"ULEB CUP" Galatasaray: 75 ? S. Charleroi: 83

Re:

Caglar Kumasdere' Alıntı:
10-15 Milyonluk İstanbul'da 3500 kişi yok mu maça gelecek ya...
Yok demek ki kardeşim... Olsa böyle önemli bir maçta haydi 3500 değil , 2000-2500 kişi olması gerekirdi! Biraz anlayışlı düşünürsek hani iş güç , trafik , okul falan ama bu kadar da ilgisizlik olmaz geçen yıl böyle bir kadroya sahip değildik ama seyirci çok iyiydi peki seyircinin az olmasının sebebi Ayhan Şahenk'in bulunduğu yerde Galatasaray taraftarı mı az? Olayı ben çözemedim yada geçen seneden daha mı kötüyüz?

Ayhan Şahenk isterse İzmitte olsun o stad her maç 2 bin kişiye oynamalıdır

telekom ilk yarı sonunda 61-35 geride

Fatih Solak Gecen sene aldıgı sürenin 3/1'ini bile alamaz oldu...(Fatih'in oyun stilini hic begenmem).. Ancak Bu macta O ridick Denen 34lük Herifi Caydırıcılığıyla,SAvunmasıyla Blok manyağı yapablirdi..
En kötü ihtimal yorabilirdi..
Hele ki bir pozisyon var .. Huseyin Bom bos topu potaya Atması gerekirken(yavas ayakları yüzünden) 34lük ridick yürüyerek blogu yapıstırdı ...
(Besiktas macındı kazanma SAnsımızın %10 oldugunu idaa etmistim vehala sözümün arkasındayım )

Murat Özyer'in hediyesi diyorum başka da teknik yorum yapamıcam.

Hite'in smaçları çok iyiydi sadece bu.

Re: "ULEB CUP" Galatasaray ? S. Charleroi 20 Kasım Salı 20.00

Çok rahat kazanabileceğimiz bir maçı kaybettik. Bunun başlıca sebebi ciddi bir konsantrasyon eksikliği idi. Sanki oyuncular bu maçı gerekli ölçüde ciddiye almadan, BJK maçına odaklanmış gibiydiler. Rakibin 10/15 üçlükle oynaması -çoğu boş atıştı, savunmamız çok etkisizdi- ve elini kolunu sallaya sallaya içeriden skor bulması oyunun kontrolünü sürekli ellerinde tutmalarını sağladı. -83 sayı bulmaları onlar için de sürpriz olmuştur!- 34'lük Riddick yürüyerek geldiği hücümlarda kolay sayılar buldu ve maalesef hemen hemen her hücumumuzda pota altını kararttı. O sahadayken Hüseyin yokları oynadı. Bildiği tek şey boş şut atmak olan Wes Wilkinson'a istediğini vererek hayatının maçını oynattık. Keza oldukça sıradan bir oyuncu olan Adam Hall'da kısa sürede çok büyük katkı yaptı -14 dakikada 21 rkg puanı almış-

Hücumda bir türlü ritim bulamadık ve doğru tercihleri yapamadık. Gereksiz zorlama atışlar rakibin işini kolaylaştırdığı gibi bizimde savunmaya dönüşlerimizde şevkimizi kırdı.

Maçtan önce sorsanız Galatasaray'da oynayabilecek kalitede tek bir oyuncuları bile yoktu. Ama işler kağıt üstünde yürümüyor! Biz maçın ciddiyetini yeterince kavrayamadık ve TED, Mersin maçlarında yaptığımız hataları tekrarladık.

Yine ucuz bir mağlubiyet aldık. Dilerim pahalıya patlamaz!

her mağlubiyetten sonra Murat Özyer istifa diyenler amacınız ne bilmiyorum ama hanginiz kaç maça geldi bu sene bilmiyorum.Allah korusun Beşiktaş'a yenilirsek neler yazcaksınız buraya.

Fener maçına gelirsiniz salona.Aman zaten ne gerek var diğer maçlara gelmeye.Hiç mi maç kybetmiycek bu takım.Yok hep kazandı da ne oldu 500 kişiyi geçemedik.Murat Murathanoğlu iyi anlattı mı maçı.Yiğiter Uluğ nasıldı.Kameraman yakaladı mı bütün pozisyonları siz bunları yazın.Trafik uzak pahalı diye binbir bahaneyle gelmeyenler maç hakkında bir şey yazmayın buraya.

Farkı erittikten sonra gevşediğimiz veya gücümüzün tükendiği anlarda fark tekrar açıldı. Maçın birçok kırılma anı vardı ama bana göre en önemli fırsat 34´lük oyuncuya verilen teknik fauldü. Sonuçta kaybetmememiz gereken bir maçı kaybettik ama telafisi imkansız bir maç değil sonuçta.

Taraftarın aynaya bakma zamanı geldi de geçiyor artık. Geçen sezonki Fener, Telekom maçında taraftarın yarattığı atmosfer hoş bir seda olarak kaldı mazide. Nasıl ki sporda dün yok bugün varsa, tribün için de aynısının geçerli olduğunu düşünüyorum.

