Türkiye Kupası Yarı Finali | Erdemir 97 - 95 Galatasaray CC

Re: Galatasaray-Erdemir (Canlı)

dünden beri yazıyorum hafife alıyoruz diye erdemiri malesef oyuncularımızda ısınamadı maca bu arada antwain in cemal ve huso nun ustunden vurdugu smacı görmez olsaydım

Ribaundlarda etkisiz kalıyoruz. Zaten Thomas'tan iyi bir performans bekliyorduk ama izin verdik ona.

Hücuma çeşitlilik getirmemiz gerekiyor bir de.

Anonsçu gayet iyi.

Bu arada eve gittim kimse yokmuş tel açtım falan ev ahalisi bayağı uzaklardaymış,mecbur buradan izleyeceğim...

44-41 önde kapadık ilk yarıyı.

Son baskette Cücü topu caldı bomboş kendisi atmadı Murat'a verdi :) Bu arada Hüseyin'in iyi oynadığı macları kolay kolay kaybetmeyiz. O iyiyse takım da iyi, o kötüyse takım da kötü. İlk yarı sonlarında biraz kıpırdadı Hüso ve ilk yarıyı önde kapadık.

44-41 ilk yarı sonucu öndeyiz
Gurovicle ilgili bir problem mi var acaba çok kenarda unuttu onu şu an için tek mantıklı sebep Gurovicin maç sonuna diri girmesini sağlamak olmalı ya da Koray Hoca takımın hücumunu dengelemek için Gurovici kenarda oturtmuşta olabilir

bu macı gecersek finalde işimiz cok zor inanılmaz yoruldu oyuncularımız ozellikle hüseyin delirecem ya oynatın abi gravesi milo yu ya bole iş olmaz ya tamda sakatlanacak zamanımı buldunuz ya

Hüseyin'in katkısıyla maçı çevirdik ama yorulması da kötü oldu. Diğer oyuncularımızın sorumluluk alması gerekiyor biraz. Yoksa bu maçı alsak da yarını kaybederiz.