Türkiye Kupası 3. Maç | Galatasaray CC 97 - 58 CASA TED Kolejliler

Re: Galatasarayımız: 97 - Casa Ted Kolej: 58

Turu geçtik!

Allah bir daha bizi bu duruma düşürmesin!

Son üç dakika eziyete dönüştü... 75-70 Beşiktaş önde iken son on dört saniyeye Daçka 75-76 önde girdi.

Bizim maçta bizi yakan Haluk, bugün son üç saniyede attığı üçlükle Daçka'yı yaktı.

Üç gün boyunca çok gerilim yaşadık...

Dilerim bir daha bu durumlara düşmeden, bugün olduğu gibi "savaşarak" kimsenin eline kalmadan maçlarımızı kazanırız.

Geçmiş olsun...

Galatasaray taraftarını ne duruma düşürdüler , milletin galibiyet almasını bekler olduk yazık ki ne yazık şu durum bile insanın içini parçalıyor. Çeyreğe çıksan ne olur çıkmasan ne olur?

Gereğini yap artık Ertuğrul'u örnek al kazanarak git

Allah bidaha bizi bu durumlara düşürmesin.Eksiklerimiz görüldü gereken önlemlar alınmalı acil.Özyer de akılcı davranıp onurluca bırakmaldır yoksa her kötü sonuçta bu gündeme gelicek çünkü çoğu kişinin kendisine güveni kalmadı...Artık ne kendine nede takıma daha fazla zarar vermesin...

Beşiktaşa ve haluk yıldrıma da çok teşekkürler keşke buralara gelinmeseydi...

Okuldan geldi şimdi ilk işim Okana sordum çıktık mı:)o dedi çıktık çok sevindim ama böle çıkmamız kötü oldu.İnşallah takm sezona iyi başlar:)Ligler ne zaman başlıyor?

Budan sonrasında hiç bişey belli değil bilirsin bizim ülkemizde herşey günlük hesaplanır... ;)

Ondan önceki pozisyonda da basket faul yaptırtarak bir sürü ah alırken maçı getirince büyük adam oldu tekrardan. İlginç adam bu Haluk Yıldırım.

Ahmed Salih' Alıntı:
Bizim maçta bizi yakan Haluk, bugün son üç saniyede attığı üçlükle Daçka'yı yaktı.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Okuldan geldi şimdi ilk işim Okana sordum çıktık mı:)o dedi çıktık çok sevindim ama böle çıkmamız kötü oldu.İnşallah takm sezona iyi başlar:)Ligler ne zaman başlıyor?

Ne zaman başlıyor bilmiyorum ama ilk maçımız Darüşşafaka ile..
Tehlike arz ediyor yani.

Not:İngilizcesine güvenen ablalarım,abilerim bana özelden bi bakabilirmi? :)

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":1rji8z08]Okuldan geldi şimdi ilk işim Okana sordum çıktık mı:)o dedi çıktık çok sevindim ama böle çıkmamız kötü oldu.İnşallah takm sezona iyi başlar:)Ligler ne zaman başlıyor?

Ne zaman başlıyor bilmiyorum ama ilk maçımız Darüşşafaka ile..
Tehlike arz ediyor yani.[/quote:1rji8z08]
BEKO BASKETBOL LİGİ
1. HAFTA MAÇI

DARÜŞŞAFAKA
GALATASARAY CAFE CROWN
Hakem
Tarih 18.10.2008 19:00
Yer Ayhan Şahenk Spor Salonu

Gerçekten güzel bir galibiyetti.Beklediğim agresif oyun vardı.Hücumda da Zizic pota altını çok iyi kullandı.Bugün takımımız bol bol üçlük attı.Bu oyunu sürdürürsek istediğimiz başarılar gelir.

Haluk Yıldırıma saygı duyuyorum gerisi de yalandır yani.
Dün ne diyoduk bugün herkes yine pembe tablolar çizmeye başladı.Olmucak bişi olmaz görüşürüz.Yanlış takım kurduk.Bireysel olarak oyuncu kalitesinden bahsetmiyorum elimizde zizic gibi bi adam var kasunla değiş desen değişmem o ayrı mesele.
Zizic
Gurovic
DEjan bunlar baskertbolu çok iyi bilen doğrularını bilen adamlar diğerleriyle yürümez bu takım 7 ya da 8 oluruz marshall gitmezse