Yahoo NBA Fantasy League 2011-2012

Son biletide Kaan Horuzoğlu almıştır.Ligin kurulması bittiğine göre cuma gününe kadar kampa girebilirim.

lig kurulmuştur 2 kişilik yer var msjından önce yer varsa katılmak istediğimi belirtmeme rağmen yanıt alamam tuhaf ,kendi tanıdığınız kişiler arasında bir lig oluşturmak isteyebilir ya da beni veyahut başkasını almamak ta isteyebilirsiniz bu çok normal ama yanıt vermemek ya da kaileye almamak olmamalıydı kısacası biraz daha ciddiyet ve saygı dileyerek iyi oyunlar...

İlk hafta maçları:

Erdal Avcı - Tanju Çiçek
Taner Tuna - Bülent Çelik
Turan Solak - Nilay Kızılok
Kerem Seçer - Sarper Uluoluk
Veysel Kaya - Levent Öktener
Kaan Horuzoğlu - Emre Özcan

lig kurulmuştur 2 kişilik yer var msjından önce yer varsa katılmak istediğimi belirtmeme rağmen yanıt alamam tuhaf ,kendi tanıdığınız kişiler arasında bir lig oluşturmak isteyebilir ya da beni veyahut başkasını almamak ta isteyebilirsiniz bu çok normal ama yanıt vermemek ya da kaileye almamak olmamalıydı kısacası biraz daha ciddiyet ve saygı dileyerek iyi oyunlar...

Haklısınız Soner Bey. Erdal ile konuşacağım bunu. Diğer arkadaşlar da kusura bakmasın, Erdal cevap vermemiş hakikaten.

Erdal ligden çıkarabiliyorsan beni çıkar, çıkmam mümkünse ben çıkacağım. Çıkamıyorsam da kullanıcımı başka birisine veririm. Bu şekilde hoş olmadığını düşünüyorum ligin. Dışlanmış bazı arkadaşlarımız. Bu sene oynamak istemiyorum.

Size iyi eğlenceler arkadaşlar.

Haklısınız Soner Bey. Erdal ile konuşacağım bunu. Diğer arkadaşlar da kusura bakmasın, Erdal cevap vermemiş hakikaten.

Erdal ligden çıkarabiliyorsan beni çıkar, çıkmam mümkünse ben çıkacağım. Çıkamıyorsam da kullanıcımı başka birisine veririm. Bu şekilde hoş olmadığını düşünüyorum ligin. Dışlanmış bazı arkadaşlarımız. Bu sene oynamak istemiyorum.

Size iyi eğlenceler arkadaşlar.

Ben çıkmanızı içime sindiremem amacım kriz çıkarmak ya da insanları kötülemek değildi.Sadece bazı hata diyebiliriz yanlışlık diyebiliriz v.s bunların bundan sonraki yapılacak bu tarz oluşumlarda daha dikkatli olunması kimsenin kırılmaması için söyledim. Zaten sadece ben değil bazı arkadaşlara cevap yazılmamıştı.Beklentim sadece yer kalmadığı ya da söz verdiği arkadaşlarının olduğu gibi saygı çerçevesinde anlaşılabilinmesiydi.(Yalnız şunu üstüne basarak söylemeliyim ki kimse kimseyle oynamak zorunda değil kendi arkadş gruplarınla oynanması çok normal ve daha da zevkli olabilir.)İstemeden herhangi birine yanlış bi kelimem olduysa ya da kırdıysam da özür dilerim.Tekrar herkese iyi oyunlar dilerim.

Soner Bey ben yazdıklarınıza alınmadım. Zaten aklımdaydı, Erdal'a kırıldım biraz. Sizle ilgili değil ama sizin yazınız da o yönde etki oldu. Kırılma falan yok size. Sizin ne suçunuz var? Sadece siz değil diğer arkadaşlarımıza da bir cevap verilmemiş. Ben içime sindiremedim ve oynamak istemiyorum. Kriz falan değil. Takımımı silinmiyorsa takımı verecek adam bulurum zaten. Yanlış anlaşılmasın, size bir cevap değildi.

Kerem Bey duruma yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.Bundan sonra bu tarz şeylerin tekrarlanmaması için görüşümü ifade etmek istemiştim.Kendi açımdan olayı fazla uzatmak ve de yanlış anlaşılmak istemiyorum.

Kerem abi bu sene kuracağımız ligin daha ciddi ve rekabetçi olması adına böyle bir yola girdik.Levent abi ile kafamızda kararlaştırdığımız lig için böyle bir yola girdik.Geçen seneden sonra ilgi beklediğimizinde üstünde olunca bazı kişileri almamak zorunda kaldık.

Cevap vermediklerim adına özür dilerim.Ama elimde başka bir seçenek yoktu.Gelecek sene ilgi daha da artarsa başka yollar deneyebiliriz...

Erdal sana sorularımı sıralayım ben;
Eğer giremezsek ne oluyor? Otomatik mi seçiyor? Telefondan girme şansım varmı?
Artık isimleri bir kağıda yazıp yerime bir vekil bulucam o seçsin :D

Evet otomatik seçim yapılıyor.Çok uzun sürmez ama draft.Aşşağı yukarı 50-60 dk sürer.En azından ilk 9-10 turda bulunman yeter Kaan abi.

Telefonu ise hiç bilmiyorum.Ne desem yalan olur :)

Benim için kaç saat sürüdüğü önemli değil. Ben tüm planımı saat 8 veya 9 da olacakmış gibi yaptım. O saatte evde olamıycam. Gittiğim yerde de internet yokmuş maalesef. Artık bi şekilde halledicem telefon trafiği yaparım :)