"ULEB CUP" Galatasaray: 75 ? S. Charleroi: 83

savunma yapmamız gerekiyor murat kayayı cüneyti hüseyini alıyor oyuna dee ve hite ile 28-38 yaptık

Savunmamız biraz canlanınca ard arda fast break sayıları buluyoruz.
Oyunu bu sekilde devam ettirmeliyiz. Fark 10 sayıya dustu.

33-42 ve son 13 sn 6-7 sayı farkla bitse şu yarı süper olur

36-42 dee brown şansı sayesinde attı
ilk yarı çok kötüydük ve cüneytin bu takımda işi ne oyun kurmuyor top getirmiyor perdeden sonra üçlük çizgisinin 2-3 metre ötesinden kravana 3lük atıyor. Savunma da yapmıyor

ilk yarı pota altındaki o kadar zaafa ragmen hic Fatih SOLAK' ı kullanmamız enteresan. Eger ki bir sakatlıgı yoksa ki bildigim kadarıyla olmaması lazım, Murat OZYER ile aralarında bir husumet mi soz konusu diye dusunmeden edemiyorum.

Oyunu biraz hızlandırıp, boyalı alan savunmasında da canlı olabilirsek Charleroi bize rakip olacak bir takım degil.

hüseyin 3 faulle oynuyor dolayısıyla savunma yapamıyor fatih gibi türkiyenin en iyi pota altı savunmacısı elinde ve kullanmıyorsun orada hüseyin 4lese nolacaktı ikinci yarı ama herşeye rağmen 18li sayılardan 6 sayı farka indirdik

bu maç bana mersin maçını hatırlatıyor

istanbulda olup sırf keyfi yüzünden maça gitmeyen arkadaşlara yuh diyorum takım süper gidiyor ve 25-30 kişilik bir grup var orada

2. yarı başlıyor hadi bakalım kolay gelsin bu yarı owens ve dee den sayılarla kazanacağımızı umuyorum

kardes bende denedim radyochati tek ses geliyor, biraz daha erken acsaydin olurdu böyle mactan 20-30dk önce, baska link bilmiyorum malesef...

Hemofarm, Asesoft'u yendi 95-85. Vukosaljevic 28 sayı ile oynadı.Jagodnik 18 sayı ile oynadı Hemofarm'da.Haydi Aslanlar alcaz maçı Fatih'i kullanmaması sebebini anlamış değilim..İçeriden çok kolay sayı yiyoruz.

savunma yapmıyoruz...uzunlara savunmada çok yük biniyor...hücumda dengesiziz...miss match up ları bile kullanamıyoruz,hüseyin'i kariyeri boyunca bu kadar kötü kullanan bir koç görmedim...hüseyin'i 2 foul aldı diye kenara almak komik çünkü max. zaten 20 dakika oynuyor,ayrıca her oyuncuya aynı kuralları uygulayamazsınız...kimi zıpırdır gider orda 3. faulü alır kimi de 2 faulle maçı bitirir...2. yarıda daha iyi oluruz diye ümit ediyorum...hite yine çok iyi

süper savunma yapıyoruz özellikle pota altında