Re:

Sinan Soysal' Alıntı:
pollyannacıları dinleyelim birazda .. Hadi mikrofon sizde ..

Takımı desteklemenin adı Polanna'cılık ise seve seve Polyanna olurum. Bizim avrupa için yeni doğmuş bir bebek olduğumuzun bilmem farkındamısınız. Galiba herşey 1-2 günde olmuyor.

Re:

Sinan Soysal' Alıntı:
pollyannacıları dinleyelim birazda .. Hadi mikrofon sizde ..
Arkadaşım artı forumu proveke etmeyi bırak!!!!
Yeter be yeneriz yeniliriz 2 sonuçta mümkün ama sen sürekli hiç bir şekilde yenemeyiz derken hangi sebepleri gösteriyorsun anlamadık????
Artık gönderme ve iğneleme yapmayı bırak, senin yüzünden forumun seviyesi düşüyor!

Re: "ULEB CUP" Galatasaray ? S. Charleroi (75-83)

Günün dikkat çekici iki olayı vardı bana göre.

* Taraftar az olmasına karşın gayet iyiydi.

* Günün yıldızı bayan takımı oyuncumuz Sophia Young tı. Nerdeyse her tezahürata ayağa kalkıp eşlik etti pota arkasında. Bir ara maçı bırakıp onu izledim.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:

* Günün yıldızı bayan takımı oyuncumuz Sophia Young tı. Nerdeyse her tezahürata ayağa kalkıp eşlik etti pota arkasında. Bir ara maçı bırakıp onu izledim.

helal olsun!

Arkadaşlar tv den nasıl gözüküyor bilmiyorum ama 500-600 civarı bir taraftar vardı sağlam destek verdik ama olmadı.
Takımımız 3 ve 5 numara pozisyonunda ezildi fatih tende yararlanmayınca yenilgi kaçınılmaz oldu.
Maçtan sonra oyuncularla kucaklaşmamız çok güzel oldu, takımı yalnız bırakmayıp gelen tüm arkadaşlarımı SELAMLIYORUM!!! GELMEYENLERİDE SELAMLIYORUM!

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:

Sonuna kadar katılıyorum.Sayısı az olmasına rağmen ellerinden geleni yaptı taraftarımız.
Sophia takımımızı benimsemiş anlaşılan.Bayan basketbolcular gerçekten çok ilgililer böyle maçlara.

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":64cd1]pollyannacıları dinleyelim birazda .. Hadi mikrofon sizde ..
Yeter be yeneriz yeniliriz 2 sonuçta mümkün ama sen sürekli hiç bir şekilde yenemeyiz derken hangi sebepleri gösteriyorsun anlamadık????
Artık gönderme ve iğneleme yapmayı bırak, senin yüzünden forumun seviyesi düşüyor![/quote:64cd1]

Eyüp abi sonuna kadar haklısın..

Senin gibi bende ''YETER'' demek istiyorum..

Hatta sadece ben değil..Biz demek istiyoruz bunu..

Sinan Soysal..Abim yaşındasın..Saygı da kusur etmedim..Etmem de..

Ancak şunu unutma ki söz konusu GALATASARAY ise gerisi TEFERRUATTIR !!

Devre arasında da,dönüşte minibüste de rakibimizin bizi iyi etüt ettiğini,pota altı zaafımızı kullandığını konuştuk.Ayrıca topu boş adamı bulana kadar çevirdiler.Bunu da güçlü kısalardan birine topu alçak postta verip oradan tekrar dışarı çıkararak ya da yüksek posttaki uzuna topu geçirip oradan çevirerek defalarca yaptılar.Biz de T Blok'ta boş şutların ya da yediğimiz turnikelerin ardından kafayı yemekle meşguldük.Murat hoca da Fatih hariç herkesi denemekle meşguldü.Fatih topu tutamıyor olabilir,peki aynı Murat Hoca'nın pota altına çare olarak oyuna aldığı Cemal hücumda çok mu etkili?Hüseyin Beşok da bu kadar çok ısrar etmesi nasıl normal karşılanır?Maçın sonunda farkı üçe düşürmüşken,takım bir tane düzgün hücum edemedi.Bir mola alıp,çizilecek bir setle bulunacak bir sayı maçın kaderini değiştiremez miydi?

Bence Murat Hoca gayet başarısızdı bu maçta.Set hücumuna kaldığımızda sadece bir tane pasla pota altındaki oyuncuyu bulup kolay sayı attığımız hatırlıyorum,adamlarsa birçok boş turnike ve şut buldular.Wilkinson soktu,Moors soktu diyoruz.Kaç tanesi zor şutlardı?

Hocayı istifaya davet ettiğim falan yok,ayrıca yenince iyi,yenilince kötü yazan bir de değilim;ama bu maçı kaybetmemizde Murat Hoca'nın rolünün büyük olduğunu düşünüyorum.

