Ümitvar Olunuz!

Ümitvar olunuz, 10 milyon dolarlık bütçe ile iş göremedik de 4 milyon dolarlık takım mı yüzümüzü güldürecek demeyiniz.

Ümitvar olunuz, bundan 5-6 sene evvel 850.000$ ile üçüncü olan Daçka'yı hatırlayınız. Elbette o zamandan bu zamana değişen şeylerin farkındayım ancak siz de aradaki yüzde beşyüzlük farkın 'fark'ına varınız.

Ümitvar olunuz, geçen sezonkine oranla daha iyi bir yerli kadromuz olduğu için, şampiyonluğun yolu yerli kadrodan geçer görüşü tüm foruma hakim olduğu için ümitvar olunuz.

Ümitvar olunuz, doğru seçilecek yabancı oyuncular geçen seneki yabancılardan daha fazla katkı vereceği için ümitvar olunuz.

Ümitvar olunuz, bu sezon ki teknik ekibimiz geçen sezon kafası rahat olmadığı için doğru kararları veremeyen Sn.Mincinozlu'dan daha iyi olacaktır hiç değilse.

Ümitvar olunuz, başkanlık seçimi yaklaşıyor. Başkan olabilmek için sezon ortasında bütçenin artırılabileceğini ve bu artacak bütçe ile gelecek beşinci yabancı doğru seçilebilirse bir anda iddiamızın artacağını hesaba katınız.

Ümitvar olunuz, salonları doldurup takımı bir üst seviyeye taşımanın kudreti elinizde olduğu için ümitvar olunuz.

Pembe koltuklardan kurtulduğumuz için...

Hüseyin Beşok bu takımda kalacağı için...

Galatasaray adının olduğu hiçbir yerde ümitsizlik olmayacağı için...

Ümitvar olunuz efendim, ümitvar olunuz.

Saygılarla

Alperen

Kaptan Cüneyt gitti Hüseyin'le anlaşılamadı Polat,Erdem ve Altay'lamı Ümitkar olalım yada Can veya Evren'le mi?Alınacak son yerli oyuncuyla mı?
yada gelecek orta seviyede ki yabancılarla mı? Bu takım Efes Pilsen,Telekom ve Fenerbahçe'den birisini yenemez belki bu takımlardan birisini evimizde yeneriz gelecek seneyide öyle geçiririz.
Bu Takımda Ümit Yok.

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Kaptan Cüneyt gitti Hüseyin'le anlaşılamadı Polat,Erdem ve Altay'lamı Ümitkar olalım yada Can veya Evren'le mi?Alınacak son yerli oyuncuyla mı?
yada gelecek orta seviyede ki yabancılarla mı? Bu takım Efes Pilsen,Telekom ve Fenerbahçe'den birisini yenemez belki bu takımlardan birisini evimizde yeneriz gelecek seneyide öyle geçiririz.
Bu Takımda Ümit Yok.

Bu takımı kupaları alsın şampiyon olsun diye mi destekliyoruz... 19 yıldır şampiyon olamıyoruz, seneyede olmayız ne olacak...

Bana 2 tane milli takım düzeyinde oyuncu yetiştirsin çok daha önemli. Ama nerde 19 yıldır transfer e doymuyoruz bir tane şampiyonluk yok. 1-2 tane oyuncu yetiştirmşsin. Nerede büyük klupluk... Masal anlatmayın artık. Transfer istemiyorum. Alt yapısından yıldız yetiştiren klup olmak istiyorum...

