Yarı Final 1. Maç | Efes Pilsen 103 - 77 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen: 103 - GALATASARAY: 77 (Play-off 1. Maç)

Koray hoca, maçtan önce taraftara: ''oyuncular bana söz verdiler, bu maç savunma yapacaklar'' demiş.

Demek ki söz vermeyip, savunma yapmasaymışız...

Aile terbiyesi ve Galatasaray terbiyesi almamış insanlara yazacak bir şey bulamıyorum. Bizler yine c.tesi salonda olacağız , Lütfen siz gelmeyin. ! Seri başlamadan önce bin kere yazıldı bu olaylar ve nedenleri ortaya kondu. Murat hocamız yollandıktan sonra verilmesi gereken tepki verilmediği için bu zamana kadar bu şekilde geldik ve Murat hocamızın yerine daha iyi koç ve oyuncu getiremiyorsan bunda en büyük suç yönetime düşer. Arma için yollara düşenlere bu şekilde davranırsanız ne Galatasaray kalır nede değer verebileceğiniz bir ruh kalır.i Samiyenden başlayarak diğer salonlardaki taraftar profilini incelediğimizde sporcusuna küfür eden bir kitle ile iç içe maç seyretmek zorunda kaldığımızı görebilirsiniz. ( sanal ortam artı tribün ) Bu zaten yeni moda oldu , artık şanlı formamızı giyen sporculara küfür ediliyor. O oyuncuların hepsine görev verildiği için formayı giyiyorlar. Suçlu varsa bunu oyuncuya küfür ederek belli edemezsin. İlk suçlu yönetimdir. Yönetimede fikirlerini söyleyeceksen ne küfür edebilirsin nede dalga geçer gibi yorum yapabilirsin. Buna kimsenin hakkı yoktur. İlk başta bizler kendimizi düzelteceğiz ve ondan sonra birşeyler isteme hakkını elde edeceğiz. Ben artık tribünlerde ve sanal ortamda oyuncusuna küfür eden ve dalga geçen taraftar profili istemiyorum. KİM OLDUĞUNUZU İYİ HAZMEDİN VE ONDAN SONRA TARAFTARLIK GÖREVLERİNİZİ YERİNİZE GETİRİN.

öncelikle teknik taktik kısmına karışmak istemiorum asla ama asla ama söliyeceğim 2-3 cümle var bazı arkadaşlar pollayannamız gelcek ümit verecek diyorlar bak arkadaşım eğer basketbolda belli bir taraftar kitlesine ulaşıldıysa 50 olur 100 olur bunu kimin yaptığını herkes biliyor senden benden daha çok koşturan insanlar için böle ağır laflar etmek sana asla düşmez!evet kötü bir maç çıkardık ilk 2 periyod hariç ama senin deyişinle POLLAYANNACALIK olcak ama benim hala umudum var elbet şubenin hataları var elbet eksikler var ama unutmayyın ki bu takım 3 sene öncesine kadar play-outlarda mücade ediyordu ben zamanla herşeyin düzeleceğine inanıyorum yeterki üstteki yöneticilerimizle mantık çevresinde konuşalım!

ine hep takımın kötü zamanlarında destek olacağın yere köstek oluyorsun diyeceksiniz ama bayan takımda şaziye erkek takımında murat kaya ya hiç kanıım ısınmadı ikiside boş üçlükleri kaçırıyorlar zaten onların görevi değilmi üçlük atmak ben anlamış deyilim bizim türkler hep çalışmaktan kaçıyorlar elin amerikalısına bakıyorum adam en zor koşullar altında sallıyo üçlüğü bizimkiler boşu atamıyo

Koray hocanın "hayatımda bu kadar sert bir takım görmedim" cümlesine hiç gerek yoktu.

Resul Kutbay' Alıntı:
ine hep takımın kötü zamanlarında destek olacağın yere köstek oluyorsun diyeceksiniz ama bayan takımda şaziye erkek takımında murat kaya ya hiç kanıım ısınmadı ikiside boş üçlükleri kaçırıyorlar zaten onların görevi değilmi üçlük atmak ben anlamış deyilim bizim türkler hep çalışmaktan kaçıyorlar elin amerikalısına bakıyorum adam en zor koşullar altında sallıyo üçlüğü bizimkiler boşu atamıyo
murat kaya mı :shock: allahtan korkun ne diyim!!!

Emre,

Bence sen Allah'tan kork.

Nedir bu Murat Kaya aşkı anlamıyorum ki.

adam yıllardır takımda, yaptığı tek olumlu bir iş yok. Kendini geliştiriyormuş, yok bilmem ne... sahada ruh gibi dolaşıyor, sorumluluk almaktan kaçınıyor. bu adama tanınan şans, alt yapıdan bir gence tanınsa şimdiye milli takıma oyuncu kazandırmıştık.

İyi ki bir maçta 33 sayı attı. 10 yıl lafı döner artık.

Adam 26 yaşına geldi. Koskoca camia ona bel bağlamakla mükellef mi ?

Beyefendi kendini geliştirecekte... ölme eşşeğim, ölme.

Yeter be bıktım ruhsuzluğundan bu adamın.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Emre,

Bence sen Allah'tan kork.

