Türkiye Kupası Yarı Finali | Erdemir 97 - 95 Galatasaray CC

Re: TK | Erdemir-Galatasaray (C.Tesi 15:00) Kupaya 1 var!

milo ve graves yoksa gene emektar hüseyinin omuzlarına bineceğiz,fazla bir performans beklemiyorum hüseyinden, guroviçde aynı tas aynı hamam devam ederse erdemirin kazanması kuvvetle muhtemel bu maçı

bence milo ve graves oynama durumları varsa yarın zora düşmedikçe oynatılmamalı pazar günü sağlam olmalılar

Kura süper(fb ve efese göre) ama hafife almamak lazım...
Bir avantajımızda fb-efes galiba yorgun çıkacaktır finale...
Bence yarın o maçıda efes alır.

ligde oynadığımız maçı canlı izledim...
o maçta çok kötüydük ama zizic tek başına kazanmıştı maçı...

bugün ise hem erdemir o gün bulunduğu durumdan çok daha iyi durumda hem biz...

erdemir'in dikkat edilmezse başa bela olacak yabancıları var 2 de iyi yerli aldılar ancakkonsantre olursak gerçekten rahat kazanırız özellikle savunmayı iyi yaparsak zaten bizi durdurabilcek bir takım değil...

umut kardeş bende o macı canlı izledim ereğlide.dediklerin cok doğru basa bela yabancıları iyide türk guardları var ama bir zonguldaklı olarak onlarla oynamak müthiş bir duygu

Farkindamisiniz yazdiginiz topicin degerini. Kupaya 1 var! Rakip erdemir.
Tarih yazmak icin Erdemir engelini asip. Finaldeki rakibimizi bekliyecegiz ( Efes Pilsen- Fenerbahce Ulker).

Arkadaşlar bu kupayı alacağız, buna artık herkes inansın!

Kupa ile döneceğiz İstanbul'a bu tarihi olaya tanıklık etmek isteyen herkes pazar günü o salona bir şekilde gelmeli, yoksa emin olun çok pişman olacaksınız!

Bu arada uA-İzmir'deki bütün kardeşlerime binlerce kez teşekkür ediyorum, bana çok büyük bir misafirlik gösteriyorlar burada!

Bu gece uyumak yok bana:)

Polyanna tablosu : Maç baştan kopar Hüseyin dinlenir.

Gerçekçi tablo : Erdemir inanılmaz formda. Hüseyin'in yorgunluğu soru işareti. Çakı faktörü. Zor maç.

Vira Kupa!

Bir güç en azından bizim Final oynamamızı istiyor.

Belkide Final'de karşımıza Fenerbahçe Ülker'i çıkaracak o güç ...

Daha önce başardık yine başarabiliriz diyeceğiz ve başaracağız ...

Maç bitecek bir kupa gelecek kalbinde sarı kırmızı olan herkes seni sevmeyen ölsün diyecek ...

"Zaferlere kavuşmamız var "

bayram kardeş az önce türkiye kupası konulu topiğe baktım 2008 in yaz aylarında açılmış konu ve sen orda ilk sayfada final oynıcaz inanıyorum yazmışsın gerçekten seni tebrik ediyorum o günden bunları tahmin etmek hele hele bu senenin kadrosunu dahi bilmeden müthiş bişey..

eyüp abi doğru diyosun gelmek lazım oraya ama aradaki mesafeler engel oluyo ama kalpler bir bizede uyumak yok..

Erdemir'de Hakan Demirel çok iyi katkı veriyor ve genelde de maça hızlı başlayıp onları skorda tutuyor. Birinci dikkat etmemiz gerekn oyuncu Hakan. Çok aç basketbol oynamaya ve kendini göstermek isteyecek.

James Thomas'a da ne kadar az ribaund verirsek o kadar iyi olur. Bunun için Cemal'in ribaundlara iyi katkı vermesi gerekiyor.

Ve Barbour. Erdemir'e göre çok iyi bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim. Eli sıcak olduğunda iyi skorlar üretebiliyor. Onun savunmasına da dikkat etmek gerekiyor.

Bu üçü dışındakiler iyi katkı veren ama asıl dikkat edilmesi gerekenler değil bana göre. Erdemir inanılmaz çıkışta. Ben kupaya önem vermeyeceklerini sanıyordum ama Aliağa maçında ciddi oynadılar. Dİkkatli olmamız gerekiyor ama en iyi kurayı seçtik orası da ayrı mesele.

öok güzel kura ama aynı zamanda çok zor kura biz herşeye rağmen yeneceğiz erdemiri bu arada graves milonun oynama ihtimali varsa bile oynamasın diyorum ben

uğur deniz' Alıntı:
bayram kardeş az önce türkiye kupası konulu topiğe baktım 2008 in yaz aylarında açılmış konu ve sen orda ilk sayfada final oynıcaz inanıyorum yazmışsın gerçekten seni tebrik ediyorum o günden bunları tahmin etmek hele hele bu senenin kadrosunu dahi bilmeden müthiş bişey..
Valla ben bile unutmuşum o yazımı.Herşey yarın belli olacak inşallah büyük taraftarımız hakettiği sevince ulaşır.

Gönlümüzden geçen rakiple eşleştik. Bunca sakat oyuncumuzun olduğu zorlu bir süreçte bu kupayı kaldırmak için kura şansına ihtiyacımız vardı.

Erdemir son haftalarda çıkışa geçmiş olsada, Antalya maçından biraz daha iyi performans göstererek eleyebileceğimiz bir takım.

Graves ve Milojevic riske edilecekse, final için riske edilmeli kanısındayım...

Finalde, zorlu bir yarı finalden çıkmış ve muhtemelen bizden daha fazla yıpranmış bir rakibimiz olacak...