Türkiye Kupası Yarı Finali | Erdemir 97 - 95 Galatasaray CC

Re: TK | Erdemir-Galatasaray (C.Tesi 15:00) Kupaya 1 var!

Kağıt üstünde en iyi kurayı çekmiş olsak gibi gözüksede, çok zor bir maça çıkıyoruz. Bugün dış şutlarla kötü oyunun üstünü örttük ancak yarın bunları sokamazsak işimiz zor. Graves ile Milojevic sakatlanmasa ve yarın aramızda olacak olsalar çok büyük favori olacaktık, yine favoriyiz ama ben çok rahat bir maç olacağını düşünmüyorum.

Soru: Graves ile Milo'nun finale kaldığımız takdirde oynama ihtimalleri var mı?

kerem kardeş aynen katılıyorum hakan adeta yeniden doğdu erdemirde inanılmaz ribaundçu james thomas ligde ribaundlarda 2.sırada kupada 1.sırada barbouru sezon ortası ispanyadan aldılar cok atletik içeriye iyi girişleri var bu arada nate funkı da unutmamak lazım

Guzel bir kura olduğu aşikar..forumdaki genel havayı bozmak istemem ama;
olası bir pazar finalınde;
takımın tecrubelı oyuncuları hüseyin,cüneyt,güro nun ne kadar yorgun olacağını tahmin edersiniz...
+
graves ve milo da olmaz ise,

fener/efes eşleşmesinden gelen bir rakipten kupa kapmak hakikatten tanrının bir lütfu olur..

eşleşebileceğimiz en iyi rakip buydu arkadaşlar bildiğiniz gibi.sakat oyuncuların da çokluğunda böyle bir rakiple eşleşmekten sevinmek çok normal.ben zor da olsa yeneriz diye düşünüyorum.

Semih Ural' Alıntı:
Umarım forumdaki hava takımda yoktur.
Semih´in görüşlerine katılmamak elde değil.

Güzel bir kura ama bu sezon birçok kez yaşayarak öğrendik ki sahada mücadele etmeden kazanmak mümkün değil.

En iyi yapılması gereken yedek genc oyuncularla yarın sahaya cikmamiz.Erdem,Murat,Altay,Alican ile Erdemiri rahat yeneriz.20-30 sayi fark atarız.As oyuncularimizi dinlendirmek en mantıklı yol olacaktir.
Finalin tek ayagi belli oldu Galatasaray diger rakibi bekliyoruz.

Kazim Dalbasti' Alıntı:
En iyi yapılması gereken yedek genc oyuncularla yarın sahaya cikmamiz.Erdem,Murat,Altay,Alican ile Erdemiri rahat yeneriz.20-30 sayi fark atarız.As oyuncularimizi dinlendirmek en mantıklı yol olacaktir.
Finalin tek ayagi belli oldu Galatasaray diger rakibi bekliyoruz.

sonra yenilince hocaya kızarsın ama erdemiri çok afife alıyoruz maçın gidişatına göre zaten koray hoca senin dediğin gibi yapar

Ben sahsen yarin ki macimizi izlemicem ne de olsa finaldeyiz simdiden.Asil onemli olan efes-fenerbahce maci umarim o maci fener kazanirda finalde gumbur gumbur ortaligi kasar kavururuz!

ligde oynadığımız maçta 63 sayı atmıştık ve zizic 23 sayı 7 rib ile oynamıştı ve pota altından toplam 40 sayı bulmuştuk.............

Hüseyin Beşok 34 yaşında şu iki maçdada takımı sırtlayıp kupayı bize getiririse forum yönetiminden adımın Hüseyin Eser Atalay olarak değiştirilmesini rica ediyorum

Eser forumun adresini huseyinbasket.org yapmayı düşünüyorum sen ne diyorsun :)

bu takimi ayakta alkislamamiz gerekiyor..en kotu finale yukselecegiz ve efes-fener de birbirlerini yiyecek bir guzel yorulacaklar.bu en cok bize yarayacak.yarin tum Galatasaraylilar hazir olsun..Tv basinda erdemirle kedi fare oyunu oynayacagiz.

Murat İNAL' Alıntı:
Eser forumun adresini huseyinbasket.org yapmayı düşünüyorum sen ne diyorsun :)

auhauhauuahu hüseyinbasket.org valla foruma heykelini diksek yeridir adamın,biz sözde sağa sola sporcuyuz diyoruz,iki çift pota maç yapıyoruz eve geldikmi patates çuvalı gibi düştüğümüz yerde uyuyoruz bu adam bizden 6-7 yaş yaşlı sen şimdi kalk 3 te maça çık,bide yenersek ertesi gün bir maç daha:=)Resmen o kupayı alırsak Hüseyinden Rocky benzeri bi "Adriaaaaaaaaannn" diye bağırmasını bekliyorum

Sitenin giriş sayfasına bence Hüseyin Beşok'un resmi konulsun. Alnından akan ter de olursa hoş olur. Yarın kötü oynasada, iyi oynasada. Yarına koyulsun işte. Kalsın uzun süre orada. Şuan ki en büyük oyuncumuz bunu hakediyor bence.

Final macina tum Izmirliler simdiden hatta yarindan biletlerini alsin..Pazar gunu her yer sari kirmizi olacak Tum Izmir.

Gökce Başaran' Alıntı:
Sitenin giriş sayfasına bence Hüseyin Beşok'un resmi konulsun. Alnından akan ter de olursa hoş olur. Yarın kötü oynasada, iyi oynasada. Yarına koyulsun işte. Kalsın uzun süre orada. Şuan ki en büyük oyuncumuz bunu hakediyor bence.

Gökçe'ye katılıyorum bencede çok hoş olur. Hüseyin herşeyin en iyisine layık. Takımımda Hüseyin gibi bir oyuncunun olması benim için büyük mutluluk ve gurur verici birşey.