Herkes çok dolmuş 19 yıl oldumu?inşllah ölmeden şampiyonluk görürüzde gözümüz açık gitmeyiz

Mazhar okadar da değil yanii..nedemek 19 yıldır olamıyoruz seneyede olmayalım...

biz altyapı sorumlusumuyuz yada kulüp yöneticisimi..alt yapıdan oyuncu çıkardık Kerem Tunçeri..noldu şimdi hangi şampiyonluğa hangi başarıya bedel..biz taraftarız ve Galatasaray taraftarıyız..beklentimiz altyapıdan oyuncu çıkarmak tabiki değil

yensin yenilsin bu değişmez..ama 20 sene olamamışız gene olmayalım ne olacak zihniyetine karşıyım..şampiyonluk hedefimiz olsun şampiyon olamayalım o ayrı

Erdem Akkaş' Alıntı:
Mazhar okadar da değil yanii..nedemek 19 yıldır olamıyoruz seneyede olmayalım...

biz altyapı sorumlusumusumuyuz yada kulüp yöneticisimi..alt yapıdan oyuncu çıkardık Kerem Tunçeri..noldu şimdi hangi şampiyonluğa hangi başarıya bedel..biz taraftarız ve Galatasaray taraftarıyız..beklentimiz altyapıdan oyuncu çıkarmak tabiki değil

yensin yenilsin bu değişmez..ama 20 sene olamamışız gene olmayalım ne olacak zihniyetine karşıyım..şampiyonluk hedefimiz olsun şampiyon olamayalım o ayrı
İMZA

Görünen köy kılavuz istemez.

Milleti boşa gazlama konusunda devir teslim töreni mi oldu sitede ?

Galatasaray'ın büyüklüğünden dem vurup, Daçkan'ın 3. lüğünü örnek olarak göstermek tezat oluşturmuş Alperen.

3. lük bu saatten sonra beni kesmez. 20 yıldır şampiyon olamıyoruz.

Yakalım gemileri, girelim borç batağına, final serisinde k... kanarya'ya

Gelecek bir şampiyonluktan sonra, küme düşmemeye oynasakta gam yemem.

Kaan Can Garip' Alıntı:

Galatasaray'ın büyüklüğünden dem vurup, Daçkan'ın 3. lüğünü örnek olarak göstermek tezat oluşturmuş Alperen.

3. lük bu saatten sonra beni kesmez. 20 yıldır şampiyon olamıyoruz. Yakalım gemileri, girelim borç batağına, final serisinde k... kanarya'ya.
Bende buna imzamı atarım işte...
Bu kulübün bunu yapabilecek gücü var yapmıyorsa
demekki basketbolu çokta iplemiyor.
Fenerin son yıllardaki hegamonyası benim içimi acıttığı kadar sayın başkanın içini acıtmıyor.en son şampiyonluk 1989 1990 galiba 19 yıl olmuş basketbolu Türkiyeye getiren kulüp ne hale gelmiş bizi bu hale getirenler bu takımı bu hale getirenler utansın
Takımına milli takım oyuncusu alamıyosan Kerem Tunçeri Kerem Gönlüm Kaya peker gibi 3 tane oyuncun yoksa bence başarıdan söz edemezsin

Can,

Bu aralar çok uyumlu gidiyoruz seninle :)

20 milyon taraftarı olan kulüp şampiyonluğa oynamak için kaynak bulamıyorsa, sıkıntı yönetimseldir.

Fenerbahçe, sponsorla 3 yıldır final oynuyor. Biz, sürünüyoruz.

Artık yönetimin gemileri yakma zamanı geldi. şampiyonluk gelsin, gerisi gelir.

Gerisi gelmez, genç oyuncularla devam edilirse, o zaman kimse gocunma,z üzülmez.

Yakalım gemileri, girelim borç batağına, k... final serisinde kanarya'ya.

Kaan Can Garip' Alıntı:

3. lük bu saatten sonra beni kesmez. 20 yıldır şampiyon olamıyoruz.

Daçka'nın üçüncülüğünü örnek göstermem seçilebilecek iyi yabancılarla nerelere gelinebileceğini anlatmak amacını taşıyordu Kaan Abi. Oradan üçüncü olalım yeter mantığı çıkmamıştır zaten, öyle ümit ediyorum.

Bunun yanında bu dakikadan sonra bütçe belli, biz elimizden geleni yine vermeliyiz takıma.

Devir teslim töreni konusuna değinmiyorum bile..

Şimdi tam kadro oluşmadan, yabancılar gelip takım birbiri ile oynamadan kötü sezon, yandık bittik, of aman! gibi yakarışlar çok gerçekçi gelmiyor. Bu tür tepkiler sahipsizlik hissine kapılan ki haksızda sayılmazlar taraftar kesiminden geliyor.