Önder Abi de yazmış.Young gerçekten çok sempatik bir oyuncu.Zaten Elitzur maçında da sempatikliğiyle dikkat çekiyordu;ancak salonda 50 kişi olunca fazla gören olmadı tabii.Birkaç hafta sonra bayan takımını Tufan'ı gibi bir şey olacak herhalde.

Bu arada bu kadar az kişiyle oynamamız da ayıp.Televizyondan görüldü mü bilmiyorum 'Aslantepe'ye salon istiyoruz' pankartı açtık.Açtıktan sonra Dedehayır'a baktım,panklarta bakıp yanındakilere bir şleyler anlattı.Büyük ihtimal önce maça gelin de,sonra salon isteyin diyordur.Gerçekten böyle düşünüyorsa,hangimiz ona haksızsın diyebilir.

Gelen taraftar elinden geleni yaptı,özellikle Hüseyin'in desteklenmesi,soyunma odasına giden takımın geri çağrılması çok olumlu hareketlerdi.

Maça gelmeyi çok isterdim ama olmuyor.
Açıklamasını "AYDIN AKSU" kardeşime bir soru sorarak yapmak istiyorum.

Sevgili Aydın kardeşimiz maça gelmeyenler yorum yapmasın diye emretmiş. bende ona şunu soruyorum.
Merterde çalışıyorum saat 19:00 da çıkıyorum işten. Ayhan Şahenkteki, saat 20:00 deki maçımıza nasıl gelebilirim? olabilirliği varsa bi zahmet aydınlatsın beni ya da maçımız Abdi İpekçide olsaydı aynı şartlarda maça gelebilirmiydim? yani canımızdan çok sevdiğimiz takımımızın maçına gelemedik diye taraftarlıktan mı çıkıyoruz?

Gelemiyoruz sevgili kardeşim, uzak, içimiz gidiyor ama gelemiyoruz.

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":b059c]pollyannacıları dinleyelim birazda .. Hadi mikrofon sizde ..
Artık gönderme ve iğneleme yapmayı bırak, senin yüzünden forumun seviyesi düşüyor![/quote:b059c]
Bunca olumsuz ileti icinden Benimkini Cımbızla Secip Sunmanı Taktir Ettim.. AYrıca son kurdugun cümlede Fazla idaalı olmus.. Somut standart bi Seviye Belirleyin ona gore altına inmemek icin elimizden geleni Yapalım..

sinan kardeşim sende sanki takım kaybetsinde bende bişiyler sallayım havası seziyorum ben nedense:))
şaka bi yana taa hazırlık maçlarından beri takım ne zaman maç kaybetse yok murat özyer istifa yok bu admdan bişiy olmas yok bu takım çok kötü vs vs zırvalarla doldurmayın artık forumu. dünyanın hiç bir yerinde her maçını mükemmel oynayan yada kazanan bir takım yok. bu takımyenildiği takımlardan çok daha güçlülerini yenmeyi başardı. ama yeni kurulan bir takım ve yeni oturan bir sistemmle oynadığımız için bu iniş çıkışlar gayet normal. zaten bunları maç içinde de açıkça görüyoruz. gerçekten artık yeter maç sonularıa göre yorum yapmayın. komik oluyor artık.

Maça geç kaldım 2. yarıyı izleyebildim ancak kapanan farkı bitirip öne geçme fırsatlarını kullanamayınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu . İzleyebildiğim kadarıyla rakip takımın oyuncuları muazzam bilek düşerek şutlar soktular , müdafada da iyilerdi . Bizim takımın 1 konsantre eksıklıgı göze çarpmadı değil. Günün bana göre tek anlamlı olayı maçtan mağlup ayrılan takımın soyunma odasından geri çağrılarak destek verilmesiydi.

Re:

Muhammet Kaan' Alıntı:
sinan kardeşim sende sanki takım kaybetsinde bende bişiyler sallayım havası seziyorum ben nedense:))
şaka bi yana taa hazırlık maçlarından beri takım ne zaman maç kaybetse yok murat özyer istifa yok bu admdan bişiy olmas yok bu takım çok kötü vs vs zırvalarla doldurmayın artık forumu. dünyanın hiç bir yerinde her maçını mükemmel oynayan yada kazanan bir takım yok. bu takımyenildiği takımlardan çok daha güçlülerini yenmeyi başardı. ama yeni kurulan bir takım ve yeni oturan bir sistemmle oynadığımız için bu iniş çıkışlar gayet normal. zaten bunları maç içinde de açıkça görüyoruz. gerçekten artık yeter maç sonularıa göre yorum yapmayın. komik oluyor artık.
Millet Murat Ozyer istifa Topicleri Acıyor .. Bu mac sonunda Bile Murat ozyer İstifa NAmelerini İnliyor..
BEn eleştirimi Yapınca gunah kecisi İlan Ediliyorum ?
Hadi bAska Kapıya.. Sonra Seviye Fln demesin kimse Bana ...