Türkiye Kupası Çeyrek Finali | Galatasaray CC 92 - 83 Antalya BŞB

Re: TK | Galatasaray - Antalya BŞB 92-83

Bu gün takım çok yoruldu, Milo inşallah yarın oynar Ntvspor haberlerinde oynayacağını söyledi, dua edelimde erdemir çıksın yoksa bu yorgunlukla geniş kadrolara direnemeyiz.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Bu gün takım çok yoruldu, Milo inşallah yarın oynar Ntvspor haberlerinde oynayacağını söyledi, dua edelimde erdemir çıksın yoksa bu yorgunlukla geniş kadrolara direnemeyiz.

FB hariç haklısın FB'yi ruhumuzla eziyoruz...

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Güzel bir galibiyet aldık.Hüseyin'in performansı yine çok etkileyiciydi.Üçlük yüzdemiz zaten inanılmazdı Murat Kosova ile Kaan Kural küçük dillerini yuttular.Ama benim değinmek istediğim şey Gurovic.Gurovic gibi bir oyuncunun turnike atamaması gerçekten çok şaşırttı beni.
Oysaki Gürovic bu hızlı hücumları Ewe Basket maçında çok rahat bitiriyordu .

maçı 40 dk izleme şansım oldu ve bence bugünkü en büyük şansımız rakibimizin antalya olması idi...eger ki rakibimiz efes teekom fb olsaydı bugün hüsranla ayrılabilirdik salondan...3 lük yüzdemizin basketbol literatürüne geçecegi bir günde maçı son bi kaç dk kopartaıyorsak eger bence burda düşünülmesi gereken konular var...örnegin bugün 4 tane hızlı hücumu degerlendiremedik...bir diger dikkatimi çeken konu ise atkinsin laubali oyunuydu...özellikle top çıkarma konusunda gerçekten çok gereksiz hareketler yaptıkı bunlardan yanılmıyorsam 2 tanesini kaptırdı...baskı yedigimiz anda zor top çıkartıyoruz...umut edelimki yarın erdemir rakibimiz olsun...çünkü gerek oyun düzenimiz gereksede dar rotasyonla oynamamız diger rakipler karşısında zorlanacagımız kesin...

çok sevindim, izleyemedim ama hakemlerin aylardır yanlı tutumlarını bu maçta da sürdürebileceğini tahmin etmistim...
Tebrikler Aslanlarım

Atkins 11 asist yaptı tebrik etmek gerek ama özellikle ilk devrede her verdiği top 3 lük oldu biraz basit asistler gibi sanki ama olsun hep böyle atkins daha çok oynatmalısın takımı.

Atkins 11 asist yaptı tebrik etmek gerek ama özellikle ilk devrede her verdiği top 3 lük oldu biraz basit asistler gibi sanki ama olsun hep böyle atkins daha çok oynatmalısın takımı.

Atkins dikkat ettiyseniz son 2-3 maçtır arkadaslarını çok iyi topla bulusturuyo.

Mert abi açık kapı bırakmışsa büyük ihtimalle oynarlar, ne kadar süre alırlar ondan emin değilim ama muhakkak süre alırlar.

Mert abi açık kapı bırakmışsa büyük ihtimalle oynarlar, ne kadar süre alırlar ondan emin değilim ama muhakkak süre alırlar.

Haklısın :p zaten maçta graves'i yedekte takım esortmanıyla gorunce umutlanmıstım.

Son periyotta çok yüzdeli atamamış olsakta geri kalan dakikalarda inanılmaz bir üçlük yüzdesiyle oynadık. Cüneyt ile Hüseyin takıma oyun ve mental olarak çok şey katmaya devam ediyor... Yorucu bir maç oldu ama yarı finale çıkmak güzel, umarım Erdemir ile eşleşerek kupa özlemine son veririz.

Maçı 2. yarıdan itibaren takip edebildim.İlk yarıda tam anlamıyla üçlük bombardımanına tutulmuş Antalya potası.2.yarıda da Hüseyin Beşok başta olmak üzere Murat ve Cüneyt Erdenin başarılı oyunuyla yendik.Cüneyt Erdenin tekrar oynamaya başlaması da sevindirici.

Geriye bir tek güzel bir kura çekimi kaldı.Erdemirle eşleşmek baya bi güzel olur.

Erdem diyorum 3 lük diyorum bu ne diyorum başkada bişey demiyorum..Geçen sene taraftar desteğini arkasına alınca hemen yıldız triplerine girdi beyefendi..Allahaşkına hadi ilkini atamadın normaldir.Ama ikinicisini nasıl değdiremezsin yahu..Ben gözüm kapalı 2 tane sallasam biri değer potaya :) Erdem bomboş 2 tane air-ball..Aferin böyle devam et Erdem...