Türkiye Kupası (Çanakkale)

BJK ile eşleşmemiz güzel olmuş.Takımımız için ciddi bir dönem vede ne kadar hazırız takım ne kadar uyum sağlıyor bunları görmemiz açısından çok yararlı olucak.

Bu gruptan 1. çıkacağız şu haliyle bile bjk'yi çok rahat yeneceğimizi düşünüyorum.
Kaldıki çok iyi 2 yabancının daha takıma katılacağını düşünürsek olmasını gerekende bizim 1.olmamızdır.

Bu arada tarihede baktımda yabancılarımızda biran önce takıma katılsa iyi olacak.

Ömer Horzum' Alıntı:
[quote="Arda EZER":b4d63]Önder Bey gideriz herhalde Canakkale' ye ;)

Hehe beni de alacaksınız, pankart bende. :) Vermem valla. :)[/quote:b4d63]
Ömer olum okul var nasıl gidecen? Sen gidersen bende gelirim.

A Grubu (Yozgat 1-3 Ekim)

Alpella
Casa TED Ankara Koleji
Fenerbahçe Ülker
Antalya Büyükşehir Belediye

B Grubu (Uşak 4-6 Ekim)

Kepez Belediyesi
Türk Telekom
Banvit
Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

C Grubu (Ordu 1-3 Ekim)

Pınar Karşıyaka
TTNet Beykoz
Efes Pİlsen
Darüşşafaka

D Grubu (Çanakale 4-6 Ekim)

Beşiktaş Cola Turka
Oyak Renault
Mersin Büyükşehir Belediye
Galatasaray Cafe Crown

Gençler çok heyecanlanmış.Hüseyin gelse bile boş şelinde yorumlar var. :)
Gruptan çıkacak takımlar belli gibi.Mersin'in Beşiktaş'ı aşağı çekmesi düşünülebilir,o bile çok zor bence.
Lig öncesi rakiplere gözdağı vermek açısından 1. çıkmak çok önemli.Beşiktaş karşısında alınacak mağlubiyet can sıkıcı olur.

bence gruptan çıkışımızı belirlyecek beşiktaş maçı değil şu an bundan sonra gelecek olan 2 yabancı oyuncumuz eğer bunlar i olursa biz oradan 1. çıkarız ama olmassa malsef işimiz çk zor

Onur UNCU' Alıntı:
Gençler çok heyecanlanmış.Hüseyin gelse bile boş şelinde yorumlar var. :)
Gruptan çıkacak takımlar belli gibi.Mersin'in Beşiktaş'ı aşağı çekmesi düşünülebilir,o bile çok zor bence.
Lig öncesi rakiplere gözdağı vermek açısından 1. çıkmak çok önemli.Beşiktaş karşısında alınacak mağlubiyet can sıkıcı olur.

Ben de hayretle okuyorum tamam maçlar asla kağıt üstünde kazanılmaz ama özellikle yerli kadroları arasındaki fark çok açık ayrıca bence karşılıklı mevkilere aldığımız yabancı oyuncunlarda da biz daha iyiyiz

Hüseyin Beşiktaşa geldi haberi ile bayram yapanlar Galatasaraya transferi netleşince Onur Aydın ve Eren Beyaz varken gerek yoktu zaten ,bizde fazla süre alamazdı gibi yorumlar yapmış : )

Ben hep Galatasaray taraftarının daha nesnel olduğunu düşünmüşümdür. Hüseyin Beşok Beşiktaşla anlaştı haberleri çıktığı zaman hiçbirimiz iyi oldu deyip akla uygunlaştırma savunma mekanizmasından yararlanmamıştık ; )

Arkadaşlar bence bjk ile oynayacağımız maçları çok rahat olmasada kazanacağız.
Tek düşündüren olay şuan antrenmanları tek yabancı ile yapmamız, bir an önce transferi bitirip tam kadro idmanlara başlamalıyız.
Ama başarılı bir bjk görmek isterim aslında bu sezon, futboldaki gibi rekabet ortamı yaratabilirse 3 ezeli rakip bu basketbola raiting idda para ilgi taraftar olarak geri döner.

en azından bu sene iyi takım kurdular süpürdüğümüzde genç takımla çıktık filan demycekler

Eğer böyleyse Çanakkale ve çevre illerdeki Ua lara büyük iş düşecek.Bu maçı alıp gövde gösterisi yapmamız şart ;) 8)

Çanakkale'ye gitmeyi düşünüyordum. Özellikle de Beşiktaş maçına fakat maçın hafta içine denk gelmesi sebebiyle bu iş yattı. Sezon içinde İzmir'deki Ksk maçına kadar takımı izleyeceğimi düşünmüyorum.

italyada 4 maç sicilyada 2 maç oynayacaz + kondisyon antramanları filan kupaya kadar hazır oluruz sanırım.

Greene ile son yabancınında biran önce takıma katılması gerekli. Bencede BJK'yi yenip gruptan 1. çıkarız. Hüseyin için kısıtlı biri diye yazan kişiler bile var okuken insanın gülesi geliyor. Biz Hüseyin BJK'ye gidiyo denince ne tepkiler vermiştik. Hatta Murat Hoca istifa bile yazılıyordu... Ama geçti artık o günler artık öğrendikki Murat Hoca'nın işine karışılmaz ayrıca bu basınada inanılmaz... :)