Türkiye Kupası Yarı Finali | Erdemir 97 - 95 Galatasaray CC

Re: Galatasaray-Erdemir (Canlı)

İnanılmaz kötü bir 3.çeyrek geçirdik. 3.çeyrek skoru 21-8 erdemir lehine yine 52-50 öndeyken 12-0 lık seriyle erdemir bu çeyreği 62-52 önde bitirdi acilen savunma sertliğimizi artırmalıyız şutlarımız yüzdeli değil fast breaklere ihtiyacımız var

Alperen Kaplan' Alıntı:
Çeyrek bitti daha yeni mola aldın hocam. Anlayamıyorum bazen seni...

@Muhammet Kaan:

Murat boyundan büyük işler değil yapması gerekeni yapıyor iyi veya kötü...
Unutmayalım zamanında ligin en önemli skorerlerindendi...

Murat'ın tüm uzunların arasına giripte ordan skor yükü çektiği maç hatırlamıyorum ben. Daha da önemlisi bizim oyunu sakinleştirmemiz gereken anlarda 7 hucumun 6 sını hızlı getirdi ve oynadı sonuç ortada.

Bu arada Koray hocanin Murat Kayanin kulagini cekmesi lazim. Kobe vari oyunlar ile biryere varamasin. Sen takimi oynatmaya calisan isler daha iyi gidecek Sevgili murat.

Sorun bence büyük ölçüde Atkins ile alakalı.. Hücüm üretemiyor ve tempoyu ayarlayamıyor.. Bakalım eğer Gravesi oyuna alma şansımız varsa biraz daha sakin dengeli hücümlar geliştirebiliriz..

Bu saate kadar Graves ile Milo oyuna alınmadığına göre oynayacak durumda değiller... Hakikaten birazda şans sorunumuz var top potaya çarpıp rakibin eline düşüyorsa sorun sadece ribound alamamak değil...

69-61

Hızlı hucüm uğruna bütün hucümlarımızı öldürüyoruz..
Takım oyunundan kopuk oyunumuz sayı kaçırmamıza neden oluyor..
Toparlanmamız lazım.. Hemde acilen...