Yarı Final 1. Maç | Efes Pilsen 103 - 77 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen - GALATASARAY 'Play-off 1.Maç'

Ama tabi efesliler.org grubunun üyeleri var severim kendilerini bizzat tanıdığım abilerim kardeşlerim var o grupta çok iyi bilirler basketbolu ve yaptıkları basketbol tribünü bence gayet başarılı tabi sayıları biraz sınırlı.

Bu seneki efes maçında serbesttik istediğimiz yere oturduk.İçeri girerken baya zorluk cekmiştik.

Arkadaşlar Efes bize pota arkasını verse ne olacak? Efes tribününden alalım biletleri, dolduralım salonu 1-1 yaptıralım bu seriyi. Şayet 2-0 olursa imkansız gibi duran seri Efes'in ezici üstünlüğüyle bitecek..

bari erkenden 3 0yenilelimde efes fb ile final oynamak için fazla yorulmasın ah bi ışık görsem ah

Onur Karakuzu' Alıntı:
bari erkenden 3 0yenilelimde efes fb ile final oynamak için fazla yorulmasın ah bi ışık görsem ah
Onur biz bu efese 2 ay once gravessız kok sokturmustuk ben eleyecegımızı dusunuyorum fenerde telekomu eler diye tahmın ediyorum fınaldede fenerı gecıp tarıh yazıcaz inşallah

İçimde Bizim takımın Efese çok tes gelecegi gibi bir his var hadi hayırlısı...Tollivera denilenlerde cok haklısınız bence...Ben tam bunu tolliverı aldıktan 1 hafta sonra dedim...Biz uzun arıyoruz diye..Bize bir yırtıcı uzun lazımdı ama gittiler sanki takımın cok ihtiyacı var gibi 3lükle beslenen bir uzun aldılar bence hata burdaydı...İsterse Nowiztki bile gelse bize zararı olurdu tolliver gibi bizim shaq gibi bir uzuna ihtiyacımız vardı.

Eleneceksek bile bari şerefimizle elenelim.Bu formayı giymek o kadar kolay olmamalı.Terini akıtacaksın,mücadele edeceksin,elinden gelen herşeyi yapacaksın.Zaten bunları yaptığın zaman sana bir şey diyebilecek yoktur.Efes'ide geçersek eğer bu mücadelemizle geçeceğiz.

Bjk'den çok üsttün olmamıza rağmen 4 maçta bir türlü istikrarlı oyun oynamadık.Sürekli maç içinde düşüşler yaşadık.Bjk'yi oyuncu kalitemizle yendik.Ancak Efes'in oyuncu kalitesi bizden çok üstte.Pek ümidim olmamasına rağmen top yuvarlaktır demeyi de unutmuyorum.

neden olmasın? demekten başka birşey bulamıyorum. klasik savunma yapamıyoruz, istikrar yok cümleleri kurmayacağım. ama yinede çıkmadık candan ümit kesilmez demektende kendimi alamıyorum

normal sezondaki efes maçı ile bayanlarda fenerbahçe maçı aynı gün oynandı, fenerbahçeye yenilince seyirci olarak efes pilsen maçında çok etkisiz kalmıştık. seyirci desteğini tam olarak sağlayabilirsek, efes pilsen ile olan kadro farkını kapatabiliriz.

iyi bir sezon geçiremedik ama biz son maça kadar desteğimizi yapmalıyız, sonra eleştirilerimiz yapacak çok vaktimiz olacak.

Arkadaşlar Efes'in seyircisimi var demek hiç hoş değil!

Efes'in çok sadık ve basketbolu çok iyi bilen bir taraftar grubu var, www.efesliler.org bu vesile ile Efes'liler grubunun müstesne abisi Önder Sarıkaya, Fahiri Çam vs... tüm dostlarımıza selam gönderiyorum!

Şimdi geçelim mevzunun diğer tarafına, biz Efes'i çiğ çiğ yiyeceğiz:)

Yeterki salonu dolduralım:)

eyüp abi'me katılıyorum seyircisi yok demek vicdansızlıktır. sadece bağırmakla taraftar olunmaz. bilmeden konuşmak ile de bir yere varılmaz.
reklam yapmak gibi olmasın ama. www.efesliler.org sitesini ziyaret edin.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar Efes'in seyircisimi var demek hiç hoş değil!

Efes'in çok sadık ve basketbolu çok iyi bilen bir taraftar grubu var, http://www.efesliler.org bu vesile ile Efes'liler grubunun müstesne abisi Önder Sarıkaya, Fahiri Çam vs... tüm dostlarımıza selam gönderiyorum!
Özür dilerim Eyüp abi,taraftarı olduğunu bilmiyordum. :oops:

Biz salonu cehennem yapalım, eğer takım mücadele etmezse o zaman gereken tepkiyi demokratik bir şekilde koyarız!

Şimdi armaya sahip çıkmak lazım!

Şimdi A.Şahenk'i cehennem yapmak lazım!

SAVULUN GALATASARAY GELİYOR!

Eğer turu geçersek olası F.Ülker rakibine karşı birşey yapmamız zor olur..
Efes'in geçip kupayı alması daha makul..
Etimiz kemiğimiz belli..

sevgili Olgun biz efes pilsen'i geçersek, (inanyorum ki seyirci desteği yeterince olursa geçeceğiz), fb ülker'le top diye oynarız,
şu an Türkiye liglerinin en iyi kadrosu Efes pilsende var,