Bu bütçe ile kuracakları takımın temel mantığı belli; rakiplere ters gelen oyuncular almak ona göre sistem kurmak.

Hosley-Graves kalırsa ilk 3 hayal değil. Kaldıki Abdi İpekçi önemli bir faktör olabilir.

Kısacası yabancılar gelip, takımın oyununu görmeden hemen atıp tutmak, pek gerçekçi gelmiyor bana...

Öyle bir ruh oluşurki takımda beklenmeyen neticeler gelebilir.

Ümit Galatasaray'ın olduğu her yerde vardır,ümitli olalım fakat çok fazla başarı bekleyipde hayal kırıklığına uğramayalım..
Herşey ortada, Can Akın'ın guard olduğu takım için fazla bir başarı bekleyemiyoruz, ümitliyiz ama şampiyonluğa maalesef şartlanamıyoruz..

Polyanna falan değiliz, bazı arkadaşlar iyice coştu!

Yada biz Polyanna isek, sizde losersınız!

Biz takımımıza, geleceğimize sahip çıkıyoruz, bütün olumsuzluklara rağmen mücadele ediyoruz, onun için kombine alacağız aldıracağız!

A.İpekçi'yi her maç kim doldurmuşki bizde dolduralım, bizim iddaamız başka, biz o salonda basketbol ligimizin en fazla seyirciye oynayan takımı olacağımızı iddaa ediyoruZ!

İstediğimiz fiyatlardan o kombineler satışa çıktığında bazıları çok fena utanacak!

Yine tepki alacağım ama söylüyorum, inanmayanlara saygı duyuyorum ama bir şeyler yapmak isteyenlere mücadele edenlere saygı duyun lütfen!

Bizim hala ümidimiz var, basketboldada hakettiğimiz yerlere geleceğiz, getirteceğiz!

GÖLGE ETMEYİN!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Polyanna falan değiliz, bazı arkadaşlar iyice coştu!

Yada biz Polyanna isek, sizde losersınız!

Biz takımımıza, geleceğimize sahip çıkıyoruz, bütün olumsuzluklara rağmen mücadele ediyoruz, onun için kombine alacağız aldıracağız!

A.İpekçi'yi her maç kim doldurmuşki bizde dolduralım, bizim iddaamız başka, biz o salonda basketbol ligimizin en fazla seyirciye oynayan takımı olacağımızı iddaa ediyoruZ!

İstediğimiz fiyatlardan o kombineler satışa çıktığında bazıları çok fena utanacak!

Yine tepki alacağım ama söylüyorum, inanmayanlara saygı duyuyorum ama bir şeyler yapmak isteyenlere mücadele edenlere saygı duyun lütfen!

Bizim hala ümidimiz var, basketboldada hakettiğimiz yerlere geleceğiz, getirteceğiz!

GÖLGE ETMEYİN!

Eyüp Abi,

Daha birkaç hafta önce zihniyete tepkimizi ortaya koyuyorduk, tepki verilmeli diyorduk.

Birkaç hafta sonra ne oldu da yeniden olumlu tablolar çizilmeye başlandı. Geçen seneki rezil takımdan sonra, bu sene çok daha fazla mücadele den bir takım olacaktır doğru; ama bu başarılı olduğumuzu göstermez.

CV'si ortada olan, coachla kurulan takıma destek konusunda sinerji yaratılmaya çalışılıyor şu anda. Bakın, bayan takımına ZK gelecek deniyor, doğru düzgün tepki yok.

Biz demiyor muyduk zihniyet gitmedikçe bu iş olmaz, isimlerle alakası yok diye. Peki Okan Çevik hangi kriterler göz önüne alınarak bu takımın başına getirildi? Neden tepki yok, neden geçen senenin başındaki gibi bir tablo var?

Bazı şeyler değişecekse o salon boş da kalmalı, bir sezon heba da edilmeli, sesler de yükseltilmeli.