Türkiye Kupası (Çanakkale)

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Git ne olacak maç varken aklında Ders mi olacak :) Git aslanlar gibi destekle takımını :)
Abi haftasonu olsaydı giderdim ama hafta içi nasıl gideyim? Sabah erkenden yola çıkmam gerekiyor. Hadi bana kalsa okulu asar giderim sorun değil ama babam ne diyecek bu duruma? :) Okulu asıp Çanakkale'ye gitmeme izni vermesi için başına saksı filan düşmesi lazım. :) Ayrıca benimle gelecek fedakâr bir Galatasaraylı daha bulmam zor gözüküyor. Haftasonu olsaydı şartlar daha uygun olurdu ama maç hafta içi oynanacağı için gidemeyeceğim malesef.

arkadaslar macları gecen sene skyturk yayınladı bu sene hangi kanal yayınlayacak

BJK Siena'dan fark yedi. Diğer takımda Armani Jeans Milano'ydu onada yenilmişlerdi. Siena 4 takımıda yendi. Siena İtalya şampiyonu Birde biz onlarla yapalım yabancılar geldikten sonra... :)

arkadaşlar hiç oyak renaulttan bahsedilmiyor ama onlarda bu sene ii sayılır m.b.b.yi turnuva da yendiler hafife alınırsa sorun çıkartabilirler.hem de o turnuvada şampiyon oldular

emre kardesım bende ızmırdeyım ıstersen canakale'ye beraber gıdebılırıs mesajını beklıyorum

Re:

Bülent Aydın' Alıntı:
emre kardesım bende ızmırdeyım ıstersen canakale'ye beraber gıdebılırıs mesajını beklıyorum
Kardeşim inşallah ama şu anda gitmem zor gözüküyor. Yine de Bjk maçı olmasa da hafta sonuna denk gelen bir maça gitmeyi düşünüyorum. Bu da zayıf bir ihtimal ama belli olmaz gidebilirim de. Eğer gidecek olursam ben sana haber veririm kardeşim. Teklifin için de teşekkürler...

Türkiye Kupası maçlarında özellikle de ilk maç olan Beşiktaş maçında Çanakkale uA ve çevre illerdeki uA'lara büyük iş düşüyor.Zira dışarıdan katılımın fazla olmayacağını düşünüyorum çünkü maç Sion-Galatasaray maçıyla aynı güne denk geliyor.Tabi KV'yi de unutmamak lazım :p

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Eğer böyleyse Çanakkale ve çevre illerdeki Ua lara büyük iş düşecek.Bu maçı alıp gövde gösterisi yapmamız şart ;) 8)

uA ;)

Bjk maçı düşünülenden çok daha zor geçecektir. Kazanılmasını çok istiyorum ama ; içimden bi ses Bjk bi adım önde diyor.

O zaman uA'yı görelim Utku ;) Beşiktaş-Galatasaray maçı 4 Ekim Perşembe saat 20.00'da.

Kurtlar VAdisi ve Sion maçından fedakarlık edecek taraftarlar görürüz umarım.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
O zaman uA'yı görelim Utku ;) Beşiktaş-Galatasaray maçı 4 Ekim Perşembe saat 20.00'da.

Kurtlar VAdisi ve Sion maçından fedakarlık edecek taraftarlar görürüz umarım.
Bu kötü oldu işte :? :?

Merhaba arkadaşlar,öncelikle Beşiktaş taraftarı olduğumu belirtmek istiyorum.Ancak Galatasaray'ın bu yıl yapmış olduğu atılım bir basketbolsever olarak beni o kadar çok heyecanlandırdı ki sizlerle paylaşmak istedim.Harika bir kadro kurdunuz ve mütevazi kişiliğiyle benim çok beğendiğim bir koçunuz var.Öncelikle şunu belirtmekte fayda var Hüseyin Beşok bir marka ve bunu siz aldınız.Umarım erken form tutar ve özellikle fülker koço Bogdan Tanyeviç efendiye dersini verir:))Uzun rotasyonunuz çok etkileyici..sadece C.Nalga için üzülüyorum süre bulmakta bayağı sıkıntı çekecek..Transfer edeceğiniz 2-3 oynayabilen kaliteli bir yabancıyla seyir zevki yüksek bir takımınızın olacağı şüphe götürmez bir gerçek.. Umarım sezon içerisinde ve olası türkiye kupası eşleşmesinde Beşiktaş ta Galatasaray da fülkeri yener(mirsad-ibo-rasim) ve böyle ortak dandik sponsorumuz gerçeği görür:))Çanakkale'de ne olur derseniz Bjk-Gs maçı bir resital gibi geçer hepimiz maçtan zevk alırız ve kardeş kardeş bu gruptan çıkarız..Hepinize saygılarımı ve sevgilerimi gönderiyorum..İyi bir sezon dileğiyle

Arkadaşlar BJK ile oynayacağımız kupa maçıyla Sion maçı aynı güne ve aynı saate denk geliyor.
Yönetim basket maçının gününü veya saatini değiştirtmeli, aksi taktirde tribünümüz zayıf kalacak.

Benim Çanakkale'ye gidebilme durumum söz konusu değil.Forumdan da gidenlerin sayısı oldukça az olur.Peki maçları biz televizyondan izleyecekler için sıkıntı yok mu sizce?

20.00 basket maçı olsa,maçın bitmesi(eğer uzamazsa) 21.45'i bulur.Oda en iyi ihtimal.

Ali Sami Yen'de ki maçıda sadece D-Smart verecek.Açık kanallar değil.Televizyondan izleyeceksek doğru birahaneye.Yok stada gidersek basket maçını kaçırmış olacağız.

Ayrıca Kurtlar Vadisi'ni de unutmamak lazım.

Yine federasyonun işleri diyeceğim ama...