Nedir bu Murat Kaya aşkı anlamıyorum ki.

adam yıllardır takımda, yaptığı tek olumlu bir iş yok. Kendini geliştiriyormuş, yok bilmem ne... sahada ruh gibi dolaşıyor, sorumluluk almaktan kaçınıyor. bu adama tanınan şans, alt yapıdan bir gence tanınsa şimdiye milli takıma oyuncu kazandırmıştık.

İyi ki bir maçta 33 sayı attı. 10 yıl lafı döner artık.

Yeter be bıktım ruhsuzluğundan bu adamın.
murat kaya şaziyeyle kıyaslanamaz çabalıyo en azından dün kötüydü o ayrı...

Şaziye ile kıyaslanmaz eyvallah, en azından takımı baltalamıyor. ama bu kadarda yerinde sayan bir adam görmedim ben.

hiç

Cevdet Akay' Alıntı:
Aile terbiyesi ve Galatasaray terbiyesi almamış insanlara yazacak bir şey bulamıyorum. Bizler yine c.tesi salonda olacağız , Lütfen siz gelmeyin. ! Seri başlamadan önce bin kere yazıldı bu olaylar ve nedenleri ortaya kondu. Murat hocamız yollandıktan sonra verilmesi gereken tepki verilmediği için bu zamana kadar bu şekilde geldik ve Murat hocamızın yerine daha iyi koç ve oyuncu getiremiyorsan bunda en büyük suç yönetime düşer. Arma için yollara düşenlere bu şekilde davranırsanız ne Galatasaray kalır nede değer verebileceğiniz bir ruh kalır.i Samiyenden başlayarak diğer salonlardaki taraftar profilini incelediğimizde sporcusuna küfür eden bir kitle ile iç içe maç seyretmek zorunda kaldığımızı görebilirsiniz. ( sanal ortam artı tribün ) Bu zaten yeni moda oldu , artık şanlı formamızı giyen sporculara küfür ediliyor. O oyuncuların hepsine görev verildiği için formayı giyiyorlar. Suçlu varsa bunu oyuncuya küfür ederek belli edemezsin. İlk suçlu yönetimdir. Yönetimede fikirlerini söyleyeceksen ne küfür edebilirsin nede dalga geçer gibi yorum yapabilirsin. Buna kimsenin hakkı yoktur. İlk başta bizler kendimizi düzelteceğiz ve ondan sonra birşeyler isteme hakkını elde edeceğiz. Ben artık tribünlerde ve sanal ortamda oyuncusuna küfür eden ve dalga geçen taraftar profili istemiyorum. KİM OLDUĞUNUZU İYİ HAZMEDİN VE ONDAN SONRA TARAFTARLIK GÖREVLERİNİZİ YERİNİZE GETİRİN.

Cevdet Abinin hassasiyetini çok iyi anlıyorum kendisi Sabri'ye bile hiç etmeyecek kadar ulu bir sabra sahiptir :)
Ancak kutsal formayı haketmeyenlere vermeyenlere, haketmediğini gördüğü halde verenlere, ve o formayı haketmek için değilde sayı atmak için laf diyen arkadaşlarıma da birşey diyemiyorum.
Herkes belli fedakarlıklarla bu takımı takip ediyor, izliyor .Karşılığında kupa değil yürekli isimler istiyorum.Topa kafa göz dalan oyuncular.

Burak kardeş sen konuyu anlayamadın galiba yada ben anlatamadım. Tepki varsa yukarda yazdığım gibi küfürlü şekilde ve dalga geçer gibi verilmesin diyorum. Biz büyüklerimizden bunu öğrendik. İnşallah bu arkadaşlarımızda bunu öğrenir ve Galatasaraylı gibi davranırlar.

Zaten yenilecektik bunu çoğumuz kabullenmişti.Çıktık,oynadık,kaybettik sağlık olsun.Ama bu takımı kazanmak için seyretmiyoruz ki biz.Bu takım zaten genelde çoğu büyük maçları kaybeden bir takım.Biz sadece bu armayı sevdiğimiz için destek veriyoruz,kazandıkları için değil.Bu yüzden salona gitmiyeceğim,lanet olsun bu takıma gibi şeyler söylemek yanlış.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Zaten yenilecektik bunu çoğumuz kabullenmişti.Çıktık,oynadık,kaybettik sağlık olsun.Ama bu takımı kazanmak için seyretmiyoruz ki biz.Bu takım zaten genelde çoğu büyük maçları kaybeden bir takım.Biz sadece bu armayı sevdiğimiz için destek veriyoruz,kazandıkları için değil.Bu yüzden salona gitmiyeceğim,lanet olsun bu takıma gibi şeyler söylemek yanlış.

Çıktık, mücadele etmedik , savunma yapmadık yenildik.
1 değil 2 değil 3 değil 15. kez bu böyle oluyor.
Taraftara da haksızlık etmeyin belki zaman zaman sert yazılar çıkıyor ancak bu armanın yenildiğini görmek kimse için kolay olmuyor.

Elbette bu armanın yenildiğini görmek kolay değildir ama elden ne gelir ki ? Her maça belli bir seyirci geliyor,destek veriyor.Çıksın taraftar mı oynasın.Bu sistemle,bu kadar yanlışla elbette kaybedersin.