Yarı Final 1. Maç | Efes Pilsen 103 - 77 Galatasaray CC

Efes Pilsen - Galatasaray

Maç Tarihi: 27.5.2009 Saat: 19:00

1-0 gerideyiz ve kapışmaya hazırız,

Kapışmaya hazır mıyız? :)

Re: Efes Pilsen - GALATASARAY 'Play-off 1.Maç'

İki takımda maçlarını aynı salonda oynuyor (bildiğim kadarıyla) eğer maça ilgi artarsa geçebiliriz başka türlü zor.

Lütfen dolsun şu salon bu senenin en önemli maçı, bunu alamazsak 2-0 olur.Forumdaki İstanbullulara sesleniyorum; lütfen herkes maça!

Efes'liler fena şok olacak.Seyirci her maç full çeksin, maç vermeden eleriz bunları. ;)

Ersin Eren' Alıntı:
Efes'liler fena şok olacak.Seyirci her maç full çeksin, maç vermeden eleriz bunları. ;)
Maç normalde bizim sahamızda diye tüm sahanın Galatasaray taraftarına açık olacağını sanmayın. İlk iki maçı pota arkasında izleriz sadece. Dolduracağımız yer orası olur en fazla.

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Ersin Eren":22ndgzee]Efes'liler fena şok olacak.Seyirci her maç full çeksin, maç vermeden eleriz bunları. ;)
Maç normalde bizim sahamızda diye tüm sahanın Galatasaray taraftarına açık olacağını sanmayın. İlk iki maçı pota arkasında izleriz sadece. Dolduracağımız yer orası olur en fazla.[/quote:22ndgzee]

Efes fb maçlarında bütün tribünleri fb seyircine vermişti geçen senelerde.Bize neden böyle bir uygulama yapıyor?

Polyanna bile bu serinin yorumunu yaparken o baktığı pozitif pencereden aşağı düşerdi yani... :) Galatasaray eşittir umut o halde saldır saldır saldırrr Cimbom...

Bilet fiyatlları 50 ytl civarı olur bakalım nasıl olacak bir şekilde o salonda olmalıyız efesi evinde bir kere muhakkak yenmek lazım yoksa 3 maç üst üste almamaız lazım final için bu da çok zor yani efesten üst üste 3 maç almak.

Ersin Bey, Efes maçlarını İpekçi'de oynarken hiçbir takıma seyirci açısından kota koymadı. Bu sene Şahenk'e geçtiğinde ise sınırlamaya başladı. Bu yılki Efes-Fb maçında Fenerliler sadece bench arkasında yer almıştı mesela. Biz ise bizim bench tarafındaki pota arkasında idik.

Ersin Eren' Alıntı:
Efes fb maçlarında bütün tribünleri fb seyircine vermişti geçen senelerde.Bize neden böyle bir uygulama yapıyor?
Sahiden neden öyle?Yoksa aziz yıldıvım farkımı :oops:

Yanllışmı hatırlıyorum Eren biz Bu sene efes maçında serbesttik ve kenarda izledik maçı.

Bu arada ilk maç çarşamba saat 19:00 Ayhan Şahenk.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Yanllışmı hatırlıyorum Eren biz Bu sene efes maçında serbesttik ve kenarda izledik maçı.

Bu arada ilk maç çarşamba saat 19:00 Ayhan Şahenk.
Ben Efes maçında yoktum abi, sen daha iyi bilirsin tabi. Benim tvden gördüğüm kadarı ile konuşuyorum.

Serbestti abicim ama biletler pahalı idi Efesliler.org daki arkadaşlar bizi sokacaklardı içeri gerçi onlardan yana bi aksilik yaşadık ama biletimizle girmiştik sonra, Biz kenardaydık efesi destekleyen derbentliler pota arkasında ama yeterince fazla insan gelmemişti o zaman, tv den o yüzden öyle görülmüştür farketmez gerçi eğer finali istiyosak gerekirse efeslilerin biletlerini alıp bi şekilde o salona girmeliyiz bana göre.

efes 1-0 önde olduğu için ilk maç efesin ev sahipliğinde olacak. Sonraki 2 maç bizim ev sahipliğimizde olacak. Eğer gerekirse son maç Efes ev sahibi olacak :) Efes seyirci dezavantajı çekmemek için abdiden ayhan şahenke geçti, Ataman kurt hoca tabi olacakları biliyor, fenere o jest yapıldığında gerekçe olarak 100.yılları gösterilmiş ama seriyi kaybettiklerini çoktan biliyorlardı, ataman bunu bilecek olsa bile izin vermez bu konularda tamamen kurt, efesin ev sahipliği döneminde ya bilet fiyatları uçar ya da klasik pota arkası durumu olur, nese potalar bizim her iki tarafta alışık bakalım neler olacak..

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Serbestti abicim ama biletler pahalı idi Efesliler.org daki arkadaşlar bizi sokacaklardı içeri gerçi onlardan yana bi aksilik yaşadık ama biletimizle girmiştik sonra, Biz kenardaydık efesi destekleyen derbentliler pota arkasında ama yeterince fazla insan gelmemişti o zaman, tv den o yüzden öyle görülmüştür farketmez gerçi eğer finali istiyosak gerekirse efeslilerin biletlerini alıp bi şekilde o salona girmeliyiz bana göre.
Efesin seyircisi mi var... :shock: :shock:

Hakan Avci' Alıntı:
Efesin seyircisi mi var... :shock: :shock:

bu soruya zamanında en güzel cevabı ermal kuqo vermişti; bizim aslında küçük ama çok yürekli bi grubumuz var bizi destekleyen diye. Ve o grup iyice büyüyor EFESLİLER :) var yani efesin taraftarı ve daçkadan desteklemeye gelen gruplarda var güzel olacak bu eşleşme.

Derbentliler diye bi grup var efesi ve Daçkayı destekliyolar o civarın çocukları paralı asker diyebiliriz teşbihde hata olmazmış.