam bu maç için;
Bize maçı kaybettiren en büyük sebeplerden biri murat hocanın yanlış değişiklikleriydi.Bir daha efesi bu kadar kötü ve ruhsuz bir şekilde yakalarmıyız bilmiyorum.sırf iki hucüm üst üste basket faul kazandırdılar bize.iki takımda resmen birbirine hediye etmeye çalıştı maçı
işte böyle bir maçta coachmuz çok kritik hatalar yaptı.
mitchellı kenarda unutması oldum ve komik bir şekilde son 35 snde alması daha önce nerelerdeiydin demezler mi maç elden gittikten sonra en hızlı ve en iyi şutörünü oyuna alıyorsun
brownu uzun süre kenarda bekletti.
artık burakın 1 dk bile alma hakkı yok defansta vasatın üstünde ama hücumda koca bir 0.Birde şansına öyle yerlerde hata yapıyor ki maça maloluyor.
son olarak 2 küsür dk kala moladan sonra oynattığı defans sistemi presli 1-3-1.son dkda efese karşı yapılmıyacak bir delilikti.resmen saç baş yoldum o sürede ki nicolahsta bomboş çaktı ve maçı 10 sayıya gelip bitirdi
biz bu maçı alırdık akıllıca oynasaydık.bu kadar çerez efeste bir daha gelmez