Türkiye Kupası 3. Maç | Galatasaray CC 97 - 58 CASA TED Kolejliler

Re: Galatasarayımız - Casa Ted Kolej

Cüneytte gösteriyor kalitesini nefret ediyorum cuneytten bas git ya sanki adam 3luk sallama yarimasında orta sahadan sallıyordur kesin yine :shock:

Şu anda Zizic 23 Milo 21 Milan 13 sayıda ...Milo ayrıca 11 ribaund (Double double ) yapmış...

52-87

Dejan Milojevic 21 sayı 12 rib
Andrija Zizic 23 sayı 7 rib
Milan Gurovic 16 sayı 4 asist

Fark 38 sayı oldu burdan 20 sayını altına indirmeye izin vermeyiz herhalde artık iş BJK ye kaldı umarım bi işler çevirmezler ve kazanırlar burarlara kalmamalıydı bu iş...Ziziç-Guroviç-Milojeviç...

Serbest atış yüzdemiz süper 20 de 19...Bu sene uzunlarımızın eli düzgün olduğu için serbest atış yüzdemiz iyi olacak gibi duruyor...Uzunlardan oynamak yapılacak en akıllı iş, geriye yapılacak uzunlara top indirecek Strickland yerine iyi bir guard ayrıca Mustafa Abi veya Cenk Akyol'dan birinin alınması kalıyor...

oxford circuste, apple store un merkezinden maci takip etmeye calisiyorum misafirlere acik macbooktan ancak tbl.org a giris yaptigimda, safari programiyla sitemize giris yapamazsiniz yazisi cikiyor..

turgay demirel istifa!!

tam graves hic oynamadı 2.yarı dicektim girdi oyuna

bence polat 3 lık cakar

Savas Karadag' Alıntı:
oxford circuste, apple store un merkezinden maci takip etmeye calisiyorum misafirlere acik macbooktan ancak tbl.org a giris yaptigimda, safari programiyla sitemize giris yapamazsiniz yazisi cikiyor..

turgay demirel istifa!!
SAVAŞ ABİ 10 NUMARASIN :) :)

bence 100 olmayacak...

58 - 97 mac sonucu