Yabancı oyuncu önerileriniz

Cem YILMAZ' Alıntı:
madem hedefi büyüttük o zaman mustafa abi'yi ne yapıp edip almamız lazım tamam almak kolay iş değil ama seneye zirve hedefliyorsak hedef oyuncular almamız lazım
Bence Tufan varken Mustafa Abiye degilde daha cok drive eden sut atan hucüm özelligi daha iyi olan bir 3 numara gerekir ki buyuk ihtimal seneye Fitch olmaz, benim en cok alinmasini istedigim Turkler cevher,rasim,mutlu,berent,umit sonkol bunlardan 1 ini yada 2sini alabilsek takim gercekten cok guzel oturur ben bu kadroyu cok bozucaklarini sanmiyorum Türk olarak ama yasi gelmiş tolgayi ve basketten 2 senedir uzak kalmiş mithati(her ne kadar cok sevsemde) takimdan yolluyacaklarini düşünüyorum. Onemli olan bizim takım oyunu olmali seneye.

Niye yetersiz bir oyuncu? Ha, bence de öyle ama niyesini belirtirsen iyi olur Gökçe.

Mustafa Abi, hücum bakımından ceza atışlarını atabilecek kapasitede bir oyuncu değil. Ne var ki, Tufan gibi bu işi çok iyi yapan bir oyuncumuz var. Mustafa Abi'nin savunması iyi diyecekseniz, seneye Tufan'ın da savunmasının o düzeye geleceğini söyleyebilirim.

Uğur Demirel' Alıntı:
Bence Tufan varken Mustafa Abiye degilde daha cok drive eden sut atan hucüm özelligi daha iyi olan bir 3 numara gerekir ki buyuk ihtimal seneye Fitch olmaz, benim en cok alinmasini istedigim Turkler cevher,rasim,mutlu,berent,umit sonkol bunlardan 1 ini yada 2sini alabilsek takim gercekten cok guzel oturur ben bu kadroyu cok bozucaklarini sanmiyorum Türk olarak ama yasi gelmiş tolgayi ve basketten 2 senedir uzak kalmiş mithati(her ne kadar cok sevsemde) takimdan yolluyacaklarini düşünüyorum. Onemli olan bizim takım oyunu olmali seneye.

*rasim'in bize yaptıklatını çabuk unuttunuz galiba
*cevher ise yanılmıyorsam uyuşturucu kullanıyor.zaten eğer kullanmasaydı o düzeyde bir oyuncu çok rahat efes-ülkeri geçtim nba'de oynayabilirdi

Re: Huseyin doner mi

timur saglam' Alıntı:
Seneye,
1-Mithat'ın yerine Barıs Ermis/Can Akın ikilisinden biri(efes hangisini verirse) ya da Hakan Koseoglu..
2-Tolga'nın yerine Umit Sonkol ya da alamayız ama Cevher..
3-Alpella genclerinden bir forvet,Caner mesela.. transfer edilse iyi olur diyorum.

Mantıklı. Birde çok zor ama Fitch'i elimizde tutabilsek çok iyi olur. Bu sene yanılmıyorsam Mitchell'la iki sezonluk sözleşme yapılmıştı değilmi, net bilen varmı ?

Onur un dedigi gibi bence Fiba Cup bizi kesmemeli. Hatta katilmak bence isimize yaramaz. 2 tane amerikali ile yetinecek takim degiliz biz. ayrica hem isim ve marka degeri olarak hem de seyirci sayisi olarak bize uleb yakisir.

Bana Göre Can Akın tbl nin en verimsiz guardlarından biri
ayrıca geçen sene kaf kafta oynayan bergersen düşünülebilir

Dijon thopmson Cok ÖenmLi Ve AtLetik bi oyuncu aLınaBlir ve Burda cok fAydalı olur. Ayrıca birKez Daha SÖlüorum Ümit sonkol mutLaka ALınmaLı Tam bir ribaunt canavarı Skor olarak DA cok ii 3 Lügüde var..

haislip milyon dolarlara oynarsa efes bile bütçesini kolay kolay karşılayamaz.ben şahsen milyon dolarlara oynayacağını zannetmiyorum

gordon bizi bilgilendirebilir bu konuda

Ömer H.' Alıntı:
Niye yetersiz bir oyuncu? Ha, bence de öyle ama niyesini belirtirsen iyi olur Gökçe.

Mustafa Abi, hücum bakımından ceza atışlarını atabilecek kapasitede bir oyuncu değil. Ne var ki, Tufan gibi bu işi çok iyi yapan bir oyuncumuz var. Mustafa Abi'nin savunması iyi diyecekseniz, seneye Tufan'ın da savunmasının o düzeye geleceğini söyleyebilirim.

Ömerciğim sen varken niyesini açıklamak bize mi düşmüz. :D Dediklerine aynen katılıyorum. Tufan gibi bir oyuncu varken ona hiç gerek yok.

Yabancı Oyuncu önerileriniz

mustafa Abi yerine Alper Yılmaz olsa olmaz mı?TBL nin en iyi savunma oyuncusu ve ceza atıları da olan bir oyuncu.Mustafa dan daha iyi.

Darrel ile 2,Mithat ile 2,Gatih ile 2,Murat ve Tufan ile 3'er yıllık sözleşme yapıldı...

Bence önümüzdeki yıl Fitch giderse yine NBA Patentli bir skorer getirilir.Diğer tercihler de eğer elimizdeki diğer yabancılarla anlaşılamazsa ki su anda sadece Graves var yine NCAA cıkışlı oyuncuları tercih ederiz.

Ama şimdiki zaman göre konusacak olursak sezon bası Daçka da olup sonradan ayrılan ABD'li oyuncu olabilir.

Umarım bu hafta içi yeni oyuncumuz gelir ve FB Ülker macında saha da olur.

bence 3 4 oynayan birisi alınmalı boddicker gibi birisi sayı potansiyeli yüksek olmalı hem böylece fitch de rahatlamış olur

Emre Özdoğan' Alıntı:
Boddicker gibi bi oyuncu alınırsa iyi olur düşüncesindeyim. Boddicker 3-4 oynayabilen bi oyuncu ve sayı potansiyeli çok yüksek. Onun özellikliklerinde bi oyuncu iyi olur. Ayrıca alınacak oyuncunun iyi bi şutör olmasıda özellikle hücumda Fitch'i rahatlatır ve takımın oyun içindeki sürekliliği artar. Boddicker iyi bi oyuncu ve sezon başında alınsaydı çok iyi olurdu. Şimdi o gelmeyeceğine göre onun özelliklerinde birisi takıma büyük katkı yapar.

çok dogru katılıyorum

arkdaslar tbl.org.tr sitesinden ıstatıstık lıderlerıne bakın lutfen gercekten cok potansıyellı oyuncular var turk olarak.

Ali Demirci' Alıntı:
Darrel ile 2,Mithat ile 2,Gatih ile 2,Murat ve Tufan ile 3'er yıllık sözleşme yapıldı...

Bence önümüzdeki yıl Fitch giderse yine NBA Patentli bir skorer getirilir.Diğer tercihler de eğer elimizdeki diğer yabancılarla anlaşılamazsa ki su anda sadece Graves var yine NCAA cıkışlı oyuncuları tercih ederiz.

Ama şimdiki zaman göre konusacak olursak sezon bası Daçka da olup sonradan ayrılan ABD'li oyuncu olabilir.

Umarım bu hafta içi yeni oyuncumuz gelir ve FB Ülker macında saha da olur.

Bu oyuncu Marco Killingsworth mu acaba Daçka'dan giden?