Yabancı oyuncularımızın imza töreni

my.php

my.php

my.php

my.php

my.php

eyub bey galiba törendeymişsiniz top sakallı boynunda atkı olan sizmiydiniz acaba(valla bilsem tanışmak isterdim ama işim dolayısıyla erken cıkmak zorunda kaldım)

tören süperdi ama fazla taraftra yoktu gelenler hayatının en güzel günlerinden birini geçirmiştir kesinlikle yeni aslanlarımızla herkez resim çekildi süper ortam vardı.. yeni aslanlarımız çok cana yakın çok sempatikti gelemeyenler bence çk şey kaçırdı ama süper bir törendi taraftar biraz daha çok olsaydı daha güzel olurdu ama.

Ahmet Yenilmez' Alıntı:
eyub bey galiba törendeymişsiniz top sakallı boynunda atkı olan sizmiydiniz acaba(valla bilsem tanışmak isterdim ama işim dolayısıyla erken cıkmak zorunda kaldım)
törende yiğiter uluğ a benzer birini gördüysen o eyüptür.
resmi siteye koyulan bir resimdede çıkmış resmin başında nejat sayman sonunda eyüp yıldız

mustafakaya' Alıntı:
Gurovic e "Only 1 photo please " dedim adam beni kanatları altına aldı :)
Musti olum only niye diyorsun. O gelip senle foto çekilecek. Adam, senin gibi bir zatı karşısında görünce eli ayağına dolanmıştır. :) Koçum benim. 8)

mustafakaya' Alıntı:
Gurovic e "Only 1 photo please " dedim adam beni kanatları altına aldı :)
içlerinde en istekli resim çektiren gurovic galiba resimlerden öyle anlaşılıyor
graves çok sıcakkanlı bir oyuncuya benziyor.milojevicte güleç bir adam.strickland biraz soğuk bir tip gibi ya da resimlerde öyle çıkmış

Marshall ve graves tencere yuvarlanmı kapağını bulmuş cinslerindendi sürekli şakalaşığ gülüşüyorlardı. :)
Guroviç cok sıcakkanlığıydı benle fotoğraf cektirebilmek için cok uğraştı bende kıramadım cekildim bir fotoğraf. :)

Abi adam ilk öçnce normaldi. Daha sonra tören sırasında Eyüp Abi'nin taktikleri ile yaptığımız tezahüratlarla adam havaya girdi. Valla bu adamı nasıl delirtiyorlar anlamadım. Melek gibi adam... :) Ayrıca Graves çok cana yakın bir abimiz. En sevdiğim oyunculardan biri olacaktır. İyi bir hava yakalanmış. Ayrıca benim ilk dikkatimi çeken Mert Uyguç formaları verirken oyunculara numaralardı. Gurovic'in elinde 15'i görünce tamamdır dedim. Ayrıca Graves 22 numarayı verinde Graves, Mert Uyguç'a birşeyler dedi. Yanlarında bir arkadaşları veya her kimse bir siyahi kişi daha vardı. Onların fotoğraflarını çekti. Birlikte oturdular falan...
Dedehayır'ın yerli transferi konusunda açıklamalrı içimi rahatlattı...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Abi adam ilk öçnce normaldi. Daha sonra tören sırasında Eyüp Abi'nin taktikleri ile yaptığımız tezahüratlarla adam havaya girdi. Valla bu adamı nasıl delirtiyorlar anlamadım. Melek gibi adam... :) Ayrıca Graves çok cana yakın bir abimiz. En sevdiğim oyunculardan biri olacaktır. İyi bir hava yakalanmış. Ayrıca benim ilk dikkatimi çeken Mert Uyguç formaları verirken oyunculara numaralardı. Gurovic'in elinde 15'i görünce tamamdır dedim. Ayrıca Graves 22 numarayı verinde Graves, Mert Uyguç'a birşeyler dedi. Yanlarında bir arkadaşları veya her kimse bir siyahi kişi daha vardı. Onların fotoğraflarını çekti. Birlikte oturdular falan...
Dedehayır'ın yerli transferi konusunda açıklamalrı içimi rahatlattı...
birazcık paraya kıyıp ufak bonservisler ödeyerek katkı verecek 2 yerli oyuncu alırsak tamamdır
imza töreninde yaşananları öğrendiğimize göre
Kerem nerde Kerem e bağlanalım o da bize antrenmandaki izlenimlerini anlatsın

Mert Uyguç a kombineleri sordum. o da o işle ilgilenen bir kişiyle tanıştırdı. Kombinlerin çıkışı için kesin bir tarih veremedi ama bu hafta olmayacağını belki gelecek hafta olacağını söyledi.

Numaralı tribüne verilen kombinelerle ilgili şöyle bir çözüm bulmuşlar. İsteyen gelip alacakmış basketbol kombinesini, geri kalanları satacaklarmış. Çok muntazam bir satış politikası olmasa da şu anda uygulanabilecek tek yöntem bu heralde.

Ya arkdaşlar ben bir renkdaşın makinasıyla guroviçle resim çektirmiştim sarı tişört vardı üstümde acaba çeken renkdaş resmi koyabilirmi yaa Lütfenn :)