Türkiye Kupası (Çanakkale)

Maçlarımızın 4 ekim perşembe günü başlaması hazır olmayan Galatasaray takımı için bir avantaj.Çünkü 2-3 gün geç başlamak takımın biraz daha birbirini tanıması için bir fırsat
Ama ilk maçımızın Beşiktaşla olmasıda bir dezavantaj.Çünkü grupta favori 2 takımı Gs ve Bjk.Beşiktaşa yenilme ihtimalimiz var.Gruba mağlubiyetle başlarsak geri kalan 2 maçıda almamız gerekiyo çıkmamız için.Olası bir yenilgide gruptan çıkamayız.Ve bu büyük bir başarısızlık olur...

Galatasaray Cafe Crown, Türkiye Kupası?na Hazırlanıyor

Galatasaray Cafe Crown, 4-6 Ekim tarihleri arasında Çanakkale 18 Mart Spor Salonu?nda oynanacak olan Basketbol Türkiye Kupası D Grubu maçları için hazırlıklarını sürdürüyor.

Grubunda Beşiktaş Cola Turka, Oyak Renault ve Mersin Büykşehir Belediye ile karşılaşacak olan takımımız bir üst tura çıkmak için mücadele edecek.

Galatasaray Cafe Crown Baş Antrenörü Murat Özyer, Türkiye Kupası öncesinde şu değerlendirmelerde bulundu, ?İlk maçımızı Beşiktaş Cola Turka ile oynayacağız ve Ergin Ataman?ın yönetiminde Siyah Beyazlı ekibin geçtiğimiz seneden daha güçlü ve zorlu bir rakip olduğunu söyleyebilirim. Bu açıdan İlk maç hiç kolay olmayacak. Öte yandan Oyak Renault ve Mersin ekibinin ise uzun zamandır yaptıkları idmanlar ve hazırlık karşılaşmaları ile çok formda olduklarını biliyorum. Genel olarak baktığınız kupa mücadelesinde karşılaşmalar çekişmeli olacak. Elimizden geleni yapacağız ve 8?li finallere kalmak için çaba sarf edeceğiz.?

Takım Menajeri Recep Şen ise Beşiktaş Cola Turka ile aynı gruba düştüklerini hatırlatarak, ?Beşiktaş ile aynı gruba düştük. Seyircili olan salonlarda oynayacağız. Galatasaray Cafe Crown olarak grubumuzdan çıkıp finale kalmak istiyoruz? şeklinde konuştu.

Türkiye Kupası (D) Grubu (Çanakkale 18 Mart Spor Salonu)

4 Ekim Perşembe
17.00 OYAK Renault-Mersin Büyükşehir Belediyesi
20.00 Beşiktaş Cola Turka-Galatasaray Cafe Crown

5 Ekim Cuma
19.15 Mersin Büyükşehir Beldiyesi-Beşiktaş Cola Turka
21.15 Galatasaray Cafe Crown-OYAK Renault

6 Ekim Cumartesi
19.00 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Galatasaray Cafe Crown
21.00 Beşiktaş Cola Turka-OYAK Renault

Galatasaray Cafe Crown, hazırlıklarını 29 Ekim 2007 Cumartesi günü yapacağı antrenman ve 30 Ekim 2007 Pazar günü Rusya takımı Dinamo Moskova ile taraftara ve basına kapalı yapacağı karşılaşama ile sürdürecek.

Şu Dinamo maçını taraftar ile buluşma maçı yapardım ben olsam... Tribünler sarı kırmızı 3.5000 kişi aynı anda bağırıyor...

Şampiyon Cimcom En Büyük Cimbom diye...

Hep hayaller hep hayaller...

Her oyuncu Nbade ki gibi anons edilse....

Ama tab maçtan 30 sayı fark yeme ihtimalimiz olduğundan bu maçı seyircisiz koydular.Ben ne diyim.Saatini öğrenecem maçın gidecem Maslağa.Almasınlarda görim...

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Şu Dinamo maçını taraftar ile buluşma maçı yapardım ben olsam... Tribünler sarı kırmızı 3.5000 kişi aynı anda bağırıyor...

Ama tab maçtan 30 sayı fark yeme ihtimalimiz olduğundan bu maçı seyircisiz koydular.Ben ne diyim.Saatini öğrenecem maçın gidecem Maslağa.Almasınlarda görim...

3.500 kişi hazırlık maçına gidecek öyle mi :? 200 kişi gitse kabulum.

EE siz demiyor musunuz Türkiyenin en büyük kulubu en büyük seyircisi Galatasaray diye...

Gösterelim ozamn en büyük olduğumuzu...

Lafla yürümüyor bu işler...

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
EE siz demiyor musunuz Türkiyenin en büyük kulubu en büyük seyircisi Galatasaray diye...

Gösterelim ozamn en büyük olduğumuzu...

Lafla yürümüyor bu işler...

Diyenlere ileteceksin canım ;) Sen çok konuşan ve isyan eden kulubu olmakla birlikte Amatör Şubelere herşeye rağmen en az ilgi gösteren taraftarda bizde ;)

amatör şubenin içinde basketbolu ayıralım bence.çünkü geçen sene lig içinde en dolu salon yine bizimde.fener derbi ve finalde doldurdu anca.

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:

Geçen hafta Beykoz'da iki gün üstüste maç vardı.Bir gün işi olanın bir gün olmaz herhalde.
Birinde 5 diğerinde 15 kişi vardı Gs taraftarı olarak.

Re: Re:

Hasan Temizel' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":cf508]Şu Dinamo maçını taraftar ile buluşma maçı yapardım ben olsam... Tribünler sarı kırmızı 3.5000 kişi aynı anda bağırıyor...

Geçen hafta Beykoz'da iki gün üstüste maç vardı.Bir gün işi olanın bir gün olmaz herhalde.
Birinde 5 diğerinde 15 kişi vardı Gs taraftarı olarak.[/quote:cf508]Beykoz maçıyla bu maçı bir tutma.
Bu arada bize ayrılan bölüm bitmek üzere şoktayım :) :) :) :)

beykozdaki maçlarda hatalırımızı görebildiysek bu beşiktaş maçını dee brown ında desteği ile alırız.owens ,averynin yardımıyla uyum sorunu yaşamıyacaktır.

Arkadaşlar kimse Beykozdaki Galatasaray'ı izleyeceğini zannetmesin.