Türkiye Sigorta BSL 1. Hafta | Türk Telekom - Galatasaray

Maçı salonda izledim. Genel olarak çok iyiydik ancak Can ve Sadık sakatlanınca takımın ritmi bozuldu. Takım savunmamız üst düzey olsa da Livingston ve Samet'in bu takımda yeri olmamalı. Telekom'u 18 yaşındaki Melih Tunca döndürdü. Koç'un sahaya hiçbir taktik müdahalesi olmadı. Ortalama bir koç bu maçı kesinlikle kaybetmezdi.

Maçı salonda izledim. Genel olarak çok iyiydik ancak Can ve Sadık sakatlanınca takımın ritmi bozuldu. Takım savunmamız üst düzey olsa da Livingston ve Samet'in bu takımda yeri olmamalı. Telekom'u 18 yaşındaki Melih Tunca döndürdü. Koç'un sahaya hiçbir taktik müdahalesi olmadı. Ortalama bir koç bu maçı kesinlikle kaybetmezdi.
Valla hoca takımı Otiz in üzerine kurdum dedi. Eğer böyle oynayacaksa işimiz var

Otis iyi oynamadı ama iyi oynamayan oyuncuda bu kadar ısrar edeceksek neden bu kadar undersize adamlara gittik Otis zorladıkça fark eridi. Mesela efinayi ve cummings hiç yan yana oynamadı. Ben anlamadım bu işi. Blumbergse hiç girmiyorum zaten

Yaman'ı da denemedik hiç, Sahada bir yerli zorunluluğu varken ve can sakatlanmışken maçın belli anlarında sahaya atıp enerjisinden faydalanmalıydık, sahadaki yerli tercihini hep sadık'tan yana kullandık. bir ara Altan girdi enerji katsın diye 5 sayı yedirince apar topar kenara aldık. Melih Tunca bugün maç aldı yani, gençlerin enerjisine ihtiyaç olacak sezon boyunca, bizim melih'imiz de yaman olabilirdi bu maç özelinde.

Özlem Yalman denilen kadının Galatasaray la net sorunu var.
Bu çok açık bir gerçek. İki sakat verdiğiniz maçta birine bile faul çalmadı. Sadık'a pota altında yapılan hiç bir faulü çalmadı. Lehimize bir tane düdüğü yok. Zaten kadın maçta mı o da belli değil. İçgüdüsel yönetiyor. Ama biz yine de kazanmalıydık, bahanemiz hakem olmamalı

Uzun zamandır basket maçı izlememiştim ve bu maçı izledim. Sanırım bu sezon da umutlanmaya pek gerek yok.